Jak se dívat na Batwoman Season 1 Episode 10 Online

CWT CW show Batwoman vrací se dnes večer, aby se vypořádal s Krize na nekonečných zemích vypadnout. 1. sezóna, epizoda 10 Jak je dnes všechno divné! bude vysílat 19. ledna 2020 ve 20 hodin na CW.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CW na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.nejlepší tenisové boty na zumbu

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových epizod až tři dny po vysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Součástí je CW (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují CW (živé na vybraných trzích). Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.


Batwoman P PosouzeníHrát si

Batwoman (The CW) Premiere Trailer HD - série superhrdinů Ruby Rose Kate Kane, vyzbrojená vášní pro sociální spravedlnost a citem pro mluvení, stoupá do ulic Gothamu jako Batwoman, lesbická a vysoce trénovaná pouliční bojovnice připravená uhasit kriminální obnovu selhávajícího města. Ale zatím jí neříkej hrdina. Ve městě zoufalém po zachránci… 2019-10-03T02: 23: 32 000Z

Během první sezóny nejnovější show Arrowverse se toho zatím hodně stalo. Kate Kane se vrátila domů a zjistila, že její dlouho předpokládaná mrtvá sestra se stala supervillain jménem Alice. Kate zjistila, že její bývalá přítelkyně je vdaná za muže. Potom Kateinu nevlastní matku zabila Alice. Na předkrizové časové ose měla těžký rok, ale teď, když krize skončila, jsou všechny sázky pryč s tím, co se stane.

Před krizí se Batwoman zabývala Alicí téměř v každé epizodě. Poté, co potvrdila, že Alice je ve skutečnosti její sestra, si Kate nebyla jistá, jak se vším jít kupředu. Skončila tak, že byla jakoby na mrtvém bodě. Těsně před crossoverem se Kate pokoušela vypátrat Alici, aby získala další odpovědi.

Výkonný producent Arrowverse Marc Guggenheim slibuje, že přijdou bláznivé věci Batwoman tuto sezónu.

Vím například, na čem dělají Batwoman a je to friggin ‘úžasné, s neuvěřitelnými momenty typu„ what-the-** ** ?! “. Kromě srdce a citu je v mé mysli „co to sakra ?!“ to, o čem Arrowverse je, Řekl Guggenheim TV linka .

V TV linka exkluzivní náhled midseasonové premiéry Alice vysype čaj na hrob Catherine Kane. Myš, pomocník Alice, konfrontuje Alice s pokusem získat Kate zpět a přivést ji zpět do rodiny s tím, že Kate nevrací její hovory a pravděpodobně nechce být s nimi v rodině.

sledujte seriál liv and maddie

Není jasné, jaké změny by bylo možné provést v životě Kate poté Krize. Je možné, že by se Batman mohl někdy vrátit, protože to vždy byla možnost a další epizoda slibuje nečekaného hosta v Gothamu.

Viděli jsme extrémní změny způsobené krizí v jiných částech Arrowverse. John Diggle má znovu dceru jménem Sara, spolu se synem Johnem Diggle Jr. Sara byla původně vymazána z časové osy po událostech Flashpointu. The Legends, od Legendy zítřka se na této časové ose proslavili. Nejdůležitější možná je, že Supergirl a Black Lightning jsou nyní na stejné Zemi jako všechny ostatní Šipka Superhrdinové.

Také kvůli krizi víme, že The Flash, White Canary, Black Lightning, Batwoman, Supergirl, Superman a Black Lightning vytvořili skupinu podobnou Justice League. Mají odsouzenou budovu, která bude sloužit jako památník Zelené šípy a Síně spravedlnosti.

Crossover příštího roku proběhne v menším měřítku než Crisis, pravděpodobně nabídne méně prvků měnících multivesmír.

Nalaďte si CW v neděli ve 20 hodin. zůstat aktuální Batwoman.


Populární Problémy

Drcené arašídy jsou skvělé na pečení a vaření a snadno se připravují doma. Jeden z nejrychlejších způsobů, jak rozdrtit arašídy, je kuchyňský robot, ale stále máte štěstí, pokud jej nevlastníte. Pokud jste ochotni věnovat více času ...

Ať žije starý král Roland Garros: Pocta Bjornu Borgovi

Zde je návod, jak můžete sledovat stream třetí epizody Mandalorian a kdy se tato epizoda začne vysílat.

Ted Danson se vrací do NBC v nové show Tiny Feyové „Mr. Starosta.' Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Chytání je základní dovedností v poli a je jedním z nejdůležitějších aspektů kriketu. V zápase budete potřebovat pole nad hlavou, na úrovni hrudníku a pozemní míče, takže pracujte na zvládnutí řady chytavých úchopů a technik chytání ...

Pokoušíte se zjistit, jak sledovat Disney Plus na Apple TV? Zde je přesně návod, jak si stáhnout aplikaci Disney Plus na Apple TV pomocí našeho podrobného průvodce.