Jak se připravit na léto

Léto je ideální čas vyrazit ven a nasát sluníčko. I když je skvělé mít čas na odpočinek, měli byste si také udělat čas na dobrodružství se svými přáteli a rodinou. Než přijde léto, je důležité naplánovat si, co chcete dělat a čeho chcete dosáhnout. Možná se chcete vypořádat s letním seznamem čtení a zúčastnit se koncertu, nebo se chcete zapsat na hodinu výtvarné výchovy nebo si vyzvednout letní brigádu. S malou přípravou se můžete připravit na zábavné a produktivní léto.

Metoda 1 ze 3: Aktualizace vaší rutiny krásy

 1. Obrázek s názvem Příprava na léto Krok 1

  1 Rozbalte si letní oblečení. Přineste pestrobarevné potisky a lehké látky do popředí vašeho šatníku. Vyzkoušejte si letní oblečení, abyste zjistili, co vám ještě sedí, a udělejte si přehled o všech klíčových položkách, které byste mohli potřebovat vyměnit. Pokud je vaše letní oblečení od loňského léta nedotčené, nezapomeňte před jeho nošením vyprat vše, co voní zatuchle.
  • Zatímco otáčíte letní oblečení, podívejte se, s čím jste ochotni se rozloučit, a darujte jej místnímu šetrnému obchodu. V obchodě se spořivostí můžete dokonce najít nějaké letní oblečení, které vám zvětší šatník.


 2. Obrázek s názvem Příprava na léto Krok 2

  2 Kupte si nové plavky. Chcete -li se dostat do letního ducha, kupte si nový plavky která nejlépe vystihuje vaši osobnost. V tuto chvíli nemusíte kupovat dva kusy ani to, co je trendy. Najděte si plavky, ve kterých se budete cítit pohodlně a budete se na veřejnosti sebevědomě nosit.
  • Pokud nevlastníte nebo nemůžete najít své sluneční brýle, kupte si také nový pár. Podívejte se na sluneční brýle, které nabízejí ochranu proti UV záření, nebo dokonce navštivte svého místního očního lékaře a získejte sluneční brýle na předpis.
 3. Obrázek s názvem Příprava na léto Krok 3

  3 Vezměte si novou láhev opalovacího krému, která je pro vaši pokožku nejvhodnější. Existuje tolik různých typů opalovacích krémů, že může být zdrcující najít ten správný. Zkuste se podívat na opalovací krém, který má minimálně ochranu SPF 30. Pokud máte světlou pleť, možná budete potřebovat silnější hladinu SPF nebo opalovací krém, který obsahuje zinek, aby správně chránil vaši pokožku.
  • Opalovací krémy mohou být mastné a ucpávat póry. Pokud máte akné nebo citlivou pokožku, podívejte se na opalovací krémy, které vyrábí vaše oblíbené mýdlové společnosti jako Neutrogena nebo ty, které jsou bez oleje.
  • Některé opalovací krémy se dokonce zdvojnásobují jako bronzery. Pokud chcete chránit svoji pokožku a dát jí zlatou záři, hledejte opalovací krémy s bronzerem nebo opalovacími prostředky.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 4

  4 Minimalizujte rutinu líčení, abyste uvolnili póry. Když se potíte, váš make -up se může snadno pokrčit, odlupovat a dokonce ucpávat póry. Méně nošení make -upu umožní, aby se vaše póry otevřely a přirozeně vytvářely pot, aby vaše tělo zůstalo chladné.
  • Pokud se chcete líčit, rozhodněte se pro věci, které jsou voděodolné. I když je trochu dražší a hůře se sundává, nošení voděodolného makeupu zabrání stékání vaší řasenky nebo tekuté vložky po obličeji, když se zpotíte nebo se ponoříte do bazénu.
 5. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 5

  5 Dopřejte si sluneční paprsky u bazénu nebo na zahradě. Studené zimy a deštivé prameny vás mohou vážně připravit o vitamín D, proto si vezměte ručník nebo židli a užívejte si sluníčka. Jen se namažte na opalovací krém, aby vaše pokožka nespálila nebo nebyla poškozena. Čas strávený na slunci může být zábavný a osvěžující, ale pouze pokud se během toho nespálíte.
  • Na ochranu pokožky používejte opalovací krém SPF 30 a každé 2 až 3 hodiny jej znovu naneste.
  • Pokud máte obzvlášť citlivou pokožku, zvažte, zda si sednete pod deštník nebo si vezmete velkou disketovou čepici na ochranu hlavy a obličeje. Stále můžete cítit pozitivní účinky vyhřívání venku, i když nejste přímo na slunci.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Udělejte si čas na sebezdokonalování

 1. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 6

  1 Napište si osobní seznam pro letní čtení. Léto je skvělý čas na odpočinek, relaxaci a čtení dobré knihy. Je to snadná aktivita, kterou si můžete vzít s sebou na pláž, do kavárny nebo dokonce do parku. Popadněte pero a kousek papíru a poznamenejte si názvy knih, které jste si chtěli přečíst, ale neměli jste možnost.
  • Jakmile tento seznam vytvoříte, navštivte místní knihkupectví nebo přejděte online a kupte si nejlepší možnosti literatury. Pokud máte přístup do veřejné knihovny, podívejte se na knihy odtamtud. To vám umožní dohnat vaši oblíbenou sérii knih a ušetřit peníze.
 2. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 7

  2 Přihlaste se do letních kurzů, které jsou zábavné a informativní. Místo lenošení na slunci celé léto se vyzvěte a zapište se do letních kurzů. Mohou to být kurzy související se vzděláváním, které vás dostanou dopředu nebo vás doženou ve škole, nebo mohou jít o něco zábavného, ​​co jste se vždy chtěli naučit.
  • Připojte se online nebo se zeptejte autority ve vaší škole, abyste zjistili, jaké letní kurzy jsou nabízeny. Můžete znovu absolvovat hodinu dějepisu, ve které se vám tolik nedařilo, nebo se můžete dostat dopředu a zapsat se do pokročilého kurzu matematiky. Některé třídy mohou být nabízeny dokonce večer nebo online.
  • Kontaktujte místní komunitní centrum nebo noviny a zjistěte, jaké sezónní kurzy jsou k dispozici. Možná se chcete naučit hrát na kytaru, oprášit své plavecké dovednosti nebo se dokonce zúčastnit hodiny výtvarné výchovy a naučit se malovat krásnou krajinu.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 8

  3 Požádejte o letní brigádu, abyste měli peníze navíc. Mít letní brigádu je snadný způsob, jak si v létě vydělat malou hotovost a vytvořit si životopis. Pokud plánujete jet na dovolenou nebo se zúčastnit mnoha akcí s lístky, možná budete potřebovat letní peníze navíc.
  • Mnoho podniků a společností v létě najímá brigádníky, aby vyrovnalo příliv letních zákazníků. To platí zejména v případě, že žijete poblíž oblíbeného místa pro dovolenou, jako je pobřeží. Podívejte se do sekce inzerátů místních novin a zjistěte, jaké firmy najímají.
  • Pokud máte přítele, který také hledá brigádu na léto, zkuste najít místo, které hledá zaměstnance na více pozic. Práce s přítelem vám pomůže strávit hodiny a dá vám oběma na co se těšit, když se chystáte do práce.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 9

  4 Připojte se k místní tělocvičně nebo se věnujte fyzické aktivitě. Léto je skvělý čas začít být aktivnější a rozvíjet zdravější životní styl. Můžete se připojit k místní posilovně nebo si vyzkoušet sezónní sporty jako badminton nebo volejbal. Pokud se vám tělocvičny a sezónní sporty nezdají atraktivní, udělejte si procházku nebo jízdu na kole místním parkem. Udělejte něco, co vás rozhýbe a co vás bude bavit.
  • Popadněte přítele nebo člena rodiny, aby se k vám přidal. Rozvoj zdravějšího životního stylu nemusí být sólo. Na procházku s kamarádem se můžete vydat stejně snadno, jako sami. Když s vámi někdo cvičí, bude vás to také činit zodpovědnějším, dokud si nevyvinete návyk.
 5. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 10

  5 Uvařte si pár zdravých letních receptů. Místo toho, abyste se rozhodli pro instantní jídla nebo nezdravé jídlo, si v létě vytiskněte pár zdravých receptů. Najděte recepty, které si myslíte, že doplní aktivity, které plánujete dělat celé léto.
  • Recepty, které obsahují hodně ovoce nebo zeleniny, budou v teplém počasí vypadat chladně a osvěžující. Sladká a kořeněná grilování se bude skvěle hodit k velkým rodinným setkáním.
  • Chcete -li najít nějaké recepty na léto, navštivte místní knihovnu, podívejte se na některé kuchařky nebo přejděte online na oblíbené webové stránky, jako je The Food Network.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Plánování letních aktivit a akcí

 1. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 11

  1 Předem vyhledejte filmy, koncerty nebo jiné akce. V letních měsících se daří hudebním festivalům a velkým blockbusterům. Mohou to být snadné a levné zážitky s rodinou a přáteli. Můžete se zúčastnit ohňostroje nebo se podívat na koncert v parku. Podívejte se na události dopředu, ať vám nic neuteče.
  • Mnoho místních parků bude zdarma pořádat ranní nebo večerní hudební koncerty. Kalendář akcí většinou najdete ve vašem místním komunitním centru nebo v místních novinách.
  • Podívejte se na weby jako Fandango nebo Movie Tickets a podívejte se, jaké filmy letos v létě vycházejí. Možná si dokonce budete moci předobjednat lístky na místa, o kterých si myslíte, že se rychle vyprodají.
 2. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 12

  2 Naplánujte si celodenní výlet někam poblíž. Pokud v létě provozujete omezený rozpočet, ale přesto se chcete dostat pryč, naplánujte si celodenní výlet s několika přáteli nebo členy rodiny. Celodenní výlety jsou skvělé, pokud chcete prozkoumat sousední města nebo celý váš stát a potřebujete k tomu opravdu jen spolehlivé auto a plnou nádrž plynu.
  • Pokud s vámi půjdou vaši přátelé, dejte každému čipové peníze. Tím se sníží cestovní náklady pro vás nebo pro kohokoli jiného, ​​kdo řídí.
 3. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 13

  3 Rozpočet a naplánujte si dovolenou někam výjimečně. Letní měsíce někdy nestačí na dovolenou. Někdy je potřeba někam fyzicky zajít a zažít něco nového. Začněte rozpočtovat a plánovat svůj speciální letní útěk několik měsíců předem.
  • Plánování dovolené early vám ušetří nejen peníze na náklady na dopravu a ubytování, ale také vám může zaručit účast na určitých aktivitách, které je třeba rezervovat předem.
 4. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 14

  4 Strávte nějaký kvalitní čas se svou rodinou a přáteli. Léto je vhodný čas na to, abyste to stihli a vytvořili si nové vzpomínky s rodinou a přáteli. Nenechte se rychle naplánovat léto zaměřené na sebe. Trávení času s lidmi, které milujete, může zlepšit zážitek.
  • Místo toho, abyste si pravidelně chodili do kavárny nebo do parku číst knihu, pozvěte blízkého přítele na kávu nebo shromážděte některé členy rodiny v parku na piknik. Budou to vzpomínky, na které se můžete s láskou ohlížet, jak léto končí.
 5. Obrázek s názvem Připravte se na letní krok 15

  5 Tužka v některých líných dnech pro sebe. I když je dobré si plány udělat dopředu, léto si nepřeplňujte. Naplánujte si v některých osobních líných dnech pobyt doma, sledování televize, hraní videoher nebo cokoli jiného, ​​co chcete dělat. Léto může utéct extrémně rychle, jakmile si vytvoříte rutinu, takže si věnujte také čas na odpočinek.
  • Vaše líné dny nemusí být jen pro sebe, pokud je nechcete. Možná si chcete odpočinout doma s přáteli a mít filmový večer, nebo možná chcete vzít svého psa do parku a hrát si. Udělejte něco, co vám poskytne potřebný čas na odpočinek.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jakých pět věcí bych měl mít o letních prázdninách, abych byl v pohodě? Přineste studenou vodu, mini ventilátor, světlé oblečení, sponku do vlasů, aby vaše vlasy byly nahoře, a klobouk.
 • Otázka Jak zvládnu léto? Užij si to! Můžete jít do bazénu, pozvat přátele nebo jít do parku.
 • Otázka Chci se naučit cizí jazyk, jak tedy mohu využít léta? Můžete se zúčastnit kurzu cizího jazyka ve vaší oblasti (pomocí Googlu jej najít nebo zavolat místní komunitní školu) nebo se učit pomocí aplikace Duolingo. Tyto lekce můžete doplnit sledováním televizních pořadů/filmů v jazyce, který se učíte.
 • Otázka Moje rodina se v létě opravdu zbláznila. Jak se můžu bavit, aniž by mě moje rodina příliš obtěžovala? VY Strávit s nimi nějaký čas. Zkuste se vědomě zapojit do toho, co dělají. A pak se zdvořile omluvte, abyste udělali vše, co jste si naplánovali. Pokud jim věnujete určitý čas, který s nimi strávíte, a poté jim dáte najevo, že potřebujete svůj vlastní čas, pochopí to.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Georgia a Cincinnati se setkávají v Peach Bowl na Nový rok 2021. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Andrea Hlaváčková - Žít sen

Jak obejmout dívku, která je kratší než vy. Pro každého vysokého člověka je vždy výzvou obejmout jiného, ​​který je o něco menší než oni. U vysokých chlapů objímajících nízké dívky výrazně stoupá šance na ostudu nebo trapnost ....

Náhled a předpověď výsledků ze dvou skupin na finále Nitto ATP v Londýně.

Zde je váš kompletní průvodce, jak sledovat namočenou soutěž, tříbodovou soutěž a celý víkend NBA All Star online bez kabelu.