5 největších rozrušení na Miami Masters

Kei Nishikori Roger Federer Miami Masters 2014

Federer byl turnaj 5thosivo a Nishikori 20th- ale japonské eso vytáhlo omračovač

Aktuálně probíhají turnaje ATP Masters/WTA Premier Miami Masters a ani úřadující šampion - Novak Djokovic nebo Serena Williams - nevypadá, že by se vzdal své koruny.

Ale na floridské akci došlo k několika zásadním rozrušením a zde je 5 z nejvíce šokujících:

Kei Nishikori poráží Rogera Federera, QF 2014

Nyní může být pevnou top 10 přítomností, ale v roce 2014 Kei Nishikori viděl sérii nerovnoměrných výkonů a byl na 20. místě v roce 2014 Miami Masters. Byl ve čtvrtfinále proti pátému nasazenému Rogerovi Federovi a vítěz tohoto zápasu by hádal kdokoli.

Obnovený Nishikori se ale ujal 17násobného grandslamového vítěze, který byl na finálovém turnaji letošního turnaje Indian Wells čerstvý, prohrál s eventuálním šampionem Novakem Djokovičem a našel novou formu poté, co ho v roce 2013 sužovalo zranění, a byl deklasován. mu.

Místo toho, ve čtvrtfinálovém zápase mezi japonskou dvacítkou a švýcarskou legendou to byl Nishikori, kdo se stal prvním hráčem, který dosud prolomil Federerovo podání na turnaji.

Nishikori projevoval výjimečnou kontrolu míče a konzistenci při podání po celý zápas, zatímco Federer, podle jeho vlastních slov, nemohl nikdy pořádně rozjet svou službu. Porazil Švýcary 3: 6, 7: 5, 6: 4, aby postoupil do semifinále, kde by sestoupil k případnému šampionovi Novakovi Djokovicovi, který je také úřadujícím šampionem na turnaji 2016.

Populární Problémy

Posilování s vlastní vahou je skvělý způsob, jak změnit svou běžnou kondiční rutinu, ale může to být trochu skličující, pokud jste nikdy předtím nenarazili na stojany se závažími. Nebojte se - Laila Ajani, certifikovaná trenérka a specialistka na nápravná cvičení, je tady, aby ...

Jak předcházet holenním dlahám při běhu. Pokud jste nedávno začali běhat nebo jste zvýšili intenzitu běžecké rutiny, pravděpodobně jste zažili holenní dlahy. Tento bolestivý stav se vyvíjí, když příliš zatěžujete ...

Tito 5 hráči byli všichni mimo top 10, když pochodovali k titulu na Australian Open.

Osm sezónní show Arrowverse se chýlí ke konci. Takto můžete sledovat finále série online.

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

Říká se, že tě Karma pronásleduje zpět. Tentokrát to byla pravda. Isner, který hrál své druhé kolo na French Open proti Paul-Henri Mathieu, prohrál. Výsledná výsledková listina zněla 6-7 6-4 6-4 3-6 18-16. Ano, nebylo to tak blízko velikosti závěrečné sady ve Wimbledonu, ale byl to další nekonečný zápas a tentokrát byl Isner na špatném konci. .