„Roger Federer posunul celý tenisový sport na novou úroveň“ - Dominic Thiem o tom, proč je Švýcar největším sportovcem všech dob

Dominic Thiem a Roger FedererSvětová trojka Dominic Thiem nedávno vybral svých pět nejlepších sportovců všech dob a jmenoval švýcarskou legendu Roger Federer jako vůbec největší.

Rakouská tenisová hvězda, která v současné době soutěží na Vienna Open, vybrala jako další čtyři jména Michaela Jordana, Diega Maradonu, Rafaela Nadala a Michaela Schumachera.Dominic Thiem to komentoval nový web , kde široce hovořil o nejvýznamnějších sportech všech dob. Když byl mistr USA Open 2020 požádán o výběr největších světových sportovců, zahájil svůj seznam s Rogerem Federerem.

kde koupit tenisové rakety
„Rogere Federere! A není to proto, že to tak vidím přes své růžové tenisky. Roger posunul celý tenisový sport na novou úroveň. Na hřišti i mimo něj - ikona, skutečná superstar! ' odpověděl Dominic Thiem.

Roger Federer

Runner-up Australian Open 2020 pojmenoval po Federerovi basketbalovou legendu Michaela Jordana, zejména kvůli posunu komercializace ve sportu na jinou úroveň.Dominic Thiem pak vybral Diega Maradonu jako třetího největšího sportovce a označil ho za fotbalového génia. Další tenisovou legendou, která získala místo na seznamu Dominica Thiema, byl současný světový hráč číslo 2 Rafael Nadal.

jak získat disney plus na samsung smart tv
„Rafael Nadale! Jeho dominantní hra na antuce a na French Open mluví za vše - to je určitě rekord pro tenisovou věčnost. Svou hru neustále vyvíjí. Vycházíme spolu dobře. Jako dítě jsem ho obdivoval. Je to naprosto pohodový člověk, vždy přátelský a ochotný, “pokračoval Dominic Thiem.

Na jeho se nedávno otevřel také dvojnásobný finalista Roland Garros přátelství s Rogerem Federerem a Rafael Nadal mimo tenisový kurt.

Dominic Thiem vybral Michaela Schumachera, aby jeho seznam ukončil.

Sedmadvacetiletý hráč je také horlivým fotbalovým fanouškem. Když byl Thiem požádán, aby si vybral mezi Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem, odpověděl, že dává přednost portugalské superstar - a dodal, že Messi je „kouzelník“.

Živý přenos hry seahawks zdarma
„Oba považuji za nejlepší hvězdy. Ronaldo je mírně vpředu, to je prostě nepříjemný pocit. Jeho bodová čísla jsou mimo tento svět. Boduje ze všech možných pozic. (Messi je) Naprosto neuvěřitelné, kouzelník! Škoda, že hraje za Barcelonu! Největší soupeření mají Katalánci s mojí „fotbalovou láskou“ Chelsea, “odpověděl obhájce titulu Vienna Open.

Vynikající bilance Dominica Thiema proti Rogeru Federerovi

Přestože je Roger Federer dvacetinásobným grandslamovým šampionem a je považován za jednoho z nejlepších tenistů všech dob, švýcarský veterán má proti Dominicu Thiemovi na turnaji ATP prohraný vzájemný rekord.

Oba evropští rivalové spolu hráli sedmkrát, přičemž Thiem se v pěti z nich prosadil ze švýcarského Maestra. Je pozoruhodné, že Thiem neprohrál s Federerem od roku 2018.

Dominic Thiem s Rogerem Federerem

tenisová zadní ruka

Pokud jde o jeho aktuální kampaň Vienna Open, Dominic Thiem se chystá bojovat s nenasazeným Cristianem Garinem ve druhém kole svého domácího turnaje.

Populární Problémy

Pokud uvažujete o přestěhování do Francie, možná budete chtít zvážit získání francouzského občanství. Francouzský občan má právo trvale žít, pracovat a volit ve Francii a má přístup k veřejným výhodám nabízeným vládou. Francouzština...

Jak improvizovat malý obvaz. I když je vždy dobré mít zásobenou lékárničku poblíž, někdy nastávají situace, kdy není k dispozici předem připravený obvaz. Pokud jste venku v divočině nebo jinak nemáte přístup ...

Jak vyrobit C a C klec pro morče. Morčata se pasou zvířata a potřebují prostor, aby se mohli toulat a hrát si. Přestože pro své morče můžete získat velké klece ze zverimexu, cenově výhodnější možností je postavit si vlastní ...

Č. 4 Ohio State wrestling čeká v pátek tvrdá zkouška proti č. 8 ve Wisconsinu. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.