Jak stavět tyče dipu

Poklesy jsou typem cvičení na budování síly, které se používá k procvičení tricepsů, deltoidů, prsních svalů a kosočtvercových svalů. Ačkoli ve většině tělocvičen najdete dip bary nebo si můžete zakoupit osobní bary v obchodech s potřebami pro fitness, můžete ušetřit spoustu peněz vybudováním vlastní ponorné stanice doma.

Část 1 ze 3: Řezání trubek

 1. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 1

  1 Zjistěte, kolik PVC potřebujete. Množství PVC trubky potřebné pro projekt se bude lišit podle toho, jak velké chcete ponořit tyče, a také podle vzdálenosti mezi vašimi rameny. To druhé najdete tak, že přetáhnete metr od 1 lopatky k druhé. U zbývajících částek použijte jako vodítko tato malá ponorná měření:
  • 2 horní tyče, každá o délce 24 palců (61 cm) nebo jakkoli chcete zařízení vyrobit.
  • 4 podpůrné tyče, každá o délce 61 palců (24 palců) nebo jak vysoká chcete zařízení vyrobit.
  • 4 vnější základní lišty, každá o délce 30 palců nebo polovině délky jedné horní lišty.
  • 4 vnitřní základní tyče, z nichž každá má stejnou délku jako vnější základní tyče nebo poloviční vzdálenost mezi lopatkami.


 2. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 2

  2 Kupte si PVC trubky a spojovací materiál. Najdete je v železářství a specializovaných obchodech. U malých ponorných tyčí se ujistěte, že vaše PVC má tloušťku alespoň 1,5 palce (3,8 cm). U větších tyčí zkuste přesunout trubky a spojovací prvky o tloušťce až 5 palců (2 palce). Kromě potrubí z PVC byste měli zakoupit:
  • 4 kolena z PVC
  • 4 PVC T-spoje
  • Buď 8 koncovek z PVC nebo 4 koncovky a 2 konektory z PVC
 3. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 3

  3 Nechte si rozřezat trubky v železářství, abyste se vyhnuli jejich řezání sami. Pokud jste si dýmky koupili v železářství nebo specializovaném obchodě, podívejte se, zda nabízejí bezplatné řezací služby. Pokud ano, zeptejte se, zda mohou vaše potrubí zkrátit na požadovaná měření. Pokud železářství nenabízí bezplatné řezací služby nebo pokud jste si koupili zásoby někde jinde, podívejte se, zda nabízejí placenou alternativu.
 4. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 4

  4 Řezejte trubky sami pomocí pily na kov nebo rohatky. Vezměte kousek PVC trubky a vložte ji do svěráku nebo podobného zařízení. Poté popadněte ruční pilku nebo rohatku z PVC dostatečně velkou, abyste prořízli potrubí tlusté jako vy. Až budete připraveni, pomalu prořízněte trubku a vytvořte segment přesně takové velikosti, jakou potřebujete. Opakujte postup pro každý potřebný řez.
  • Z bezpečnostních důvodů noste při stříhání ochranné brýle, rukavice pro vysoké zatížení a košili s krátkým rukávem.
  reklama

Část 2 ze 3: Sestavení tyčí

 1. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 5

  1 Na konce horních trubek přilepte kolena z PVC. Uchopte 1 ze svých horních trubek a na každý konec položte vrstvu lepidla na PVC nebo cementu. Poté vezměte 2 PVC kolenní spojovací prvky a našroubujte je na místo přes lepená místa. Před lepením se ujistěte, že oba lokty směřují stejným směrem. Poté postup opakujte s druhou horní trubkou.
  • Na hotovém zařízení použijete tyto tyče, abyste se zvedli.
 2. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 6

  2 Připevněte podpůrné trubky k loktům lepidlem z PVC. Vezměte 1 ze svých podpůrných tyčí a kolem jednoho konce naneste vrstvu lepidla. Poté zatlačte lepené místo do loketního kloubu a zajistěte jej na místě. Opakujte to s každou ze 4 podpůrných trubek.
  • Tyto kolena vám pomohou připojit horní lišty ke zbytku zařízení.
 3. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 7

  3 Pomocí lepidla na PVC naneste na konec každé nosné trubky T-spoj. Na odkrytý konec nosné tyče položte vrstvu lepidla. Poté otočte konektor T-spoje na lepené místo a ujistěte se, že otevřené otvory spoje jsou kolmé k horní liště. Opakujte postup pro každý odkrytý konec.
  • Tyto trubky poskytují sílu a výšku nezbytnou k udržení horních tyčí nahoru.
  • U venkovních ponorných tyčí můžete tyto podpůrné trámy místo vytvoření podkladu zahrabat do špíny.
 4. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 8

  4 Na konec každého T-spoje přilepte vnitřní a vnější základové lišty. Zakryjte 1 konec každé vnější základní lišty lepidlem z PVC a zatlačte jej na vnější stranu T-spoje. Poté proveďte totéž pro každou vnitřní základní lištu, ale umístěte je na vnitřní stranu každého spoje.
  • T-klouby vám umožňují připevnit stabilizační nohy na tyče.
 5. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 9

  5 Koncové krytky nebo konektory připevněte k základním lištám lepidlem z PVC. Umístěte lepidlo na odkrytý konec každé vnější základní lišty a poté otočte PVC koncovky přes lepená místa. U vnitřních lišt položte lepidlo na každý konec a připevněte buď 4 koncové krytky, nebo 2 potrubní spojky. Potrubní konektory vytvoří robustnější zařízení, ale také ztěžují přepravu ponorné stanice.
  • Tyče základny pomáhají stabilizovat zařízení a zabránit jeho převrácení.
  reklama

Část 3 ze 3: Dokončení ponorné stanice

 1. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 10

  1 Vnější spoje zajistěte lepidlem z PVC. Pro další podporu přidejte na vnější stranu každého jednotlivého spoje malou řadu lepidla z PVC. Lepidlo by mělo zakrýt malou mezeru, kde se každý spojovací prvek z PVC setká s trubkou. Aby byla těsnění čistá a uklizená, otřete veškeré další lepidlo malým dřevěným rozsahem nebo podobným nástrojem.
  • Protože nespojují více trubek dohromady, není nutné do koncovek přidávat vnější lepidlo.
 2. Obrázek s názvem Build Dip Bars Step 11

  2 Barva ve spreji tyče, pokud je to žádoucí. Chcete-li připravit PVC, potřete trubky jemně brusným papírem o zrnitosti 220. Poté si nasaďte gumové rukavice a potrubí očistěte hadříkem navlhčeným acetonem. Nechte trubky asi 30 minut zaschnout, poté položte ponornou stanici na hadřík a zakryjte barvou ve spreji. Po dokončení nechte vše 24 hodin vytvrdit.
  • Naneste tolik vrstev barvy, kolik chcete, nechte trubky mezi nimi zaschnout asi 25 minut.
 3. Obrázek s názvem Build Dip Bars Step 12

  3 Omotejte pásku kolem horních tyčí, aby byla pro vaše ruce snadnější. Vzhledem k tomu, že na své ponorné stanici budete provádět spoustu tvrdých cvičení, je důležité mít ruce v pohodlí. Abyste se ujistili, že jsou, omotejte kolem horních tyčí pásku nebo podobnou látku.
  • Použijte jakoukoli pásku, která vám přijde pohodlná.
 4. Obrázek s názvem Build Dip Bars Krok 13

  4 Při cvičení umístěte pytle s pískem na základní tyče (volitelně). V závislosti na tom, jak hladká je půda a jak intenzivní jsou vaše tréninky, možná budete potřebovat další podporu, aby se vaše tyče nesklouzávaly. Toho můžete dosáhnout nastavením pytlů s pískem nebo jiného typu měkkého, těžkého předmětu na horní část základny. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • U venkovních a extrémně velkých ponorných tyčí zkuste vyměnit základnu a podpůrné trubky za silné dřevěné panely. To poskytne struktuře větší podporu.

reklama

Věci, které budete potřebovat

 • 240 palců (610 cm) z 1,5 palce (3,8 cm) tlusté PVC trubky
 • 4 kolena z PVC
 • 4 PVC T-spoje
 • 8 koncovek z PVC nebo 4 koncovky a 2 konektory z PVC
 • Lepidlo PVC
 • Úchopová páska
 • Svinovací metr
 • Dlouhá loď
 • Svěrák-grip
 • Pila na dřevo nebo řezačka trubek
 • Dřevěný sortiment

Populární Problémy

Zde jsou všechny vaše možnosti, jak v roce 2020 sledovat každou hru Miami Dolphins online bez kabelu.

Jak zapůsobit na dívku, která se dostala z vaší ligy. Všichni ji milují, ty ji miluješ a myslíš si, že jsi jen průměrný člověk, na kterého se nikdy nepodívá. Jinými slovy si myslíte, že je mimo vaši ligu. Ve skutečnosti je mimo ...

S antukovým Grand Slamem za rohem se podíváme na 5krát, kdy byli z turnaje vyloučeni nejlepší hráči.

Oblíbená domácí Coco Gauff zahájí svou kampaň US Open proti World 51 Magda Linette. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů.

Když již probíhá finále WTA, podívejme se na pět nejoblíbenějších turnajů.

Jak provádět přímé řezy kotoučovou pilou. Dokonce i odborníci potřebují zvláštní pomoc při provádění kvalitních řezů kotoučovou pilou. Pokud potřebujete udělat přímý řez po délce dřeva, nehádejte se. Místo toho vytvořte vodítko pomocí pravítka nebo vodítka ...