Alexander Zverev patří ke generaci, která je neúctivá k úřadům, ne každý trenér to přijímá: Dirk Hordorff

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

Dirk Hordorff, viceprezident Německého tenisového svazu, nedávno dlouze hovořil o Alexandra Zvereva nešťastné pokusy s vysoce postavenými trenéry. Hordoff věří, že Zverevovo diskutabilní chování je jedním z důvodů, proč se někteří z jeho předchozích trenérů snažili s ním setkat z očí do očí.

Alexander Zverev se nedávno rozešel s Davidem Ferrerem, jeho třetím vysoce postaveným rozchodem za téměř tolik let. V předchozích letech světová jednička také ukončila jeho vztahy s Juanem Carlosem Ferrerem a Ivanem Lendlem. A Ferrero i Lendl hlasitě hovořili o svých rozdílech s 23letým mladíkem a jeho týmem.

Ale Dirk Hordorff není touto sprostou výpovědí překvapen, jako jeho nedávné komentáře naznačují . Čtyřiašedesátiletý hráč věří, že většina trenérů pravděpodobně nebude brát Zverevovo nepodřízené chování na lehkou váhu.

Alexander je samozřejmě zvláštní chlap, řekl Hordorff. (Ale) patří ke generaci, která je vůči úřadům neúctivější. Ne každý trenér to přijímá.
Alexander Zverev a David Ferrer se nedávno rozešli

Alexander Zverev a David Ferrer se nedávno rozešli

Dirk Hordorff se poté podrobně zabýval možnými příčinami Davida Ferrera odchod ze Zverevova týmu. Hordorff se domnívá, že Ferrerovo rozhodnutí opustit svět č. 7 bylo pravděpodobně ovlivněno španělskými rodinnými závazky v době pandemie, vzhledem k tomu, že mezi nimi nedošlo k žádné disharmonii.

Ano, to bylo překvapující, řekl Hordorff. Viděl jsem oba naživo na French Open a turnajích v Kolíně nad Rýnem a působil velmi harmonickým dojmem. I když se domnívám, že to nebyly žádné atmosférické poruchy, ale výjimečná situace způsobená Coronou, která byla pro oddělení rozhodující.
Prohlášení Davida Ferrera znělo, že by v těchto časech raději byl se svou rodinou, než aby cestoval po světě a byl měsíce oddělený od manželky a dětí, “dodal 64letý muž. „Trenér a bývalý hráč světové úrovně, jako je David Ferrer, nemusí taková rizika ekonomicky podstupovat. Takto si mohu vysvětlit rozchod. Nakonec nebylo vysloveno žádné špatné slovo.

Boris Becker a Alexander Zverev jsou fantastická kombinace: Dirk Hordorff

Boris Becker bude dobrou volbou jako Alexander Zverev

Podle Hordorffa bude Boris Becker jako trenér Alexandra Zvereva dobrou volbou

Podle Dirka Hordorffa by byl šestinásobný vítěz Slam Boris Becker nejlepším kandidátem na převzetí role trenéra Alexandra Zvereva.

64letý muž věří, že Becker má potřebná pověření, a co je důležitější, sdílí podobné kořeny s Alexandrem Zverevem. Hordorff si je docela jistý, že ti dva někdy v budoucnu navážou vztah hráč-trenér.

Myslím, že Boris Becker a Alexander Zverev jsou fantastická kombinace, pokračoval Hordorff. Boris mě jako trenéra a také na DTB úplně přesvědčil. Boris jako bývalý šampion má vše, co Alexander potřebuje. Mluví stejným jazykem. Boris je s německou veřejností obeznámen a určitě zde může Alexandrovi dát pár tipů. Věřím, že Boris a Alexander budou v budoucnu spolupracovat.

Populární Problémy

TWEET-N-VOLLEY

Fotbalové střety Texasu a Texas Tech v sobotu v Lubbocku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Quito, 22. srpna (IANS) Ekvádorský tenista Julio Campozano gestikuloval během svého daviscupového zápasu proti chilskému Paulovi Capdevilleovi v Manta, Ec.

Jak si natáhnout boty ledem. „Koupili jste si někdy boty, které byly příliš malé, ale na jejich vrácení bylo příliš pozdě? Než si vezmete těsné boty a dáte si bolestivé puchýře, zkuste pomocí ledu ...

Nejrozsáhlejší pokrytí šampionátu PGA 2020 bude na ESPN Plus. Zde je návod, jak se zaregistrovat, a přehled toho, co budete moci sledovat.