5 nejzábavnějších okamžiků historie WimbledonuDéšť nebo lesk, Nastase bude hrát

Od roku 1877, kdy se každoročně valí červen, se každý vášnivý tenisový fanoušek na světě těší na jednu událost ve Wimbledonu. Šampionát nebo SW19, všeobecně známý jako nejprestižnější grandslam v tenisovém kalendáři, slibuje fanouškům po celou dobu turnaje špičkový tenis.

Jemně upravená tráva, celobílé oblečení, přítomnost královské rodiny, to vše symbolizuje jedinečnost a třídu tohoto turnaje. The All England Lawn Tennis and Croquet Club byl v průběhu let svědkem fantastických triumfů, demoralizujících ztrát, emocionálních zhroucení, kontroverzí, ale dnes se podíváme na některé lehčí momenty v bohaté historii turnaje.

Skvělá Tracy Austinová, která si vyměnila pozice s klukem, Sabine Lisicki se otřásala zvukem hromu, Henri Leconte tahal za obličej a poskakoval po hřišti a předstíral, že je dívka, svědčí o tom, že mistrovství mělo svůj spravedlivý podíl na vtipech .

Takže ano, je to legrační strana nahoru a tady je 5 nejlepších vtipných momentů v historii Wimbledonu-


#1 Když si Ilie Nastase hrál s deštníkem v jeho ruce

O Nastase se vždy vědělo, že je bavič. Měl zvláštní kouzlo a spojil se s publikem lépe než většina hráčů. Wimbledon byl svědkem jednoho ze svých nejzábavnějších okamžiků na mistrovství 1974, když byl Nastase ve čtvrtém kole poražen těžce bijícím Američanem Dickem Stocktonem.

Zápas, který byl několikrát přerušen deštěm, měl zásadní okamžik, Nastase propadl o dvě sady na jednu a čtvrtá sada byla zapnutá. Začalo mrholit a Nastase si myslel, že by měli odejít, a v tu chvíli popadl divácký deštník.

Nastase později zmínil, nesnažil jsem se rozptýlit Dicka, jak si někteří lidé mysleli, ale abych rozptýlil napětí, řekl jsem si, že by bylo zábavné hrát pár bodů s deštníkem v ruce. Byl to zcela spontánní akt a je to klasický příklad: „Dobře, prohrál jsem zápas, ale dal jsem lidem potěšení a zábavu“, a i po 30 letech si stále pamatují.

A proto jsem opravdu hrdý, ve skutečnosti hrdý na některá svá vítězství. Znamená to, že jsem na lidi zanechal dojem, který se netýkal jen tenisu, nejen argumentů, ale také zábavy. '

Ano, Ilie, stále si pamatujeme dobu, kdy jsi šel po čtyřech a podíval se do telefonního automatu Cyclops. Úžasná lidská bytost a pravděpodobně nejlepší přirozený talent švihnout raketou.

Populární Problémy

V klíčové hře závodu AFC Wild Card hostují Raiders v neděli titány. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak nosit umělou kožešinu. Umělá kožešina je okouzlující a svědomitá alternativa oděvu ze zvířecích kožešin. Stejně jako u běžné kožešiny, i umělá kožešina bývá módní záležitostí, takže má smysl naplánovat si zbytek svého outfitu kolem umělé kožešiny ...

Zde je návod, jak sledovat očekávané pokračování Disney Channel „Zombies 2“ online, pokud nemáte kabel.

I když existují komerční jezírkové filtrační systémy, které si můžete koupit, mnoho lidí se rozhodlo postavit si vlastní, aby ušetřilo peníze. Překvapivě schopný systém filtrace v jezírku můžete sestavit pomocí běžně používaných nástrojů pro domácnost a několika ...

V pátek večer se v New Jersey koná nejnovější Madridské derby. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Real vs Atletico Madrid online v USA.