ATP Binghamton Challenger: Sanam Singh, který promrhal úvodní set, vedl k prohře ve čtvrtfinále

Sanam Singh

Sanam Singh

Indický Sanam Singh promrhal vedení první sady a prohrál ve třech setech 6: 3, 1: 6, 2: 6, na páté nasazené Bradley Klahn ve čtvrtfinále dvouhry mužů na tenisovém turnaji ATP Binghamton Challenger, který se hraje ve Spojených státech Ameriky.

336. Indie zařadila světlou notu, solidně sloužila a dobře se vracela, aby vybojovala ranou iniciativu.
Hry se hrály se servírováním, dokud Sanam v osmé hře neporušil Klahnovu službu, aby získal rozhodující náskok 5: 3.

S extra pružinou v jeho kroku, která porušila americké podání, 25letý Ind držel v deváté hře v lásce servírování úvodního setu 6-3.

Američan po setu odskočil a prolomil Sanamovo podání ve druhém a čtvrtém zápase, aby si vytvořil útulný náskok 4: 0.

Indián v páté hře přerušil Klahnovo podání, ale podání předchozího bylo opět přerušeno v šesté hře.

Servíruje-li se na setu 5: 1, Američan to zajistil 6: 1, aby se věci dostaly na koleno.

Zdálo se, že se ve Sanamově hře uvolnilo kolo ve třetí hře, protože Klahn v první a třetí hře přerušil své podání, aby se dostal do vedení 3: 0.

Počáteční škoda způsobená Američanem v rozhodování mu nestačila, protože Sanam porušil Klahnovo podání, aby skóre bylo 2-3. Klahn ale své podání držel a potřetí přerušil Sanamovo podání, aby ho zajistil za stavu 6-2.

Výhra byla sladkou pomstou pro Klahna, který loni v březnu prohrál se Sanamem ve třech setech 3-6, 6-1, 6-7 (3) v USA F7.

Dříve ve druhém kole Sanam ohromil třetí semeno a 152. místo v pořadí Yuichi Sugita z Japonska 6: 4, 6: 2.

Dal to přes 381. chorvatský Dino Marcan také ve dvou setech 6: 4, 6: 4 v prvním kole.

Dříve - tři Indiáni - v úvodním kole vypadl 275. umístěný Prakash Amritraj, syn legendárního Vijay Amritraje, 413. na Yuki Bhambri a 265. na Saketh Myneni.

Populární Problémy

Novak Djokovič opět navštívil kontroverzní bosenské pyramidy ve Visoko. Srb hovořil pozitivně o léčivých schopnostech tunelů v pyramidách.

Jak efektivně ukončit boj. Tento článek je navržen tak, aby vám pomohl co nejrychleji ukončit boj v nebezpečné situaci, jakmile pominou všechny naděje na mírové řešení. Následující wiki předpokládá, že jste se pokusili ukončit ...

Ruské eso Maria Šarapovová odešla z Wuhan Open po silné bolesti paže. Vedla Češku Barboru Strycovou na akci WTA v čínském Wu -chanu.

Felix Auger-Aliassime se ve čtvrtek utká s Henri Laaksonenem ve druhém kole kolínské akce ATP 250. Auger-Aliassime nikdy nehrál Laaksonen na ATP Tour, takže jejich vzájemný rekord je 0: 0.

Jak hrát tenis. Vždy jste se chtěli naučit hrát tenis, ale nevíte, kde začít? Rádi sledujete Rafaela Nadala nebo Marii Šarapovovou, jak ovládají kurty, a doufáte, že budete jako oni? Hraní tenisu může pomoci ...

Jak políbit dívku poprvé ve svém pokoji. Líbání dívky poprvé ve vašem pokoji může být o nervy, zvláště pokud je to poprvé pro jednoho nebo pro oba. Až budete připraveni udělat krok, buďte sebevědomí. Klíčem je ...