„Často mluvíme o fotbale“ - Dominic Thiem o svém vztahu s Rafaelem Nadalem

Dominic Thiem prohrál s Rafaelem Nadalem ve finále French Open 2018

Dominic Thiem prohrál s Rafaelem Nadalem ve finále French Open 2018

Rakouská tenisová hvězda Dominic Thiem toho za svou mladou kariéru dosáhl hodně a mnoho odborníků očekává, že brzy získá svůj první grandslamový titul. Sedmadvacetiletý mladík se zatím probojoval do dvou finále French Open a podlehl Rafael Nadal při obou příležitostech.

Dominic Thiem nedávno spustil svůj nový web , kde diskutoval o svém vztahu s Rafaelem Nadalem. Světová trojka má proti králi z hlíny poměr 5: 9 a nemá k němu nic jiného než respekt.

Thiem vyhrál své poslední setkání ve čtvrtfinále Australian Open 2020.

Když mluvil o Nadalovi, Thiem prohlásil, že se Španělem dobře vycházel a že tito dva často hovořili o fotbale. Rakušan také prozradil, že devatenáctinásobný grandslamový šampion má dobrý smysl pro humor.

Moje rivalita s Rafaelem Nadalem na antuce je pro mě jedinečná: Dominic Thiem

Rafael Nadal bojoval s Dominicem Thiemem na hardcourt pouze dvakrát

Rafael Nadal bojoval s Dominicem Thiemem na hardcourt pouze dvakrát

Jak již bylo uvedeno výše, Rafael Nadal a Dominic Thiem se na turné ATP setkali 14krát a 12 ze 14 setkání se odehrálo na antuce. A ačkoli je o Nadalovi známo, že je na povrchu suverénně dominantní, prohrál s Thiemem až čtyři zápasy v antuce.

úkosy tenisových raket

Jejich první setkání se uskutečnilo ve druhém kole French Open 2014 a také bojovali v posledních dvou finále Roland Garros. Dominic Thiem ještě v Paříži neporazí Rafaela Nadala, ale má tři vítězství v antukovém dresu nad Králem z hlíny.

Když byl Thiem dotázán na jeho soupeření s Rafaelem Nadalem, řekl:

„S ním jsem odehrál nejvíce duelů a odehrál své dosud nejposlouchanější zápasy. Moje rivalita s Rafou na antuce je pro mě jedinečná, protože na tomto povrchu nikdy nebyl lepší hráč. '

Jejich další dva zápasy se odehrály na US Open 2018 a Australian Open 2020, obě se ukázaly jako vzrušující setkání. Zatímco Rafael Nadal v roce 2018 postoupil do semifinále US Open, Dominic Thiem si zajistil místo v semifinále výhrou nad Nadalem na Australian Open na začátku tohoto roku.

Rakušan pokračoval:

„Nejbližší setkání byla Australian Open 2020 a US Open 2018. Vyhrál ve čtyřech setech ve čtvrtfinále v Melbourne, pro mě třikrát vyhrál tajbrejk. V New Yorku mě ve čtvrtfinále museli porazit v pěti setech. V čase 6: 7 v rozhodování zápas trval téměř pět hodin. Gigantický thriller, velká scéna na stadionu Ashe s 23 000 fanoušky. Všude to prasklo, skvělá atmosféra! '

Nakonec Dominic Thiem hovořil o svém mimosoudním přátelství s Rafaelem Nadalem a o jejich společné lásce k fotbalu.

„Pěkný, milý chlap. Často mluvíme o fotbale, je mimo hřiště a má také smysl pro humor. '
Rafael Nadal je dvanáctinásobným vítězem French Open

Rafael Nadal je dvanáctinásobným vítězem French Open

Nadal se rozhodl vynechat turnaje s tvrdým soudem v USA. Levoruký hráč bude pokračovat v sezóně během antukového švihu, kde bude Dominic Thiem rád pomstít své poslední dvě porážky na French Open.

Populární Problémy

Chcete -li si narovnat záda, nastavte si v telefonu budíky tak, aby vám často připomínaly, abyste se vzpřímeně posadili, takže své návyky změníte rychleji. Pokud sedíte u stolu, znamená to, že byste měli mít chodidla na zemi, rovná záda a krk v neutrální poloze. V noci se také můžete pokusit spát na boku s pokrčenými boky asi o 30 °, koleny pokrčenými dolů a krkem dopředu. To pomůže prodloužit vaši páteř a zmírnit bolest.

Jak používat kytaru Whammy Bar. Whammy bar (také nazývané tremolo rameno) je zařízení připojené k elektrickým kytarám, které ohýbá struny. Klasičtí kytaristé jako Jimi Hendrix a Eddie Van Halen použili whammy bar pro své dramatické ...

Jak navštívit most Golden Gate. Golden Gate Bridge je oblíbenou turistickou atrakcí v kalifornské oblasti San Francisco. Návštěva mostu je zábavná, snadná a levná. Výhled na most můžete získat z celé zátoky ...

Zajímá vás, jak nová série Star Wars od společnosti Disney zapadá do světa Star Wars? Zde je návod, jak Mandalorian zapadá do vesmíru Star Wars.

Jak zastavit nevolnost akupresurou. Zdá se, že nevolnost je součástí života, ať už zažíváte těhotenství, kocovinu, léčbu chemoterapií nebo pohybovou nemoc. I když jste možná slyšeli o akupunktuře, terapii pomocí jehel, ...

Jak zavěsit tyč sprchového závěsu. V zásadě existují 2 druhy sprchových tyčí. Napínací tyče se snadno instalují a nevyžadují žádné nástroje ani hardware. Tyto pruty lze zkroutit na místo a snadno upravit. Montážní tyče spoléhají na ...