Usman vs Masvidal Live Stream: Jak sledovat UFC 251 online

Getty Kamaru Usman a Jorge Masvidal se střetnou.Oficiálně je čas na jednu z nejlepších karet MMA všech dob jako trio titulních bojů UFC 251 z Fight Island v Abú Dhabí.

Hlavní karta PPV začíná ve 22 hodin. ET: Petr Yan vs Jose Aldo třetí na kartě, Alexander Volkanovski vs Max Holloway čtvrtý a Kamaru Usman vs Jorge Masvidal pátý. Pokud chcete sledovat živý přenos bojů online, musíte objednejte si PPV přímo zde a poté sledujte na svém počítači, telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím webové stránky ESPN (počítač) nebo aplikace ESPN (telefon nebo jiné streamovací zařízení).Můžete si přečíst podrobnější přehled o tom, jak koupit PPV, a poté sledovat boje online:

raketbalová hra
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak koupit UFC 251, pokud nemáte ESPN+

Můžete získat speciální balíček který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 251 (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což znamená úsporu asi 26 procent:

Kupte si balíček ESPN+ a UFC 251Nebo pokud je chcete zakoupit samostatně, můžete první předplatné na měsíc ESPN+ přímo zde (4,99 $ za ESPN+nebo 12,99 $ za balíček ESPN+, Hulu a Disney+) a poté postupujte podle pokynů níže pro stávající předplatitele ESPN+.

S množstvím obsahu UFC (a dalších sportů) na ESPN+ však většina fanoušků MMA pravděpodobně ponechá ESPN+ dlouhodobě, což znamená, že hodnota balíčku je tím nejlepším způsobem, pokud ještě nemáte ESPN+.

Jak koupit UFC 251, pokud již máte ESPN+

Současní předplatitelé ESPN+ si mohou zakoupit UFC 251 PPV sami za 64,99 $:Kupte si UFC 251 PPV

Nebo pokud máte pouze měsíční předplatné, můžete stále získat speciální balíček, který zahrnuje rok ESPN+ a UFC 251 PPV. Jediným rozdílem je, že místo zahájení nového předplatného ESPN+ pouze prodloužíte stávající předplatné o rok a získejte UFC 251 PPV za celkem 84,98 $:

Upgradujte ESPN+ a kupte si UFC 251


Kde sledovat živý přenos UFC 251

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Usman vs Masvidal a kompletní hlavní kartu UFC 251.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pro všechny tyto možnosti se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+, abyste mohli sledovat předzápasy (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV).


Náhled UFC 251

V sobotu večer jsou na řadě tři pásy, když se v Abú Zabí shromažďují bojovníci, aby zahájili historickou sérii událostí z Ostrova bojů.

Jorge Masvidal si myslí, že Kamaru Usman o titul welterové váhy UFC. Masvidal se do boje pustil šestidenní výpovědí poté, co vrchní uchazeč Gilbert Burns měl pozitivní test na COVID-19.

Na konci dne je to boj, není to matematický test, není to SAT test, ve kterém nejsem možná nejlepší, řekl Masvidal dne virtuálních médií UFC. To je to, co jsem dělal od dětství, moje fascinace od mládí. Takže prostě musím jít ven a věřit si a dát tomu všechno, co mám.

Jsou tu další kluci, o kterých bych řekl, že je nechci vzít šest dní. Je to perfektní chlap, který to zvládne na šest dní. Slabé myšlení. Má 17 různých osobností a já nevím, která z nich se objeví k boji.

Usman má za sebou sérii 11 výher a v kariéře 16: 1. Loni v prosinci získal pás vyřazením Colbyho Covingtona.

Jsem skutečný válečný umělec, řekl Usman novinářům na MMAFighting.com. Nestarám se o všechny ty odpadky. To se na mě nějak klepalo. Všichni říkají: „Ach, ty nás nebavíš. Nedáš nám ty kecy a tohle a tamto: „Je mi to úplně jedno. Dostal jsem se do toho proto, abych byl válečný umělec, ne proto, abych mluvil o odpadcích, jako génius nebo stroj, nebo co ne.

Všechno, co říkám, jsou fakta. Je to opravdu to, co cítím. Jak jsem řekl ve svém posledním zápase (s Colby Covingtonem na UFC 245), zlomil jsem tomu chlapovi obličej a tak nějak se to stalo. V boji před tím jsem řekl, že budu (Tyrona) Woodleye dominovat od začátku do konce a přesně to se stalo.

Ve zbývajících dvou bojích o titul se mistr Alexander Volkanovski utká s Maxem Hollowayem, který se utká v odvetě o titul v lehké váze a Petr Yan bude bojovat o Jose Aldo o prázdný titul v bantamové váze.

Hlavní karta
Championship welterweight: Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal
Championship Featherweight: Alexander Volkanovski vs. Max Holloway
Bantamweight šampionát: Petr Yan vs. Jose Aldo
Slámová váha žen: Jessica Andrade vs. Rose Namajunas
Ženská muší váha: Amanda Ribas vs. Paige VanZant


Populární Problémy

Crocs jsou pohodlnou a pohodlnou značkou obuvi z pěnové gumy, ale jejich malování a přizpůsobování může být trochu ošidné. Barvivo na textil se na materiál z pěnové gumy příliš nelepí a barva ve spreji praskne a rozbije se na krátkém ...

Vysvětlil systém Wimbledon Seedings: Novak Djokovic bude pravděpodobně nasazen na 1. místě, přestože bude na 2. místě, a Andy Murray bude naočkován na 3. místě.

Jak se zbavit tesařských včel. Včely tesařské jsou benigní stvoření, která jsou pro člověka většinou neškodná, ale která mohou dřevěným konstrukcím velmi uškodit. Včely tesařské jsou tak pojmenovány, protože vrtají do dřeva a kladou vajíčka a ...

Chtěli jste někdy vědět, kolik je hodin, ale nemáte hodinky? Namísto kontroly mobilního telefonu nebo návštěvy hodin zkuste postavit sluneční hodiny! Zatímco tyto pokyny jsou zaměřeny na jednoduchou metodu pro vytvoření ...

Obři a Bengálci se sejdou ve čtvrtek v předsezónním zápase 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.