Přímý přenos QBE Shootout 2018: Jak se dívat online bez kabeluGetty Sean O'Hair a partner Steve Stricker se budou snažit zopakovat se jako šampióni přestřelky QBE.Greg Norman bude tento víkend hostit 30. iteraci přestřelky QBE v golfovém klubu Tiburon v Neapoli na Floridě.Pokrytí přestřelky QBE 2018 bude vysíláno přes Golf Channel (pátek, sobota a neděle) a NBC (sobota a neděle). Můžete najít plán vysílání zde . Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení sledovat živý přenos z Golf Channel a NBC prostřednictvím jednoho z následujících živých televizních přenosů bez kabelu služby:FuboTV

jak změnit tenisovou přilnavost

The Golf Channel a NBC (dostupné živě na většině trhů, které najdete zde ) jsou dva ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo, který je do značné míry přizpůsoben sportu. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos z turnaje na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pokrytí turnaje až tři dny poté, co se odvysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání podobného Netflixu nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Golf Channel a NBC (k dispozici naživo na většině trhů, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z turnaje na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.30 za 30 xfl sledujte online

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáváno s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

NBC (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je součástí balíčku Sling Blue, zatímco Golf Channel je v doplňku Sports Extra. Zde se můžete zaregistrovat na 7denní bezplatnou zkušební verzi , a poté můžete turnaj sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled

Neoficiální akce o peníze na PGA Tour zahrnuje týmy dvou hráčů, které hrají tři kola: první je tahanice, také známá jako nejlepší střela, druhá jsou greensomes, jinak známí jako Scottish Foursomes, a třetí je lepší míč nebo fourball.

Duo Steve Stricker a Sean O’Hair vyhrál loňský QBE Shootout. Orel O’Hair na 17. jamce par-5, ale v poslední den zpečetil vítězství.

Při chůzi do 17 odpaliště řekl Steve: „A 3 by teď ušla dlouhou cestu,“ řekl O’Hair podle Golf.com .

Každý vyhrál 410 000 $ za to, že vyšel na pole 12 týmů.

kolik setů potřebujete, abyste vyhráli tenisový zápas

Stricker o O’Hair řekl: Dnes hrál skvěle. 17. Udeřil skvělou ránu. To je věc, kterou musíte udělat, abyste vyhráli turnaj, a Sean to zvládl.

Stricker a O'Hair vyhráli událost dříve, ale ne jako spoluhráči. Stricker a Jerry Kelly ji vyhráli v roce 2009; V roce 2012 to O'Hair udělal s Kennym Perrym.

Je to vždy skvělá událost na zakončení roku, a toto je zvláštní, řekl O’Hair, podle Golf.com. Ale udělat to se Stevem je pro mě ještě mnohem lepší. Jsem golfový geek, takže je to můj přítel, ale přesto je trochu těžké se na něj nedívat a postavit ho tak trochu na piedestal.

legrační tenisové míčky

Na druhém místě se v roce 2017 umístili Graeme McDowell a Shane Lowry, za nimi Pat Perez a Brian Harman. Tři páry se dělily o čtvrté místo, včetně Tonyho Finaua a Lexi Thompsonové. V loňském roce byl Thompson jediným hráčem LPGA Tour na této akci. V roce 2018 bude opět osamělou zástupkyní LPGA Tour, která se znovu spojí s Finau.

Třiadvacetiletý Thompson je nejlépe hodnoceným Američanem na LPGA Tour a celkově pátý.

Před dvěma týdny, těsně před koncem roku, který popsala jako rok nahoru a dolů, vyhrála čtyřmi údery mistrovství skupiny CME.

Na své hře jsem opravdu pracoval jen několik posledních měsíců a stále se to opakuje, řekl Thompson Neapolské denní zprávy . Věděl jsem, že je to velmi blízko, takže vítězství v CME pro mě bylo obrovským znamením, že se právě moje dřina vyplácí.

Luke Donald bude partnerem Andrewa Landryho. Kvůli zranění dolní části zad Donald nehrál akci PGA Tour, protože v dubnu vynechal střih na RBC Heritage.

Stav hry není znám, řekl Donald PGATour.com . Uvidíme. Byl jsem schopen tvrdě pracovat posledních pár měsíců bez bolesti. Určitě jsem tomu věnoval čas, ale abychom to přivedli z vašeho domácího kurzu sem do konkurenční situace, uvidíme, jak to půjde.


Populární Problémy

Jak hodit dřez. Dřez je baseballové hřiště, které odhodí míč směrem k zemi, právě když se blíží k těstu. Ke konci hodu stačí jen nepatrný pohyb, ale to může těsto snadno odhodit ze hry ...

Dominic Thiem hovořil o tom, že fanoušci mají povolení na Vienna Open, což už možná dlouho neplatí. Thiem také hovořil o tom, jak vítězství velkých titulů pomáhá hráčům překonat těžké chvíle na turné.

Podrobný pohled na losování mužských dvouhry z Cincinnati Masters 2019.

Fretky jsou chytrá a zvídavá zvířata, která potřebují spoustu fyzické a duševní stimulace. Je důležité dát jim hračky, se kterými si můžete hrát, ať už jste poblíž nebo ne. Chcete -li pro svou fretku vybírat hračky, nezapomeňte, že jí můžete dát obě ...

Přestože se Jo-Wilfried Tsonga vrátil do formy v Brisbane, nemohl si v semifinále najít cestu kolem Daniila Medveděva.