Jak si objednat v restauraci s rychlým občerstvením

Přijmutí objednávky není tak snadné, jak by si někdo mohl myslet. Při práci v podniku, který vyžaduje, abyste přijímali objednávky, je nutné, abyste nejprve věděli, co děláte.

Vezměte prosím na vědomí: Tento článek je zaměřen spíše na přijímání objednávek z rychlého občerstvení. Být serverem ve skvělé restauraci je docela jiné.Kroky

 1. 1 Usmívejte se a pozdravte zákazníka.
 2. 2 Zeptejte se zákazníka, zda je připraven k objednávce.
 3. 3 Pozorně poslouchejte, jak zákazník zadává svou objednávku.
 4. 4 Opakujte objednávku hostovi.
 5. 5 Zadejte objednávku tak, jak vám ji zákazník sdělí.
 6. 6 Přečtěte si objednávku zpět k zákazníkovi.
 7. 7 Celková objednávka.
 8. 8 Sdělte zákazníkovi splatnou částku.
 9. 9 Vybírejte platby od zákazníka.
 10. 10 Předejte zákazníkovi účtenku.
 11. jedenáct Děkuji zákazníkovi. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když zpackám objednávku zákazníka? Tom de backer Nejlepší odpověď Nebojte se, to se někdy stane každému. Jen se omluvte, řekněte, že jste to udělali špatně a požádejte zákazníka, aby to zopakoval. Nebuďte nervózní, buďte laskaví.
 • Otázka Jak mohu komunikovat s osobou, která přijímá moji objednávku? Jen buďte ohleduplní, zdvořilí a ujistěte se, že jste co nejjasnější. Po dokončení nezapomeňte říci „děkuji“.
 • Otázka Jak mohu přijmout objednávku od zákazníka, když hovoří více lidí a snaží se zadat své objednávky? Tom de backer Nejlepší odpovídač Můžete zdvořile říci: „Promiňte, ale mohl by mluvit jen jeden člověk? Není možné poslouchat všechny najednou. '
 • Otázka Jaký je standard doby, po kterou se rychlé občerstvení podává, jakmile je objednáno? Mělo by to trvat zhruba 4-5 minut. Pokud to přejde a vy jste číšník, omluvte se za dlouhé čekání. Pokud jste ale příjemcem jídla, zkuste být trpěliví. Mějte na paměti, že v restauraci s rychlým občerstvením je velmi zaneprázdněno a kuchaři se snadno mohou zálohovat.
 • Otázka Co když je zákazník hrubý a začne používat sprosté výrazy? Řekněte jim, že manažer s nimi problém rád vyřeší, a pak si najděte svého nadřízeného nebo nadřízeného. Pokud jste manažerem/nadřízeným, řekněte zákazníkovi, že pokud nemůže být zdvořilý a uctivý, máte právo odmítnout mu sloužit.
 • Otázka Co když se na mě zákazník neusměje? Jen se na ně usměj. Měli špatný den, a to neznamená, že byste neměli být zdvořilí.
 • Otázka Jak mohu sloužit někomu s vysokým krevním tlakem? Nechte kuchaře připravit jídlo s co nejmenším množstvím soli, protože sůl pro tuto osobu představuje zdravotní riziko.
 • Otázka Je dobré se zákazníků zeptat na alergie před přijetím objednávky? Ne; zákazníci v restauraci s rychlým občerstvením pravděpodobně již zkontrolovali potraviny, které si objednají, na případné alergické reakce.
 • Otázka Jak se uklidníte, když poprvé začnete jednat se zákazníky a máte pocit, že nevíte, co děláte? Nebe Scotte Zhluboka se nadechněte, připomeňte si, že to zvládnete, a i když to nedokážete, stačí říct něco jako: „Promiňte, stále se učím, hned to za vás napravím! '. Mějte úsměv na tváři po celou dobu a buďte co nejlaskavější.
 • Otázka Jak udělám zákazníkům radost z mého rychlého občerstvení? Kosmická loď Nejlepší způsob, jak uspokojit své zákazníky, je jednat profesionálně, získat jejich objednávky hned na první pokus a sloužit jim s úsměvem. Buďte přátelští a uctiví.

Populární Problémy

Naomi Osaka nedávno tvrdila, že si lidé špatně vykládají její praštěnou povahu za to, že je stydlivá. Třiadvacetiletý mladík sdílel toto a další v segmentu s US Weekly s názvem „25 věcí, které o mně nevíte“.

Berani a Seahawks se v neděli setkají v klíčové bitvě 16. týdne NFC West. Zde je návod, jak můžete sledovat hru online bez kabelu.Jak se dostat na Angel Island. Angel Island je kalifornský státní park nacházející se v oblasti Bay Area. Státní park obsahuje jedny z nejlepších výhledů na tuto oblast a má řadu vynikajících turistických tras. Ostrov je také domovem USA ....

Court FF 2 je jednou z vlajkových tenisových bot Asics, kterou nosí Novak Djokovic, a je oblíbenou volbou, ale nejsou dokonalé. Zjistěte, v čem jsou skvělí a kde se mohou zlepšit.

Jak rozbít v badmintonu. Pokud hrajete badminton jen pro zábavu, možná si neuvědomíte, že je za tím něco víc, než trefovat míček (také nazývaný „ptáček“) tam a zpět po síti. Zintenzivněte svoji hru a přidejte trochu brutality ...Novak Djokovic vypadá, že je připraven na velký úspěch v roce 2019, a možná dokonce překoná rekord Rogera Federera ve 20 grandslamech.