ATP Binghamton Challenger: Sanam Singh, který promrhal úvodní set, vedl k prohře ve čtvrtfinále

Sanam Singh

Sanam Singh

Indický Sanam Singh promrhal vedení první sady a prohrál ve třech setech 6: 3, 1: 6, 2: 6, na páté nasazené Bradley Klahn ve čtvrtfinále dvouhry mužů na tenisovém turnaji ATP Binghamton Challenger, který se hraje ve Spojených státech Ameriky.

336. Indie zařadila světlou notu, solidně sloužila a dobře se vracela, aby vybojovala ranou iniciativu.
Hry se hrály se servírováním, dokud Sanam v osmé hře neporušil Klahnovu službu, aby získal rozhodující náskok 5: 3.

S extra pružinou v jeho kroku, která porušila americké podání, 25letý Ind držel v deváté hře v lásce servírování úvodního setu 6-3.

Američan po setu odskočil a prolomil Sanamovo podání ve druhém a čtvrtém zápase, aby si vytvořil útulný náskok 4: 0.

Indián v páté hře přerušil Klahnovo podání, ale podání předchozího bylo opět přerušeno v šesté hře.

Servíruje-li se na setu 5: 1, Američan to zajistil 6: 1, aby se věci dostaly na koleno.

Zdálo se, že se ve Sanamově hře uvolnilo kolo ve třetí hře, protože Klahn v první a třetí hře přerušil své podání, aby se dostal do vedení 3: 0.

Počáteční škoda způsobená Američanem v rozhodování mu nestačila, protože Sanam porušil Klahnovo podání, aby skóre bylo 2-3. Klahn ale své podání držel a potřetí přerušil Sanamovo podání, aby ho zajistil za stavu 6-2.

Výhra byla sladkou pomstou pro Klahna, který loni v březnu prohrál se Sanamem ve třech setech 3-6, 6-1, 6-7 (3) v USA F7.

Dříve ve druhém kole Sanam ohromil třetí semeno a 152. místo v pořadí Yuichi Sugita z Japonska 6: 4, 6: 2.

Dal to přes 381. chorvatský Dino Marcan také ve dvou setech 6: 4, 6: 4 v prvním kole.

Dříve - tři Indiáni - v úvodním kole vypadl 275. umístěný Prakash Amritraj, syn legendárního Vijay Amritraje, 413. na Yuki Bhambri a 265. na Saketh Myneni.

Populární Problémy

Whisky je druh alkoholického nápoje destilovaného z obilné kaše nebo sladu a zrající v dřevěných sudech. Pijáci whisky oceňují whisky pro její rozmanitost chutí, která se může pohybovat od lehké a ovocné po bohatou a kouřovou. Pokud jste nikdy ...

Box

Jak si zabalit ruce pro box. Před nasazením boxerských rukavic a vstupem do ringu si boxeři zabalí ruce do tenkého pásku, který chrání šlachy a svaly a poskytuje další podporu pohybům zápěstí. Boxerské obaly ...

Federer se uchází o zisk svého 10. titulu Halle, zatímco Tsonga se po dlouhé době snaží zaregistrovat velkou výhru.

Poslední teenager, který vyhrál grandslamový titul v losování mužů, byl Rafael Nadal už v roce 2005.

Jak nosit umělou kožešinu. Umělá kožešina je okouzlující a svědomitá alternativa oděvu ze zvířecích kožešin. Stejně jako u běžné kožešiny, i umělá kožešina bývá módní záležitostí, takže má smysl naplánovat si zbytek svého outfitu kolem umělé kožešiny ...

Jak líbat v mladém věku. Pokud je vám 12–15 let a velmi se obáváte líbání s jiným teenagerem, je to v pořádku! Tyto pocity jsou naprosto normální a na váš první polibek není žádný tlak. Políbit někoho, když se cítíte připraveni a ...