Australia Open 2020: Kampaň Sanie Mirzy končí, kvůli zranění lýtka odchází ze čtyřhry žen

Sania Mirza a Nadiia Kichenok vyhrály minulý týden Hobart International.

Sania Mirza a Nadiia Kichenok vyhrály minulý týden Hobart International.

Návrat Sanie Mirzy do velké fáze náhle skončil, protože tenisová hvězda odešla během zápasu prvního kola čtyřhry žen na Australian Open kvůli zranění lýtka. Ve středu indické eso vypadlo ze smíšené čtyřhry, ale rozhodlo se zúčastnit čtyřhry žen společně s Ukrajinkou Nadiiou Kichenokovou.

Poté, co se Sania vrátila z mateřské dovolené, se minulý týden spojila s Kichenokem a vyhrála mezinárodní turnaj Hobart. Australian Open byl Saniain návrat poté, co se tomuto sportu téměř 27 měsíců vyhýbala.

Sania a Kichenok stáli v prvním kole proti čínským Xinyun Han a Lin Zhu. Sania to nazvala, když duo prohrálo 2: 6 a 0: 1 proti svým čínským protivníkům. Během zápasu si Sania během tréninku poranila lýtko a do zápasu šla s pravým připoutaným lýtkem. Třiatřicetiletá žena se na hřišti potýkala s jejím podáním a pohyby. Během prvního setu si vzala časový limit, než jej během druhého setu ukončila.

Odchod bude plačtivý pro bývalou světovou jedničku, která chtěla udělat prohlášení, protože od dosažení semifinále na US Open 2017 nehrála Grand Slam. Sania dvakrát zvedla trofej Australian Open. V roce 2009 zvítězila ve smíšené čtyřhře s Mahesh Bhupati a poté zvítězila ve čtyřhře žen s Martinou Hingisovou.

Poté, co se Sania vytáhla ze smíšené čtyřhry, byl její partner Rohan Bopanna nucen soutěžit s Kichenokem. Indie má na turnaji větší zastoupení, a to v podobě Leandera Paese. Paes se účastní smíšené čtyřhry s Jelenou Ostapenkovou.


Sledujte Sportskeeda a získejte vše Rozpis Australian Open 2020 , Výsledky Australian Open 2020 , nejnovější zprávy a aktualizace

Populární Problémy

Ačkoli obtěžování vašich učitelů nemusí být nejlepší akademickou dlouhodobou strategií, někdy prostě cítíte nutkání to udělat. Existují dobré i špatné způsoby, jak toho dosáhnout. Můžete jít kreativní cestou, dráždivou cestou, opakující se ...

Zde je návod, jak sledovat All-Star Game NBA 2020 online bez kabelu.

Předposlední turnaj Masters roku je za námi a Djokovič, Federer a Murray jsou připraveni hrát.

Analýza losování dvouhry mužů ve hře Barcelona Open, která má začít od pondělí.

Maria Šarapovová nedokáže udržet své emoce v dramatickém semifinálovém střetu proti Ivanovicovi na WTA Western & Southern Open v Cincinnati.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Wilder vs Fury 2 v sobotu večer.