Andy Murray kupuje luxusní skotský hotel

LONDÝN (AFP) -

Andy Murray hraje odvetu během odpočinkové relace na Australian Open v Melbourne 26. ledna 2013

Britský Andy Murray hraje odvetu během odpočinkové relace na Australian Open v Melbourne 26. ledna 2013. Murray utratil 1,8 milionu liber za nákup luxusního hotelu poblíž svého rodného města Dunblane ve Skotsku, 25letého tenisového esa řekl v pondělí.

Andy Murray koupil luxusní hotel poblíž svého rodného města Dunblane ve Skotsku, uvedlo v pondělí 25leté tenisové eso.

US Open a olympijský vítěz plánuje proměnit Cromlix House Hotel, viktoriánské sídlo, kde se jeho bratr Jamie v roce 2010 oženil se svou kolumbijskou nevěstou Alejandrou Gutierrez, na 15ti pokojové útočiště s pěti hvězdičkami.

Hotel Perthsire byl postaven v roce 1874 a nachází se necelých pět mil od Dunblane.

Zrekonstruovaný hotel se plánuje znovu otevřít příští rok na jaře před Ryder Cupem 2014, který se v Gleneagles pořádá kousek odtud.

Může se pochlubit restaurací Chez Roux a bude ji jménem Murraye spravovat Inverlochy Castle Management International (ICMI) po konzultaci s renomovaným šéfkuchařem Albertem Rouxem - majitelem „Le Gavroche“ v Londýně.

Jsem rád, že jsem získal Cromlix House a těším se na zajištění jeho budoucnosti jako úspěšného podnikání, uvedl Murray v prohlášení na svém webu.

Obnovením Cromlixe jako vedoucího luxusního hotelu v srdci komunity Dunblane budeme schopni přilákat do této oblasti nové návštěvníky, vytvořit řadu nových pracovních míst a soustředit se na podporu dalších místních podniků.

Jsem rád, že mohu něco vrátit komunitě, ve které jsem vyrostl.

Nové prohlášení vytvoří pro místní komunitu až 40 pracovních míst.

Cromlix House, který fungoval jako čtyřhvězdičkový hotel před ukončením obchodování v únoru 2012, se nachází na 50 akrech lesů a zahrady s pstruhovým jezerem.

Hotel se v současné době pyšní 14 ložnicemi, kaplí, přijímací halou, dvěma salónky, zimní zahradou, jídelnou, knihovnou a jednacími místnostmi.

Jeho předchozí majitelé více než 30 let, rodina Eden, říkali, že jsou rádi, že místo konání zůstalo v místních rukou.

Populární Problémy

Je nějaká dívka, o kterou máte zájem, ale nejste si jisti, co můžete udělat, aby se o vás začala zajímat? Existuje způsob, jak s ní můžete tiše komunikovat, aby se zamilovala. Řeč těla spadá do kategorie ...

Zde je návod, jak sledovat hru Lions vs Eagles Week 3 online bez kabelu, ať už jste v Detroitu, Philadelphii nebo na jiném trhu.

Jak cvičit s poraněním kolena. Náhlé poranění kolena může narušit rutinu vašeho tréninku, ale naštěstí existuje mnoho způsobů, jak můžete zůstat ve formě, zatímco čekáte, až se vaše zranění uzdraví. Klíčem je soustředit se na cvičení, která ...

Jak cvičit své morče. Morčata jsou malá, zavalitá a, jak by se mnozí shodli, rozkošná. Přesto bez náležitých opatření mají tato zvířata tendenci se přejídat. Morčata s nadváhou mohou mít později v ...

Odrážedla jsou skvělá pro výuku dětí naučit se poprvé jezdit na kole. Na rozdíl od kol s tréninkovými koly nemají pedály ani brzdy. Protože nevyžadují šlapání ani brzdění, balanční kola umožňují ...

Mentor je někdo, kdo vás povzbuzuje a pomáhá vám zjistit správné kroky. Tato osoba může být profesionálním průvodcem nebo více osobním koučem. Dobrou zprávou je, že můžete působit jako vlastní mentor. Není třeba najímat ...