Streamování Black Monday Season 2: Jak se dívat online bez kabelu

The Black Monday Season 2 Cast

Zobrazit čas The Black Monday Season 2 CastHitová komedie Dona Cheadleho Černé pondělí vrací se závěrečnými čtyřmi epizodami své druhé sezóny v neděli 28. června ve 20 hodin. ET/PT na Showtime.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Černé pondělí na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime Showtime Channel

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime „Můžete sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím kanálu Showtime Channel, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Sledujte Showtime na Amazon PrimeJakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak se můžete dívat Černé pondělí buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že budete sledovat digitální platformy Showtime instancované Amazonem. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Černé pondělí živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.

Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk k hlavnímu 95kanálovému balíčku FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat Černé pondělí naživo, nebo jej můžete kdykoli sledovat na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku Showtime, můžete sledovat Černé pondělí žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

steven universe future live stream

Náhled na sezónu 2 „Černého pondělí“Hrát si

Black Monday Season 2 | Oficiální trailer 2 | ZOBRAZIT ČAS Kdo půjde dolů kvůli největšímu krachu akciového trhu v historii? V hlavních rolích Don Cheadle, Andrew Rannells a Regina Hall. #BlackMonday Přihlaste se k odběru SHOWTIME kanálu YouTube: goo.gl/esCMib Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/1HbTNpQ Získejte zboží SHOWTIME nyní: s.sho.com/33FGC1D Získejte více SHOWTIME: Sledujte: twitter.com/Showtime Like: facebook.com/showtime Instagram: instagram.com/showtime Web: sho .com V důsledku… 2020-03-16T14: 19: 54Z

Druhá sezóna Černé pondělí měla premiéru v březnu a odvysílala šest epizod, než se pozastavila kvůli postprodukčním problémům kvůli pandemii COVID-19. Ale Showtime byl nakonec schopen zjistit, jak dělat postprodukční práci virtuálně, a nyní se poslední čtyři epizody druhé sezóny budou vysílat od 28. června do 19. července.

Když jsme naposledy viděli Maurice Monroe (Don Cheadle) a jeho veselou skupinu obchodníků s cennými papíry a jejich další významné osoby, měla Tiffany (Casey Wilson) krizi identity a nový klient představil nějaké morální hlavolamy pro Dawn (Regina Hall). Mo, Blair (Andrew Rannells) a Keith (Paul Scheer) měli plné ruce práce s honbou za novými potenciálními zákazníky.

Když se show vrátí, epizoda 7 se jmenuje Kdo jste? a popis škádlí, Na Halloweenské párty TBD se Blair snaží udělat celoživotní obchod, Mo a Dawn se hádají o příležitost, Tiff a Corkie (červen Diane Raphael) se uvolňují a Keith telefonuje příteli.Hrát si

„Chcete financovat moji kampaň?“ Ep. 6 Oficiální klip | Černé pondělí | Série 2 Mo skočí s nápadem pomoci Blairovi a Rogerovi (Tuc Watkins). V hlavních rolích Don Cheadle, Andrew Rannells a Regina Hall. #BlackMonday Přihlaste se k odběru SHOWTIME kanálu YouTube: goo.gl/esCMib Nemáte SHOWTIME? Objednejte nyní: s.sho.com/1HbTNpQ Získejte zboží SHOWTIME nyní: s.sho.com/33FGC1D Získejte více SHOWTIME: Sledujte: twitter.com/Showtime Like: facebook.com/showtime Instagram: instagram.com/showtime Web: sho .com Po ... 2020-04-14T18: 13: 19Z

Poté epizoda 8 s názvem Lucky Shoes a odvysílaná 5. července slibuje: Ve volební noc Blair učiní riskantní návrh, zatímco Mo a Dawn vyrazí na dvojité rande. Keith dělá překvapivý objev.

Předposlední díl má název Tenkrát a finále druhé sezóny se jmenuje Nemám rád pondělky.

Černé pondělí sezóna dva vysílá v neděli ve 20 hodin ET/PT na Showtime.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním hry Santa Clause 3: The Escape Clause online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak sledovat online přenosy MacDonald vs Fitch, Macfarlane vs Arteaga a všechny zápasy Bellator 220.

Dominic Thiem věří, že Novak Djokovic je drtivým favoritem na zisk letošního šestého titulu ve Wimbledonu, ale tvrdí, že Rogera Federera nelze nikdy odepsat.

Jak přežít, pokud se váš padák neotevře. Seskoky s padákem mohou být jednou z nejvíce vzrušujících věcí, které můžete kdy zažít. Jednou z prvních obav lidí, kteří uvažují o seskoku parašutistou, je strach z jejich nefunkčního padáku ....