Neúnavná Kuznetsova hraním Radwanské v singapurském thrilleru

Tenis - Singapur finále WTA Round Robin Dvouhra - Národní krytý stadion, Singapur 24. 10. 2016 - Polská Agnieszka Radwanská v akci proti ruské Světlaně Kuzněcovové REUTERS/Edgar SuOd Johna O'Briena

SINGAPUR (Reuters)-Světlana Kuzněcovová se ponořila hluboko do svých rezerv, aby v pondělí ve svém otvíráku na kulaté obaly WTA Finals překonala Agnieszku Radwanskou 7-5 1-6 7-5, která v pozdním příchodu Rusa rozrušila obhájce titulu v napínavém střetnutí.většina tenisových grandslamů žen

Kuzněcovová se do elitního turnaje osmi žen kvalifikovala až v sobotu po vítězství v Kremlin Cupu, ale v rozhodujícím setu odrazila vyčerpání a mečbol, aby zvítězila nad světovou trojkou.

'V určitém okamžiku jsem byl připraven to nechat být, ležet na hřišti a nechat mě odsud odejít, ale rozhodl jsem se tam vydržet,' řekl dvojnásobný grandslamový šampion.

Světová devítka držela před Radwanskou rekord 12-4 před soutěží, ale po cestě z Číny do Ruska do Singapuru v po sobě jdoucích týdnech jí jen málokdo dal šanci zaznamenat v pondělí rozrušené vítězství.Obě hráčky vypadaly při úvodních výměnách pohodlně při podání, než se Radwanska vrhla do čtvrtého gemu, když našla bekhendem rohy proti olověné Kuzněcovové, aby s první přestávkou zápasu vedla 3: 1.

Ruska se snažila změřit tempo pomalého hardcourt na singapurském krytém stadionu, její střely s alarmující pravidelností nacházely síť, ale ve své další servisní hře přežila další hrozbu, aby zůstala jen jedna porouchaná.

Jednatřicetiletá závodnice rostla, lépe se pohybovala a nabízela větší odpor a její vylepšená hra byla odměněna v sedmé hře, když vytěžila nějakou nedbalou hru Poláka, aby přerušila podání, než vázala nastavení na 4: 4.Kuzněcovová pokračovala v tisku a zkoumala notoricky odolnou obranu světové trojky, která se ještě jednou prolomila díky bekhendovému vítězi a přihrávce crosscourtem, než zapečetila set, když Radwanska po 50 minutách vrhla return do sítě.

jak podávat badminton

Radwanska zvolila agresivnější přístup k zahájení druhého setu a strategie se vyplatila, když začala diktovat většinu bodů, ve třech přestávkách podání závodila ve vedení 5: 1 a odhodlaně držela zápas. .

Polka přenesla svou dynamiku do třetí sady a pokračovala v přesouvání Rusky svým krájeným bekhendem na hranu dopředu s brzkou přestávkou, ale Kuzněcovová, která si při střídání dala improvizovaný sestřih, se vrátila zpět na 2: 2.

výsledky French Open tenis 2016

V této fázi nebylo nic mezi dvojicí s Radwanskou a její unaveně vypadající soupeřkou, která nedokázala vydržet sloužit jako napětí, ale byla to Kuznetsova, která získala rozhodující přestávku na zpečetění vítězství po dvou hodinách a 48 minutách na svém třetím mečbolu.

Vítězka French Open Garbine Muguruzaová se v pondělí ve druhém zápase Bílé skupiny střetne s Karolinou Plíškovou.

(Úpravy Pritha Sarkar)

Populární Problémy

Disk Google je synchronizační systém, který sdílí soubory a ukládá data online. Umožňuje uživatelům ukládat soubory na jejich servery a integrovat soubory se zařízeními. Pokud máte chybu serveru, jedná se s největší pravděpodobností o neznámou chybu nebo ...

Světová dvojka Daniil Medveděv je považován za jednoho z nejpřímějších tenistů, pokud jde o interakci s médii.

Prognóza US Open 2021 pro každého hráče losování dvouhry mužů, odvozená z jejich hodnocení Elo. Novak Djokovic začíná jako favorit z horní poloviny, následovaný Alexandrem Zverevem, zatímco Daniil Medvedev je favoritem ze spodní poloviny, následovaný Andrey Rublevem a Stefanosem Tsitsipasem.

Už jste někdy chtěli uspořádat večírek Pinkie, nebo se cítit sebevědomě a odvážně jako Rainbow Dash? Toto je způsob, jak se budete cítit více jako vaše oblíbená postava My Little Pony! Buďte sebevědomí, loajální a odvážní. Buďte pilní a nikdy neustupujte ...

2013 Australian Open Diaries: Nejpamátnější okamžiky v Melbourne Parku

Zde je návod, jak sledovat hru Cowboys vs Jets online bez kabelu, ať už žijete v Dallasu, New Yorku nebo někde mimo trh.