Antverpy 2020: Analýza losování, náhledy a předpovědi dvouhry mužů | ATP European Open

David Goffin je letos nejlepším semenem

David Goffin je nejlepším semenem letošního turnajeSvětový hráč č. 14 a nejlépe hodnocený belgický mužský singl David Goffin vede nabitou remízu na pátém ročníku European Open, které se bude konat od pondělí v Antverpách.Domácí favorit bude pravděpodobně čelit tvrdé konkurenci, jako jsou kolegové z top 20 hvězd Grigor Dimitrov, Pablo Carreno Busta a Karen Khachanov. Alex de Minaur, Taylor Fritz a bývalý vítěz Richard Gasquet také vystupují v působivě nabitém poli.Protože hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky velkých jmen v boji.

Horní polovina: Zkušení bojovníci David Goffin, Grigor Dimitrov a Milos Raonic hledají posílení na konci sezóny

Velký porce Miloš Raonic by si klidně mohl dát pozor.

Velký porce Miloš Raonic by si klidně mohl dát pozor.Předpokládané semifinále: David Goffin vs Grigor DimitrovAnalýza: David Goffin pravděpodobně proplouvá ranými fázemi s laskavým pozdravem a příznivou remízou. Nejlepší osivo by však ve čtvrtfinále mohlo narazit na určitý odpor.

Bývalý šampion Richard Gasquet, hvězda Next Gen Alex de Minaur a talentovaný Američan Tommy Paul si to vybojují při pokusu o výzvu Goffinovi za to důležité poslední čtyři místo. Zvláště zajímavou vyhlídkou je střet prvního kola mezi Gasquetem a De Minaurem.Pokud jde o Grigora Dimitrova, druhého nejlepšího semínka v polovině, nemohlo to být horší. Nejen, že Bulhar bude v otvíráku čelit houževnatému Kei Nishikori, ale možná se bude muset také dívat dolů na velkoobslužného Miloše Raonice v posledních osmi. To samozřejmě za předpokladu, že Kanaďan projde jeho záludným otvírákem proti Aljazu Bedeneovi.Raonic by mohl způsobit vážné poškození vyhlídek semen v této polovině, vzhledem k jeho pevné formě během amerického hardcourtového švihu.

Předpokládané semifinále: Alex de Minaur vs Milos Raonic

Dolní polovina: Američtí a francouzští mladíci vypadají, že napadají semena

Taylor Fritz je jedním z mnoha talentovaných mladých lidí ve spodní polovině

Taylor Fritz je jedním z mnoha talentovaných mladých lidí ve spodní polovině

Předpokládané semifinále: Karen Khachanov vs Pablo Carreno Busta

Analýza: Další střet v prvním kole, který má za následek slzy, uvidí Dušana Lajoviče, jak se postaví americkému mladíkovi Frances Tiafoe. Vítěz této soutěže bude pravděpodobně čelit Karen Khachanov v posledním osmi střetu.

Ale Rus, který letos neměl nejlepší výsledky na turné, si bude muset dávat pozor na potenciální střet druhého kola se Španělem Alberto Ramosem Vinolasem.

jak nosit tenisky

Kvarteto Taylor Fritz, Reilly Opelka, Ugo Humbert a Corentin Moutet zaplnilo rušnou část slosování. Nedávná forma Opelky by mohla být pro jeho americký protějšek znepokojujícím znamením. Pokud by se dostal přes sedmého nasazeného Fritze, mohl by být odměněn zápasem proti 21letému Moutetovi.

Humbert, který by měl mít v belgickém zástupném zápase snadný start v otvíráku, by také mohl v posledních 16 utkat své druhé Pablo Carreno Busta o své peníze.

Předpokládané semifinále: Karen Khachanov vs Ugo Humbert

Populární Problémy

Zajímá vás, jak nová série Star Wars od společnosti Disney zapadá do světa Star Wars? Zde je návod, jak Mandalorian zapadá do vesmíru Star Wars.

Sluneční brýle se dodávají v široké škále barev čoček. Nejběžnější jsou šedá, černá, hnědá, zelená, žlutá, oranžová, jantarová a červená. Při nákupu slunečních brýlí byste měli myslet na to, jaký typ čoček je pro váš životní styl nejlepší. Nakupování...

Tsonga do poslední osmičky poté, co Gasquet odejde do penze, bolí

Podle svého obhájce hledá reparace v „milionech“.

„The World's Best“, nová talentová soutěžní show, má premiéru po Super Bowlu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu zdarma.