5 nejrychlejších podání v historii ženského tenisu

#2. 129 mph od Venus WilliamsPodání Venus Williamsové 129 mph na US Open 2007 bylo nejrychlejším podáním v ženském tenise, než se zlepšilo v roce 2014

Stejně jako její mladší sourozenec má Venus také extrémně silné podání a drží rekord v nejrychlejším podání na třech různých grandslamových turnajích- 2007 French Open, 2008 Wimbledon a US Open 2007.

Venus Williamsová prožila zklamání roku 2006, který byl poznamenán zraněním zápěstí, ale v roce 2007 zaznamenala pozoruhodný comeback ziskem titulu ve Wimbledonu. Po úspěšném Wimbledonu patřila Venus k favoritům na US Open.

tenisová raketa pro středoškoláky

Ve svém prvním kole turnaje proti Maďarce Kira Nagyová Williamsová zaznamenala podání zaznamenané rychlostí 207,6 km/h, což bylo v té době nejrychlejší podání v historii žen. Williamsová se dostala do semifinále turnaje, kde ji porazila případná šampionka Justine Heninová.

Williamsová téměř zlepšila toto podání o 129,8 mph na turnaji Toray Pan Pacific Open 2013 proti Eugenie Bouchardové, ale její podání nebylo WTA uznáno, protože společnost shromažďující data o rychlostech podání během zápasu nebyla IDS.

badmitten hra

Zde je video z podání na turnaji Toray Pan Pacific Open,Servírování Williamsu 129 mil za hodinu bylo rekordem téměř sedm let, než jej pokořil bývalý wimbledonský finalista, jehož jméno najdete na dalším snímku.

Populární Problémy

Ukázka střetu třetího kola Australian Open mezi Naomi Osaka a Coco Gauff.

Stále oblíbenější „Family Guy“ se v neděli vrací na 18. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelového přihlášení.

Moderuje Oprah, „John Lewis: Oslava hrdiny“ se koná v úterý večer na CBS. Pokud ale nemáte kabel, podívejte se, jak speciální sledovat online.

Jak držet dveře otevřené mincí. Dveře, které se samy zavírají, jsou z nějakého důvodu navrženy tak. Mohou být postaveny tak, aby zabránily šíření ohně a kouře v budově a také udržovaly brouky a hmyz mimo chladné osvěžující ...

United States Merchant Marine Academy (USMMA) školí důstojníky v námořní přepravě zboží v dobách války a míru. Vzhledem k tomu, že je USMMA federální akademií služeb, přijímá každý rok jen malý počet uchazečů a má ...

Jak držet otěže koně. Zaměření na držení otěže vám pomůže koně ovládat, aniž by vám to způsobovalo bolest. Postupem času si každý jezdec vytvoří „cit“ pro uzdu a pochopí, jak nejlépe využít otěže ke komunikaci s ...