Jak předstírat, že někomu praskne vejce na hlavě

Žertujte své přátele pomocí tohoto snadného triku, díky kterému budete mít pocit, že jim praskáte vajíčko nad hlavou. Můžete to udělat kdekoli a kdykoli-vše, co potřebujete, jsou vaše ruce! Nebo, pokud opravdu chcete zvýšit své žertování, použijte dutou vaječnou skořápku, abyste je opravdu vyděsili!

co znamená skóre láska v tenise?

Metoda 1 ze 2: Praskání dutého vejce

 1. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  1 Odstraňte obsah syrového vejce . Pomocí špendlíku vyvrtejte dva malé otvory na opačných koncích vejce. Vložte párátko nebo narovnanou kancelářskou sponku a zatlačte ji dovnitř a ven z otvoru, aby se žloutek rozbil.
  • Abyste úspěšně odstranili vnitřky vejce, bude možná nutné otvory rozšířit.
  • Pokud se obáváte prasknutí vajíčka, položte na konce vajíčka skotskou pásku nebo náplast a propíchněte skořápku skrz pásku.


 2. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  2 Držte brčko proti otvoru v horní části vejce a obsah vyfoukněte do misky. Horní část vejce je užší, bodkovější konec. Když budete do vajíčka vhánět vzduch, žloutek a bílek by měly vytékat z otvoru na opačné straně.
  • Ujistěte se, že máte připravenou misku nebo nádobu, která zachytí vnitřek vejce!
 3. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  3 Vejce opláchněte vodou a nechte oschnout. Použijte slámu k vyfouknutí vody a veškerého zbývajícího žloutku nebo bílků, které ještě mohou být ve vejci.
  • Vejce můžete sušit v mikrovlnné troubě po dobu 10-30 sekund, což může být trochu silnější.
  • Pro ještě větší překvapení můžete vajíčko naplnit konfety, jakmile je suché. Stačí udělat z papíru trychtýř a použít ho k nalití konfety nebo třpytu otvorem. Vejce naplňte zhruba do poloviny.
  • Utěsněte otvor lepením malého kousku tkáně na skořápku. Nechcete, aby byla pečeť viditelná, proto použijte kousek, který je co nejmenší a co nejblíže barvě pláště.
  • Ujistěte se, že na vnější straně skořápky nejsou žádné důkazy o konfetách nebo třpytkách, které by rozdávaly vaše překvapení.
 4. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  4 Ukažte svému dobrovolníkovi vejce, než mu ho rozbijete přes hlavu. Ujistěte se, že zakrýváte otvory ukazováčkem a palcem, aby je neviděli (nebo těsnění z hedvábného papíru).
 5. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  5 Rozbijte vajíčko příteli na čelo nebo na temeno hlavy. Protože jim vlastně praskáte (prázdné) vejce na hlavu, trik je nejúčinnější, pokud mohou vidět děláš to. reklama

Metoda 2 ze 2: Používání vašich rukou

 1. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  1 Připravte se na trik spuštěním rukou pod studenou vodou. Pokud jsou vaše ruce studené, budou se cítit více jako chlazené vejce a studený žloutek a bílky na hlavě vašeho přítele.
  • Vysušte si ruce, ale nedávejte jim šanci se zahřát.
 2. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  2 Zeptejte se přítele, kterého plánujete žertovat, aby seděl nebo stál zády k vám. Ujistěte se, že před ním není nic reflexního (jako sklo nebo zrcadlo), které by mu umožnilo vidět, co děláte.
  • Můžete také udělat tento žert, aniž byste tomu člověku věnovali tolik pozornosti, že mu něco uděláte-oslovte svého přítele zezadu, zatímco sedí u stolu s obědem, nebo se připlížte k vašemu sourozenci, zatímco si dělá domácí úkoly.
  • Pokud je ten člověk vyšší než vy, musí sedět, aby tento žert fungoval.
 3. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  3 Zeptejte se svého přítele, jestli mu někdy prasklo vajíčko na hlavě. Pokud jsou v okolí další lidé, můžete se jich zeptat: „Odvažujete se, abych mu rozbil vejce na hlavu?“ Pokud je chcete pustit do vtipu, zkuste mrknout. Jinak mějte ruce za zády, aby neviděly, že ve skutečnosti nemáte vajíčko.
 4. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  4 Položte svou „vajíčkovou“ ruku lehce na hlavu svého přítele. Držte ruku tak, aby se špičky všech prstů a palce spojily a dotýkaly se. Skoro by to mělo vypadat, jako byste měli v ruce neviditelné vejce. Vaše ruka by měla směřovat dolů, takže se konečky prstů dotýkají hlavy vašeho přítele.
  • Chcete se pokusit napodobit hmotnost vajíčka, takže nepokládejte ruku příliš silně na hlavu svého přítele.
  • Můžete také zkusit držet ruku ve volné pěsti, přičemž strana vaší ruky spočívá na hlavě vašeho přítele. Palec by měl směřovat nahoru.
 5. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  5 Trefte svou vajíčkovou rukou volnou rukou, abyste simulovali praskání vajíčka. Jakmile zasáhnete vajíčko do ruky, nechejte ho spadnout na hlavu vašeho přítele. Vaše prsty by se měly otevřít a vysunout.
  • Můžete udělat 'krick!' znít ústy, aby to znělo jako praskající vejce.
  • Nezasahujte příliš silně do ruky, jinak byste mohli svému příteli ublížit!
 6. Obrázek s názvem Předstírej, že někomu praskne vejce

  6 Přetáhněte obě ruce po stranách hlavy svého přítele jako vnitřek vejce. Pokuste se napodobit způsob, jakým by jim to prosakovalo přes hlavu. Trochu kroutit prsty. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte dlouhé nehty, používejte na jejich hlavu konečky prstů a ne nehty.

reklama

Populární Problémy

Bývalý americký šampion Andy Roddick nedávno řekl o Biance Andreescu a intenzivních zápasech, ve kterých se často ocitá. Roddick přirovnal světovou jedničku

Pohled na to, jak velkou roli hrálo sebevědomí na překvapivém vítězství Angelique Kerberové nad Serenou Williamsovou ve finále Australian Open.

Keds jsou pohodlné a stylové, ale pokud se nosí delší dobu, plátno se může znečistit a ušpinit. Keds by se neměly dávat do pračky, ale naštěstí je ruční čištění Keds poměrně jednoduchý proces. Můžete buď použít ...

Jak cvičit správnou hygienu rukou. Dobrá hygiena rukou je jedním ze základů lékařské praxe. Často je to jedna z prvních obranných linií proti infekcím. Dobrá hygiena rukou je základní dovedností každého profesionála pracujícího v ...

Osmnáctinásobný grandslamový šampion Roger Federer má dvě sady identických dvojčat. Uvidíme je v budoucnu spolu hrát tenis?

Dokáže Roger Federer překonat všechny šance a zajistit svůj devátý wimbledonský titul, nebo se dnes bude Novak Djokovic naposledy smát? .