Jak se oblékat pro povinnost poroty

V závislosti na tom, koho se zeptáte, je povinnost poroty buď extrémně důležitou součástí účasti na demokracii, nebo extrémně velkou ztrátou času. Porotci jsou umístěni ve velmi formálním prostředí se soudci, svědky a právními zástupci. Od porotců se obvykle očekává, že se budou oblékat uctivě. Správné oblečení pro proces výběru poroty nebo pro projednávání samotného případu bude záviset na vašich cílech.

Část 1 ze 2: Oblékání, aby vás vybrali

 1. Obrázek s názvem Dress for Jury Duty Krok 1

  1 Přečtěte si pokyny svého soudu. Každý soud by měl mít pokyny, které poskytne svým porotcům a kandidátům na porotce. Budete jej moci najít a často kladené dotazy online nebo ve vašem právním informačním balíčku. Některé kurty vyžadují sako a kravatu, jiné vyžadují pouze košili s límečkem. Seznamte se se svými pokyny.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 2

  2 Zůstaňte profesionální. Chcete -li buď vypadat jako vhodný kandidát, nebo jste již byli vybráni, abyste sloužili v porotě a usilujete o funkci porotce, budete chtít vypadat co nejlépe, aniž byste vypadali efektně.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro porotu - krok 3

  3 Buďte co nejpohodlnější. Mezi čekáním na výběr nebo řízení v soudní síni a jednáním poroty budete pravděpodobně nějakou dobu ve svém oblečení. Pohodlně se oblékněte. Noste sezónní oblečení, v případě potřeby noste vrstvy a ujistěte se, že vám ponožky a boty nepřiskřípnou nebo nezatáhnou.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 4

  4 Plážové oblečení nechte doma. Na žabky, tílka, krátké sukně a šortky se obecně mračí. V některých místech budete požádáni, abyste odešli a vrátili se později, až budete vhodně oblečeni.
  • Pokud je venku extrémně horko, mohou být povoleny některé skromné ​​dámské košile nebo šaty bez rukávů.
  • Pokud máte na sobě něco, co vám zcela nezakrývá ramena, přineste si něco na sebe.


 5. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 5

  5 Oblékněte se minimálně na obchodní příležitost. I když se můžete oblékat formálněji, obchodní příležitost je nezbytností, zvláště pokud se chcete dostat do výběru nebo získat vůdčí roli. Ženy a muži jsou obecně pohodlní a vhodní pro khaki šaty, kalhoty, košile s knoflíky, svetry, blejzry nebo sukně na úrovni kolen nebo níže.
 6. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 6

  6 Vyhněte se zjevným značkám a sloganům. Pokud stále procházíte výběrem, značky a slogany vás mohou během pohovoru vyčlenit. Oblečení, které vyjadřuje politické, náboženské nebo jiné názory, může vést k dalším otázkám a potenciálnímu propuštění z poroty.
  • Pokud máte na sobě oděv ozdobený urážlivými slovy, můžete být požádáni, abyste odešli.
 7. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 7

  7 Oblečte se konzervativněji. Soudní síň je místem, kde budou přítomni lidé mnoha generací. Většina lidí se obléká, jako by šla do kostela nebo do práce. Existují lepší místa, kde můžete vyjádřit svůj smysl pro módu.
 8. Obrázek s názvem Šaty pro porotu Duty, krok 8

  8 Noste boty s uzavřenou špičkou. Některé soudní síně to vyžadují a sandály by se jen málokdy považovaly za vhodné. Ještě důležitější je, že v místnostech poroty může být zima a během celodenní služby poroty můžete pociťovat nepohodlí.
  • Určitě noste také pohodlné, prodyšné ponožky.
 9. Obrázek s názvem Šaty pro porotu Duty, krok 9

  9 Přineste další vrstvy. Zkuste svetr, bundu, šálu a/nebo punčocháče, abyste omezili nepohodlí. Pokud nosíte několik vrstev, budete je moci při změně tělesné teploty odstranit nebo přidat.
 10. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 10

  10 Nechte zbytečné šperky a volné drobné doma. Mnoho soudů požaduje, aby jejich porotci prošli detektory kovů. Ušetří vám to čas a potíže, pokud můžete všechny své kovové předměty vložit do kabelky nebo tašky, takže vás při každém odjezdu a návratu na oběd nebo přestávky nemusí smést detekční hůlka. reklama

Část 2 ze 2: Oblékání, aby se zabránilo výběru

 1. Obrázek s názvem Šaty pro porotu Jury, krok 11

  1 Posuňte limity. I když máte ze zákona účast, někteří lidé se porotě raději vyhýbají. Pokud jste to vy, budete muset překročit hranice přijatelného oblečení. Oblečte se příliš daleko od vyšlapané cesty a můžete být vyzváni, abyste se převlékli a zase vrátili. Oblečte se příliš standardně a vystavujete se vyššímu riziku, že vás vyberou. Pochopte požadavky svého soudu a snažte se je rozvrátit.
 2. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 12

  2 Zjet. Pokud máte pochybnosti, oblékněte se. I když má váš dvůr velmi přísná pravidla a vyžaduje sako a kravatu, můžete si kravatu záměrně uvázat nesprávně nebo si obléknout oblek zjevně chybějící velikosti. Nebudete vypadat dobře, ale pokud budete vypadat nedbale a neprofesionálně, vaše šance na zvolení se výrazně sníží.
 3. Obrázek s názvem Šaty pro porotu 13. krok

  3 Zůstaňte v pohodlí. I když se snažíte, aby si vás nevybrali, orientace a výběr někdy mohou nějakou dobu trvat. I když z toho neplánujete udělat celý den (nebo dny), rozhodně byste se měli pokusit zajistit, aby vás nesvědila, nebyla horká, studená ani nepříjemná.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro porotu, krok 14

  4 Zobrazte slogany, značky a loga. V závislosti na pravidlech vaší soudní síně (a na tom, jak dobře si oblečete oblečení, když vejdete dovnitř) zde můžete hodně utéct. Zatímco nosit politicky, nábožensky nebo rasově nabitý slogan může být faux pas, může vás to také dostat z povinnosti poroty, protože budete působit zaujatě nebo pobuřujícím dojmem.
 5. Obrázek s názvem Šaty pro porotu Jury, krok 15

  5 Noste nábožensky a etnicky výrazný oděv. Ideální porotci jsou zcela nezaujatí, takže projevením zjevné předpojatosti se můžete stát méně ideálním kandidátem. Je to skvělý čas na rozchod vaší yarmulky nebo dokonce vlajkového muumuu, pokud je v pokynech volnost.
 6. Obrázek s názvem Šaty pro porotu - krok 16

  6 Bling to. Pokud je to možné, noste okázalé a nadměrné kostýmní šperky. Obecně platí, že chcete udělat cokoli, abyste byli nápadní nebo vynikli netradičním nebo neprofesionálním způsobem. Dobrým způsobem, jak toho dosáhnout, jsou ozdobné šperky a dokonce i make -up. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu nosit džíny a pěknou košili? Abych si udělal outfit, oblékl jsem si hezké, obyčejné, tmavé, lisované džíny, pěknou košili a sako/svetr.
 • Otázka Mohu se omluvit, pokud jsem rasově zaujatý? Peter C. Pokud by to znamenalo, že obžalovaný nemůže získat spravedlivý proces, pak byste nebyli vybráni.
 • Otázka Je nutné, aby vám zaměstnavatel zaplatil povinnost poroty? Federálně FLSA nevyžaduje, aby vám zaměstnavatel zaplatil za povinnost poroty. Mnoho společností to však dělá a místní úřady mohou mít také specifické požadavky.
 • Otázka Mohu nosit sportovní obuv? Ano, ale snažte se vyhnout křiklavým barvám. Před pár týdny jsem měl černé tenisky.
 • Otázka Mám se obléknout? Ne nutně. To opravdu závisí na tom, zda chcete být vybráni nebo ne. Pokud chcete být vybráni, oblékněte se profesionálně. Pokud ne, příležitostné oblékání může snížit vaše šance na výběr.
 • Otázka Co si mám vzít s sebou, mám -li povinnost poroty? Něco pro pobavení. Můžete dlouho čekat. Kniha, malý koníček nebo elektronika (a jejich nabíječky) jsou celkem běžné. Mějte na paměti, že při vstupu do soudní síně budete muset vypnout elektronická zařízení.
 • Otázka Jsou legíny vhodné pro práci poroty? Možná jako součást vrstvy. Bez ohledu na to byste se měli poradit s pokyny svého soudu.
 • Otázka Jsou džíny vhodné? Ve většině případů pravděpodobně ne. Zkontrolujte dress code svého soudu.
 • Otázka Mám naplánovanou a zaplacenou dovolenou mimo zemi s rodinou, mohu se soudcem omluvit? Je pravděpodobné. Přineste však své lístky a ukažte soudci v případě, že budete požádáni o ověření této skutečnosti jako pravdivé.
 • Otázka Bude pracovní uniforma přijatelná? To závisí na pokynech vašeho soudu. Ve většině případů by bylo lepší chybovat na straně formálnějšího oblečení, zvláště pokud máte v úmyslu být vybráni.

Populární Problémy

Kompletní průvodce sledováním online přenosů Texas Rangers bez kabelového předplatného v roce 2017.

Jak mluvit se svými dětmi o obrazu těla. V dnešním světě je nesmírně důležité učit děti pozitivitě těla od útlého věku. Jsou obklopeni nerealistickými mediálními zobrazeními těl a slyší negativní komentáře o ...

Pohled na pět nejmladších mužských singlových šampionů v historii Roland Garros. Tři z hráčů v seznamu tak učinili v otevřené éře.

Lymfatické uzliny jsou malé, kulaté shluky tkáně, které jsou součástí lymfatického systému. Lymfatické uzliny jsou kritické pro imunitní odpověď těla, a tak se obvykle zvětšují v reakci na infekci a jiné příčiny. Lymfatické uzliny mohou dokonce zůstat ...

Novak Djokovic za ta léta vyhrál několik velkých zápasů v mužské čtyřhře. Djokovič bude hrát v mužské čtyřhře Cincinnati společně s Filipem Krajinovičem.

Pohled na pět nenasazených hráčů, kteří by mohli na letošním US Open způsobit nějaké škody. Dav oblíbeného Nicka Kyrgiose je v tomto seznamu, přestože má v New Yorku špatný rekord.