Top 5 tenisových zápasů mužů za rok 2018

2018 Australian Open - 7. den

2018 Australian Open - 7. denTenisová sezóna 2018 byla velkolepá a během celé sezóny se setkala s několika ústy.Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic rozdělili čtyři grandslamy mezi sebe, přičemž Djokovič vyhrál dva ze čtyř.Sezóna byla zakončena finále ATP World Tour Finals v Londýně, kde se Alexander Zverev prosadil proti Novakovi Djokovičovi ve dvou setech a získal svůj vůbec první titul Tour Finals.

Po celý rok bylo spousta úžasných zápasů a v tomto článku se podíváme na 5 nejlepších mužských zápasů roku.Ctihodný zmiňuje:

Rafael Nadal poráží Juan Martin del Potro - čtvrtfinále WimbledonuKyle Edmund porazil Kevin Anderson - Australian Open 1. kolo

Kevin Anderson porazil John Isner - semifinále WimbledonuKevin Anderson porazil Roger Federer - čtvrtfinále WimbledonuAlexander Zverev def. Damir Dzumhur - French Open 3. kolo

Nyní s top 5:

typy tenisových podání

#5 Nick Kyrgios vs Grigor Dimitrov - Australian Open 4th Round

Poté, co v prvním týdnu v Brisbane získal svůj první titul v tomto roce, hledal australský Nick Kyrgios ve své domovské zemi velký titul.

Poté, co v prvním týdnu hrál senzační tenis, byl ve čtvrtém kole Australian Open proti Grigoru Dimitrovovi. Dimitrov, který vyhrál finále světového turnaje ATP jen několik měsíců před zápasem, pokračoval ve své dobré formě a hrál výjimečný tenis, aby poslal Kyrgiovo balení.

Střelba mezi oběma hráči byla pohled, který viděli, když předváděli show pro celé publikum. Bohužel, australská srdce byla zlomena, protože Dimitrov se kvalifikoval do čtvrtfinále, kde skončil prohrou s Kyle Edmundem.

Výsledek: Grigor Dimitrov def. Nick Kyrgios 7-6, 7-6, 4-6, 7-6Populární Problémy

Djokovič nedávno zaznamenal své 17. vítězství proti Monfils v 17 setkáních, ale je to ta nejsložitější rivalita všech dob?

Takto můžete sledovat premiéru filmu Married at First Sight: Couples Cam online bez kabelu. První epizoda se koná ve 20 hodin. ET na celý život.

Péče o britskou krátkosrstou kočku není nepodobná péči o většinu ostatních koček. Zajistěte, aby vaše kočka pravidelně navštěvovala veterináře. Vyčistěte kočce zuby, vyměňte jí podestýlku a pravidelně ji čistěte. Udržujte svou kočku British Shorthair zdravou poskytnutím ...

Jak namontovat berle. Poranění nohou často vede k tomu, že pacienti dostávají berle. Pokud jste nikdy nepoužívali berle, jejich montáž může vypadat neintuitivně. Aby vaše zranění mělo nejlepší šanci na zotavení a zvýšení pohyblivosti, ...