Jak se dívat na 5. sérii online „Jste nejhorší“ bez kabelu

Vy

Gettyco je raketový míček

Jste nejhorší „Jedna z nejkritičtějších televizních komedií právě teď se ve středu večer vrátí k páté a poslední sezóně.Premiéra 5. série Jste nejhorší je v 10 hodin ET/PT na FXX a všechny následující epizody v sezóně se budou vysílat ve středu ve stejnou dobu. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos FXX na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

FXX je jedním ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně FXX. Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

FXX je součástí balíčku Sling Blue Channel. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Jste nejhorší náhled

Ačkoli to mohlo být mírně nerovnoměrné, Jste nejhorší obdržel 100 % pozitivní hodnocení na Rotten Tomatoes pro období 3 i 4. Recenze diváků nezůstaly pozadu, v sezóně 3 dosáhly skóre 84 procent a v sezóně 4 88 procent.

Tak jako Řekl to Alan Sepinwall z Rolling Stone , Jste nejhorší se během let oprávněně stal kritickým miláčkem.

Pátá sezóna se soustředí na svatební plánování Gretchen a Jimmyho, což je pro oba neznámé území Chris Geere, který hraje Jimmyho, bez okolků poznamenává .

Jedná se o dvě postavy, které se původně stmelily, protože to byly největší blbci na svatbě. Jsou tak morálně odporní, že show má doslova název Jste nejhorší . Mohly by dvě takové postavy skutečně směřovat ke skutečnému milostnému příběhu? Možná, ale jako vždy u této show, nečekejte, že to bude tak přímočaré.

Doufám, že dojde k nějakému uzavření, ale není to příliš dokonalé, říká Aya Cash, která hraje Gretchen. Protože to, co na této show miluji, je nedostatek fantazie a skutečná romantika, která je prosycena cynismem.

Sepinwall, který viděl poslední sezónu, vysvětluje, co očekávat od posledních 13 epizod:

Není to úplný návrat do formy: Přehlídka byla vždy delikátním vyrovnávajícím aktem cynismu a upřímnosti a příležitostné zakopnutí tak pozdě v procesu je nevyhnutelné. Některé experimenty fungují, například způsob, jakým se premiéra tohoto týdne zdá být divokou oklikou, dokud není jasné, jak moc toho musí vypovídat o milostném příběhu Gretchen a Jimmyho. (Je to nejlepší a nejzábavnější epizoda seriálu za nějakou dobu.) Jiní ne, jako poslední reflektory Lindsayovy rozsáhlé širší rodiny, včetně sestry Beccy (Janet Varney), Beccova manžela Vernona (Todd Robert Anderson) a Lindsayova bývalého manžela Paul (Allan McLeod), všechny zajímavé přílohy, které nikdy nepracují jako hlavní chod.

Pro dva oblíbené televizní narcisty to byla dlouhá, kroucená jízda a vypadá to, že sezóna 5 poslouží jako vhodný závěrečný úsek.


Populární Problémy

Jak sledovat olympijské hry online. Další zimní olympijské hry se budou konat v jihokorejském Pchjongčchangu a začnou 9. února 2018; příští letní olympijské hry budou v japonském Tokiu a začnou 24. července 2020. Pokud se chcete naladit, ...

„16 a Pregnant“ se v úterý poprvé po šesti letech vrací na MTV. Zde je návod, jak streamovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Začátkem tohoto týdne britský bulvární deník „The Sun“ umožnil fanouškům Rogera Federera nahlédnout do jeho luxusního prázdninového bytu v Dubaji.

Jak zmírnit napětí v ramenou. Když máte v rameni uzel, můžete mu dávat za vinu, že strávíte den shrbený nad počítačem v kanceláři. Ale stres z dokončení všech vašich faktur do termínu může být stejně ...