Jak sledovat Nik Wallenda Times Square Highwire Walk Online bez kabelu

GettySmrt vzdorující speciál Highwire Live in Times Square s Nikem Wallendou se bude vysílat dnes večer, když Nik Wallenda a jeho sestra Lijana zasáhnou dráhu a vydají se na dosud neokoukanou procházku 25 příběhů nad ulicemi Manhattanu. Michael Strahan a Erin Andrews budou hostit tento nepřehlédnutelný dvouhodinový speciál.

kožené tenisky adidas

Pořad se bude vysílat ve 20 hodin. ET/PT (živě na východním pobřeží; zpoždění pásky na západě) na ABC. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos speciálu na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu :PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos z Highwire živě na Times Square na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Highwire živě na Times Square na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude mít speciální den po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR , což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Highwire živě na Times Square na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

jak určit velikost rukojeti tenisové rakety

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.

Speciální náhled „Highwire Live in Times Square with Nik Wallenda“

Nik Wallenda a jeho sestra Lijana, členové sedmé generace cirkusového souboru jejich rodiny, se pokusí projít po 1300 stop vysokém drátu, který je 25 příběhů nad ulicemi New Yorku, a na scéně bude ABC vysílat nebezpečný čin naživo. Procházka je první Lijanovou procházkou po drátě od tragické nehody z roku 2017, kdy ona a čtyři další během zkoušky tragicky spadli 30 stop z lana. (Jaký lepší způsob, jak se dostat zpět na koně, než živá událost 25 příběhů nad zemí? To sleduje.)

Michael Strahan, ABC Dobré ráno Amerika co-kotva a hostitel Pyramida za 100 000 dolarů , bude hostit po boku Erin Andrewsové, aby poskytla komentář a uvedla diváky do reálného nebezpečí.

Na události této velikosti se podílí tolik faktorů, ale všechno se to projeví až do okamžiku, kdy Nik a Lijana vykročí na dráhu a my budeme živě vysílat každou sekundu, řekl Strahan . To bude na rozdíl od jakéhokoli senzace, jaké jste kdy viděli, a skutečnost, že se to odehrává 25 příběhů nad Times Square v New Yorku, činí toto vše okouzlujícím.

Je vzrušující být součástí této neuvěřitelné události, zvláště když Nik a Lijana vysílají zprávu o síle a nebojácnosti tváří v tvář nejtragičtější překážce, řekl Andrews . Sledovat návrat Lijany k drátu po její téměř smrtelné nehodě bude skutečně jedním z největších návratů všech dob.

Procházka se bude konat mezi historickými budovami 1 Times Square a 2 Times Square. Duo bratr a sestra začne na opačných koncích drátu, setká se uprostřed Times Square a bude pokračovat až do konce na opačné straně. Speciál také představí videozáznamy z historie Wallendas, přípravy na akci a exkluzivní rozhovory s duem a jejich blízkými.

V roce 1928 moje rodina poprvé vystoupila v Madison Square Garden v City of Dreams v USA, řekl Nik Wallenda . A 23. června mám skvělou příležitost splnit si svůj celoživotní sen tím, že vzdám poctu tomuto výkonu, když se vrátíme k mému dosud nejzábavnějšímu výkonu. Jsem nadšený z toho, že mohu chodit se svou sestrou Lijanou, která překonává zranění blízká smrti a pokračuje v tradici Wallendy, že se nikdy nevzdává!


Populární Problémy

Bývalá světová čtyřka porazila Američana Denise Kudlu ve dvou setech.

Komplexní přehled a průvodce nákupem nového nebo použitého stroje na tenisové míčky Lobster Elite 2 včetně příslušenství, beztlakových míčků, záruky a dalších!

Serena Williamsová potenciálně leží ve Wimbledonu v cestě Angelique Kerberové, ale obhájkyně titulu nad tím příliš nepřemýšlí.

Zde je návod, jak sledovat Better Call Saul Season 5 Episode 1 online, i když nemáte kabel.