Dubai Duty Free Tennis Championships: Ivanovic porazil Halepa; Petkovic porazí Jankoviče

Ana Ivanovich Dubaj Duty Free Tennis Championship

Ivanovič porazil Simonu Halepovou z Rumunska 7: 6, 6: 2

Srbská tenisová hvězda Ana Ivanovic vyhrál zápas druhého kola Dubaj Duty Free Tennis Championships proti vítězi 2015 Simona Halepová z Rumunska 7-6, 6-2 .

Vysoce motivovaná Ivanovičová vyjádřila po vítězství v prvním kole nadšení nad 24letou Halepovou a ve středu zde udělala několik chyb, uvádí Xinhua.

Ivanovic, umístěná na 20. místě na světě, využila své výškové převahy naplno proti menší Halepové a po hodině a 52 minutách vítězně odešla ze středového kurtu.

Zápas začal pozdě v noci kvůli bouřce, která ve středu odpoledne zasáhla Dubaj.

V dalším středečním zápase druhého kola Německa Andrea Petkovic , na 101. místě, rozrušený Svět č.19 Jelena Jankovic ze Srbska ve dvou setech 6-3, 6-2 po jedné hodině a 18 minutách.

Italka Sara Erraniová na 22. místě nedala šanci Jaroslavě Švedové, která porazila Rusku hrající za Kazachstán 6: 3, 6: 0.

Francouzka Caroline Garciaová zvítězila 4: 6, 6: 4, 6: 3 proti Španělce Carle Navarro. Jejich zápas na konci třetího setu na několik hodin přerušil déšť.

Češka Barbora Strycová porazila Němku Julii Goergesovou 2: 6, 6: 3, 6: 1.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním filmu Atlantis: The Lost Empire online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat UFC 250 v sobotu večer.

Jak vyrobit jagerovou bombu. Jager Bomb je oblíbený výstřel na párty. Klasická Jager Bomb zahrnuje jeden výstřel (1,5 unce) Jägermeistera a polovinu 8,4 unce plechovky Red Bullu. Pusťte Jagera do sklenice Redball ...

Loyola a UIC, které dělí jen pár hodin, se v neděli setkávají na basketbalovém zápase ve městě. Zde je návod, jak hru sledovat.

Některé z našich nejlepších tipů na filmy s tenisem.

Výkonný útočník Orlanda Magic Nikola Vucevič byl plný chvály, když nedávno hovořil o Novakovi Djokovicovi. Černohorci také tvrdili, že negativita nad Adria Tour není v pořádku.