5 největších rozrušení na Miami Masters

Kei Nishikori Roger Federer Miami Masters 2014

Federer byl turnaj 5thosivo a Nishikori 20th- ale japonské eso vytáhlo omračovač

Aktuálně probíhají turnaje ATP Masters/WTA Premier Miami Masters a ani úřadující šampion - Novak Djokovic nebo Serena Williams - nevypadá, že by se vzdal své koruny.

Ale na floridské akci došlo k několika zásadním rozrušením a zde je 5 z nejvíce šokujících:

Kei Nishikori poráží Rogera Federera, QF 2014

Nyní může být pevnou top 10 přítomností, ale v roce 2014 Kei Nishikori viděl sérii nerovnoměrných výkonů a byl na 20. místě v roce 2014 Miami Masters. Byl ve čtvrtfinále proti pátému nasazenému Rogerovi Federovi a vítěz tohoto zápasu by hádal kdokoli.

Obnovený Nishikori se ale ujal 17násobného grandslamového vítěze, který byl na finálovém turnaji letošního turnaje Indian Wells čerstvý, prohrál s eventuálním šampionem Novakem Djokovičem a našel novou formu poté, co ho v roce 2013 sužovalo zranění, a byl deklasován. mu.

Místo toho, ve čtvrtfinálovém zápase mezi japonskou dvacítkou a švýcarskou legendou to byl Nishikori, kdo se stal prvním hráčem, který dosud prolomil Federerovo podání na turnaji.

Nishikori projevoval výjimečnou kontrolu míče a konzistenci při podání po celý zápas, zatímco Federer, podle jeho vlastních slov, nemohl nikdy pořádně rozjet svou službu. Porazil Švýcary 3: 6, 7: 5, 6: 4, aby postoupil do semifinále, kde by sestoupil k případnému šampionovi Novakovi Djokovicovi, který je také úřadujícím šampionem na turnaji 2016.

Populární Problémy

Jak si objednat kávu Dunkin Donuts. Ať už toužíte po čerstvém šálku kávy nebo sáčku domů, Dunkin Donuts usnadnilo zadání objednávky. Získejte požadovaný druh kávy tím, že budete konkrétní s objednávkou a naučíte se některé běžné ...

NextGen se musí přizpůsobit různým stylům hry a lépe zvládat tlak, aby vyhrál na největší scéně.

Jak hrát práci v pizzerii na Robloxu. Work at a Pizza Place je zábavná hra Roblox. Děj hry je pracovat v Pizza Builder Brother a zažít různá povolání, abyste vydělali peníze na přizpůsobení svého ...

Dominic Thiem v neděli podlehl Pablu Andujarovi v prvním kole Roland Garros. Rakušan nechal proklouznout dvousetový náskok a poté sestoupil 6: 4, 7: 5, 3: 6, 4: 6, 4: 6.

Jak vyrobit tvarohový koláč s pekanovým koláčem. Rozhodnutí o dezertu může být obtížné, pokud to znamená vybrat si mezi pekanovým koláčem nebo tvarohovým koláčem. Naštěstí se můžete vyhnout tvrdému volání, pokud uděláte koláč s pekanovým koláčem. Tento dezert používá klasický graham ...

Jak přimět manželku, aby zhubla. Nadváha může vést k cukrovce typu 2, zvýšenému krevnímu tlaku, náchylnosti k artritidě a srdečním chorobám, spánkové apnoe a dokonce i k mrtvici. Http://www.webmd.com/diet/obesity/obesity-overview ...