Zábavné, otevřené a miluje malé hříčky: Dominic Thiem o tom, jak se Roger Federer chová v šatně

Dominic Thiem sdílel podrobnosti o svém vztahu s Rogerem Federerem.

Dominic Thiem sdílel podrobnosti o svém vztahu s Rogerem Federerem.

Světová trojka Dominic Thiem je v současné době považován za nejlepšího hráče do 30 let na pánském okruhu. Rakušan dosáhl posledních dvou finále Roland Garros a také finále Australian Open na začátku tohoto roku.

Thiem nedávno spustil svůj nový web , kde podrobně hovořil o svém vztahu se švýcarskou tenisovou legendou Roger Federer . Sedmadvacetiletý mladík uvedl, že Federer je zábavná osoba mimo kurt, což je v kontrastu s jeho osobností na soudu.

Thiem také zmínil, že Roger Federer rád hraje žerty v šatně a je ke všemu velmi otevřený.

Dvojnásobný finalista French Open také zařadil Rogera Federera jako svého oblíbeného sportovce všech dob. Thiem vyletěl z toho, že dvacetinásobný grandslamový šampion byl výjimečným hráčem, který ztělesňoval výraz „superstar“.

Dominic Thiem vzpomíná na setkání s Rogerem Federerem ve wimbledonském parku Aorangi jako teenager

Minulý rok porazil Dominic Thiem Rogera Federera na finále ATP World Tour.

Minulý rok porazil Dominic Thiem Rogera Federera na finále ATP World Tour.

Když byl dotázán na své zkušenosti s interakcí s Rogerem Federerem, Dominic Thiem si vzpomněl na den, kdy se před 11 lety setkal se Švýcary ve wimbledonském parku Aorangi. Rakušan měl naplánovaný trénink s Federerem a před setkáním se svým idolem podrobně hovořil o tom, jak byl nervózní.

„Jako šestnáctiletý junior jsem s ním mohl poprvé trénovat ve wimbledonském parku Aorangi. Ze začátku jsem byl úplně nervózní, sotva jsem hrál míč přes síť. Po několika minutách to bylo opět správné. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že jednoho dne Rogera dokonce porazím, “řekl Dominic Thiem.

Dominic Thiem měl ve své juniorské kariéře nádherný rekord ztrát a vítězství 115-33. V roce 2014 se probojoval do svého prvního finále ATP a poté si zajistil tři tituly v roce 2015. První významné vítězství Thiema na hlavním turné však přišlo v roce 2016, kdy překonal výzvu italského Rogera Federera.

Federer porazil Thiema v Brisbane dříve ten rok, ale Thiem vrátil laskavost ve dvou setech na Rome Masters. Sedmadvacetiletý mladík přiznal, že jeho rival v tom čtvrtfinálovém zápase nebyl úplně fit, ale výhra pro něj stále hodně znamenala.

'Abych byl spravedlivý, v tomto čtvrtfinále zdaleka nebyl úplně fit,' pokračoval Dominic Thiem. 'Jak jsme viděli, měl problémy se zády.' Přesto to pro mě byl zvláštní den! Moje největší výhra proti němu byla ve finále Indian Wells. Federerův hvězdný potenciál je celosvětový obrovský a v USA ještě gigantičtější. Lidé ho mají všude rádi! '

Dominic Thiem se na turnaji ATP Tour střetl s Rogerem Federerem sedmkrát a pětkrát zvítězil. Kromě Rome Masters 2016 a Indian Wells 2019 zaznamenal Thiem vítězství nad stříbrným medailistou z olympijských her 2012 na Stuttgart Open 2016, Madrid Open 2019 a loňském finále ATP World Tour Finals.

Thiem si vytvořil dobré pouto se světově nejlépe placeným sportovcem a mimosoudní chování Rogera Federera popsal velmi lichotivými slovy.

'Velmi, velmi zábavné a také naprosto uvolněné,' řekl Thiem o Federerovi. „V šatně, ve skutečně malém kruhu, je to úplně jiný člověk než na hřišti.“ Vtipný, otevřený a také miluje malé hříčky. '
Roger Federer vynechá zbývající část tenisové sezóny 2020.

Roger Federer vynechá zbývající část tenisové sezóny 2020.

Roger Federer prohlásil, že se letos na kurt nevrátí, což znamená, že Dominic Thiem proti němu bude moci bojovat až do roku 2021.

Populární Problémy

Jak nosit Fitbit. Fitbit usnadnil více než kdy jindy zůstat na vrcholu vašich fitness cílů. Díky řadě vestavěných funkcí, jako je monitor srdečního tepu, počítadlo kroků a automatické protokoly aktivit, zařízení poskytuje přesné údaje ...

Rafael Nadal a Roger Federer čekají v 5. den Australian Open náročné úkoly.

Virginia Tech a Kentucky se v úterý setkají v Belk Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

V tomto článku vás naučíme nejlepší úchop pro tenis, jak držet úchop správnou technikou a klíčové tipy pro zdokonalení úchopu.

Jak fyzicky flirtovat. Pokud se vám někdo líbí, ale nechcete mu to říct hned, někdy mu můžete poslat zprávu pouze pomocí řeči těla. Usmívám se na toho druhého, hraji si s vlasy a udržuji oko ...