Jak si objednat v restauraci s rychlým občerstvením

Přijmutí objednávky není tak snadné, jak by si někdo mohl myslet. Při práci v podniku, který vyžaduje, abyste přijímali objednávky, je nutné, abyste nejprve věděli, co děláte.

Vezměte prosím na vědomí: Tento článek je zaměřen spíše na přijímání objednávek z rychlého občerstvení. Být serverem ve skvělé restauraci je docela jiné.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Objednávka v restauraci rychlého občerstvení Krok 1

  1 Usmívejte se a pozdravte zákazníka.
 2. Obrázek s názvem Objednávka v restauraci rychlého občerstvení Krok 2

  2 Zeptejte se zákazníka, zda je připraven k objednávce.
 3. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 3

  3 Pozorně poslouchejte, jak zákazník zadává svou objednávku.
 4. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 4

  4 Opakujte objednávku hostovi.
 5. Obrázek s názvem Objednávka v restauraci rychlého občerstvení Krok 5

  5 Zadejte objednávku tak, jak vám ji zákazník sdělí.
 6. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 6

  6 Přečtěte si objednávku zpět k zákazníkovi.
 7. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 7

  7 Celková objednávka.
 8. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 8

  8 Sdělte zákazníkovi splatnou částku.
 9. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 9

  9 Vybírejte platby od zákazníka.
 10. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 10

  10 Předejte zákazníkovi účtenku.
 11. Obrázek s názvem Přijmout objednávku v restauraci rychlého občerstvení Krok 11

  jedenáct Děkuji zákazníkovi. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když zpackám objednávku zákazníka? Tom de backer Nejlepší odpověď Nebojte se, to se někdy stane každému. Jen se omluvte, řekněte, že jste to udělali špatně a požádejte zákazníka, aby to zopakoval. Nebuďte nervózní, buďte laskaví.
 • Otázka Jak mohu komunikovat s osobou, která přijímá moji objednávku? Jen buďte ohleduplní, zdvořilí a ujistěte se, že jste co nejjasnější. Po dokončení nezapomeňte říci „děkuji“.
 • Otázka Jak mohu přijmout objednávku od zákazníka, když hovoří více lidí a snaží se zadat své objednávky? Tom de backer Nejlepší odpovídač Můžete zdvořile říci: „Promiňte, ale mohl by mluvit jen jeden člověk? Není možné poslouchat všechny najednou. '
 • Otázka Jaký je standard doby, po kterou se rychlé občerstvení podává, jakmile je objednáno? Mělo by to trvat zhruba 4-5 minut. Pokud to přejde a vy jste číšník, omluvte se za dlouhé čekání. Pokud jste ale příjemcem jídla, zkuste být trpěliví. Mějte na paměti, že v restauraci s rychlým občerstvením je velmi zaneprázdněno a kuchaři se snadno mohou zálohovat.
 • Otázka Co když je zákazník hrubý a začne používat sprosté výrazy? Řekněte jim, že manažer s nimi problém rád vyřeší, a pak si najděte svého nadřízeného nebo nadřízeného. Pokud jste manažerem/nadřízeným, řekněte zákazníkovi, že pokud nemůže být zdvořilý a uctivý, máte právo odmítnout mu sloužit.
 • Otázka Co když se na mě zákazník neusměje? Jen se na ně usměj. Měli špatný den, a to neznamená, že byste neměli být zdvořilí.
 • Otázka Jak mohu sloužit někomu s vysokým krevním tlakem? Nechte kuchaře připravit jídlo s co nejmenším množstvím soli, protože sůl pro tuto osobu představuje zdravotní riziko.
 • Otázka Je dobré se zákazníků zeptat na alergie před přijetím objednávky? Ne; zákazníci v restauraci s rychlým občerstvením pravděpodobně již zkontrolovali potraviny, které si objednají, na případné alergické reakce.
 • Otázka Jak se uklidníte, když poprvé začnete jednat se zákazníky a máte pocit, že nevíte, co děláte? Nebe Scotte Zhluboka se nadechněte, připomeňte si, že to zvládnete, a i když to nedokážete, stačí říct něco jako: „Promiňte, stále se učím, hned to za vás napravím! '. Mějte úsměv na tváři po celou dobu a buďte co nejlaskavější.
 • Otázka Jak udělám zákazníkům radost z mého rychlého občerstvení? Kosmická loď Nejlepší způsob, jak uspokojit své zákazníky, je jednat profesionálně, získat jejich objednávky hned na první pokus a sloužit jim s úsměvem. Buďte přátelští a uctiví.


Populární Problémy

Wawrinka si v semifinále zahraje buď s Rogerem Federerem nebo Mischou Zverevem.

Eagles a Washington se setkávají na posledním nedělním nočním fotbale sezóny. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Poté, co byla Petra Kvitova bodnuta během domácí invaze v prosinci, se zamyslela nad rokem emocionálního návratu.

Patriots a 49ers se setkají ve velkém střetu 7. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Zde je návod, jak sledovat Super Bowl Rams vs. Pats online bez kabelu, ať už chcete sledovat na Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Hitová show Guye Fieriho Diners, Drive-Ins & Dives se vysílá na Food Network. Nové epizody se budou vysílat v pátek večer ve 20 hodin. EST. Zde je návod, jak sledovat online.