Přímý přenos Fury vs Wallin: Jak se dívat online v USA

Živý stream Fury vs Wallin

Getty

Tyson Fury půjde v sobotu večer proti sobě s neporaženým kolegou Otto Wallinem v těžké váze v T-Mobile Arena v Las Vegas.

Pro ty ve Spojených státech, kteří chtějí sledovat Fury vs Wallin (čas zahájení 23:00 ET; undercard začíná v 19:30 ET), nebude v televizi, ale plnou bojovou kartu můžete sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí boxu Top Rank a desítky dalších živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Fury vs Wallin a všechny boje s undercard naživo na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Fury vs Wallin

Fury (28-0-1) překonal Toma Schwarze z Německa prostřednictvím druhého kola TKO, když naposledy, 15. června.

Předtím bývalý šampión těžké váhy WBA, IBF, WBO, IBO a The Ring bojoval o kontroverzní remízu proti titolitu WBC Deontay Wilderovi. Očekává se, že 31letý rodák z Manchesteru Fury se s Wilderem setká v únoru na odvetu.

Nedávno připustil, že je docela neznámý s Wallinem (20-0), 28letým ze švédského Sundsvallu.

Vůbec toho o Otovi moc nevím a někdy je to dobrá věc, protože když víte všechno o protivníkovi, tak mě to nevytočí, jak by mělo, řekl Fury podle Boxerská scéna .

Ale když máte neznámo, je to vzrušující.

Zatímco na sobotní zápas bylo možné pohlížet jako na Furyho snahu zůstat ostrý před Wilderovou odvetou, ujistil novináře, že Wallina nepodcenil.

Nepřehlédl jsem ho, byl jsem v Americe pět týdnů na školení, řekl, podle boxerské scény.

Nikdo si nedělá iluze.

Fury dodal: Faktem je, že nikoho nepodceňuji. Všem dávám maximální respekt.

I když bojuji s chlapem, který má 20 zápasů a 20 prohrál, budu pro něj trénovat, jako by měl 20 knockoutů v řadě, protože se nikdy nedokážu připravit.

Na tento boj jsem tvrdě trénoval. Jak tvrdě jsem trénoval pro Wildera, tak tvrdě, jako jsem trénoval pro kohokoli.

Výška, jižní tlapa a obranný bojovník jsou vždy výzvou, ale nikdy jsem se nesetkal s výzvou, kterou bych nedokázal porazit.

Nikdy jsem nepotkal horu, na kterou bych nemohl vylézt, nikdy jsem nepotkal muže, kterého bych nemohl porazit, takže nebude výjimkou.

Wallin debutoval v USA ve svém posledním zápase, ale dubnový zápas skončil bez soutěže, když soupeř Nick Kisner utrpěl ránu nad okem z náhodného headbuttu v prvním kole.

O tomto okamžiku jsem snil už dlouho, řekl Wallin podle ESPN . Dlouho jsem si představoval boj na této úrovni, takže když si [Fury] uvědomí, že jsem tam, abych vyhrál a předvedu dobrý boj, a kola pokračují a já nikam nejdu, pak si to myslím bude pro něj stále větší tlak.

A dodal: Jsem velmi nadšený. Je to splněný sen bojovat na velké scéně a bojovat ve Vegas proti nejlepší těžké váze. Tyson je velký chlap a je to velmi dobrý boxer. Dobře využívá svoji velikost, je záludný.


Populární Problémy

Jak platit za rovnátka. Potřebujete, nebo vaše dítě, rovnátka? Rovnátka jsou drahá, takže by vás mohlo zajímat, jaké možnosti za ně musíte zaplatit. Ve skutečnosti existuje celá řada možností, od plánů bezúročných plateb po charitu ...

Jak hrát Ga Ga. Ga-ga je populární hra typu dodge-ball, kterou hrajete s míčem v širokém prostoru. Je to hra, kterou mohou hrát lidé všech věkových kategorií a je velmi zábavná. Cílem hry je použít pouze ruce k odpálení míče na ...

Au! Bursitida není vtip. Díky bohu, že máte možnosti, které pomohou vašim kloubům uzdravit se a zabránit budoucím vzplanutím. Bursitida ovlivňuje vaky naplněné tekutinou, které tlumí vaše klouby. Bursae jsou malé vaky naplněné tekutinou, které působí jako polštáře ...

Jak hrát Smash Run v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS. Smash Run je nový režim exkluzivní pro Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, který zahrnuje průzkum a bitvy s nepřáteli z různých her Nintendo. Ať už hrajete ...

Jak vyrobit sortiment páchnoucích bomb Pachové bomby jsou úžasný žert a snadno si můžete doma vyrobit několik různých typů. Všechny přísady jsou docela běžné, takže je pravděpodobně již máte doma. Pachové bomby jsou ...

Jak odemknout Luigi. The Green Thunder je zpět pro další akci. Existuje dlouhá tradice her Nintendo s Luigi jako odemykatelnou postavou. Nalezení Luigiho je často jednou z nejtěžších výzev ve hře, takže zdokonalte své dovednosti ...