Jak vyrobit křupavé smetanové sýry

Křupavé smetanové sýry, populárněji známé jako krabí rangúny nebo krabí obláčky, jsou oblíbeným americkým čínským předkrmem s křupavým vnějškem a krémovým, lahodným vnitřkem plněným krémovým sýrem. Toto občerstvení lze snadno připravit pomocí domácích potřeb a přísad.Slouží 8 až 10 lidem s 2 až 3 zvyklostmi každý.

raketový míček raketa

Ingredience

 • 8 uncí (230 gramů) smetanového sýra při pokojové teplotě
 • 2 unce (55 gramů) zelené cibule, jemně mleté
 • 1 balíček obalů wonton
 • 2 až 4 šálky kukuřičného nebo kokosového oleje k použití na smažení
 • Sladkokyselá omáčka (volitelně)
 • Sůl podle chuti

Kroky

 1. 1 Připravte náplň. Vezměte ½ šálku smetanového sýra a nechte jej odležet při pokojové teplotě asi třicet minut, aby trochu změklo. Z jedné zelené cibule odstraňte konec a horní část. Pokud je zelená cibule silná, nakrájejte tlustou stonku na dvě části. Nyní najemno nasekejte zelenou cibuli a přidejte ¼ šálku mleté ​​zelené cibule ke smetanovému sýru. Přidejte několik kousků černého pepře a soli a důkladně promíchejte.
  • Alternativně se můžete také rozhodnout pro náplň se sladkou chutí s použitím bílé cibule a cukru.
 2. 2 Naplňte a složte wontony. Vezměte si wontonský obal a položte ho před sebe a rozprostřete tence asi ½ až 1 čajovou lžičku smetanové směsi doprostřed listu wonton. Vezměte trochu vody (nebo vaječné pasty) a prstem potřete okraje listu. Přeložte do trojúhelníku a bezpečně utěsněte všechny okraje. Pokračujte v plnění a skládání, dokud nedokončíte směs smetanového sýra.
 3. 3 Potěr wontons. Zahřejte olej na smažení na 160-175 ° C. Když je olej dostatečně horký, poznáte to, když začnete z hladiny oleje stoupat kouř nebo malé vlnité čáry v oleji. Pusťte své wontony pomalu do horkého oleje. Jelikož smetanovou náplň můžete jíst nevařenou, stačí wontony smažit, dokud nezezlátnou. V závislosti na teplotě oleje to může trvat asi třicet až padesát sekund nebo až dvě celé minuty.
 4. 4 Slijte a podávejte. Opatrně odstraňte zlaté vata a položte je na papírový ručník, aby olej stékal. Wontony se budou ještě chvíli vařit, i když je odstraníte z oleje. Jakmile trochu uschnou, jsou připraveni jíst a užívat si.
 5. 5 Hotovo. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu použít obaly od vaječných rolí? Ano, můžete použít obaly od vaječných rolí. Nakrájejte je na čtvrtiny. To z nich dělá pěknou velikost, kterou si můžete dát do pusy k jídlu.
 • Otázka Mohu do svých wontonů přidat nakrájenou mrkev? Qamar Nejlepší odpověď Ano.
 • Otázka Jak vyrobím svévolné obaly? Jsou jako obalové knedlíky? Můžete si koupit nezávazné obaly připravené k použití v místním supermarketu/obchodě s asijskými potravinami. Nebo použijte plně ilustrovaný návod wikiHow na:Jak vyrobit obaly Wonton.
 • Otázka Kde je krab? Bez kraba to není krabí rangún! Máte změnu receptu nebo dokonce jen návrh? Qamar Nejlepší odpovídač Nejedná se o krabí rangún; to jsou smetanové sýry. Chcete -li se dozvědět, jak vyrobit krabí rangún, podívejte seJak vyrobit krabího Rangúna.
 • Otázka Jsou obaly vegetariánské? Qamar Top Answerer To závisí na značce společnosti. Zkontrolujte přísady balíčku a dvakrát zkontrolujte, zda je vegetariánský nebo ne.
 • Otázka Mohu místo toho použít jarní závitky (rýžové obaly)? Účinně ano, ale nemusí mít stejný křupavý efekt.
 • Otázka Lze vařit zvyklosti? Ne, protože by nebyly křupavé a explodovaly by ve vodě.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Wok nebo velká pánev
 • Filtr

Populární Problémy

'Real Housewives of Orange County' je zpět pro svou 14. sezónu. Zjistěte, jak sledovat premiéru online zdarma.

Společnost nedávno zaznamenala nárůst tržeb po schválení Rogera Federera na sociálních médiích. Roger Federer koupil podíl ve společnosti vyrábějící boty loni v listopadu.Tento wikiHow vás naučí, jak změnit výchozí jazyk v telefonu nebo tabletu Android, a také jak změnit vstupní jazyk klávesnice pro Android. Otevřete Nastavení Androidu. Přejeďte prstem dolů z horní části obrazovky a poté klepněte na ...

Jak přežít, pokud se váš padák neotevře. Seskoky s padákem mohou být jednou z nejvíce vzrušujících věcí, které můžete kdy zažít. Jednou z prvních obav lidí, kteří uvažují o seskoku parašutistou, je strach z jejich nefunkčního padáku ....