Ben Shelton se probojoval do prvního finále ATP kariéry v Tokiu, nyní vyhrál 13 z posledních 15 zápasů

21letý hráč se vrátil ze setu a double breaku, aby porazil Marcose Girona v semifinálovém thrilleru.Ben Shelton se zdál vyčerpaný a mimo - nejen po setu, ale také po dvojitém přerušení. Byl také dva body od prohry čtyřikrát .

Ale nikdy nepřestal bojovat.21letý Američan se vrátil z pokraje porážky 7:6 (2), 5:2, aby se v sobotu dostal do prvního finále ATP své kariéry v Tokiu, kde vyhrál celoamerický semifinálový thriller proti Marcosi Gironovi. událost ATP 500, 6-7 (2), 7-6 (5), 6-4.

'Je to obrovský úspěch pro mě a můj tým,' řekl Shelton po zápase. „Zvlášť tím, jak dnešní zápas dopadl. Rozhodně jeden z nejtěžších zápasů, které jsem v životě odehrál.

„Víte, Marcos mě od základní čáry zvyšoval téměř v každé rally a musel jsem úplně změnit hru, abych měl vůbec šanci proti němu soutěžit. Takže být schopen projít tímto zápasem a nejen přijít na některé věci, ale také vyhrát a dostat se do svého prvního finále ATP, vítězství nemůže být sladší.'Giron v posledních dvou kolech vyřadil Top 20 hráčů – Ne. 8 Casper Ruud ve druhém kole a č. 17 Felix Auger-Aliassime ve čtvrtfinále – předtím, než čelil č. 19 Sheltonovi v semifinále.

Shelton nyní vyhrál 13 z posledních 15 zápasů, což je úsek, který začal na US Open.Shelton měl své šance v prvním setu – vedl 5-3 a podával za stavu 5-4, a poté, co se zlomil, vedl dokonce brzy 2-0 v tie-breaku. Giron získal sedm bodů v řadě, aby získal set.

Po čtyřech přímých drženích na začátku druhého setu Giron začal hořet, lámal na 3-2, držel na 4-2 a znovu lámal na 5-2. Čtyřikrát mu chyběly dokonce dva body k tomu, aby vyhrál zápas – za stavu 5:2 a 30, pak za stavu 5:4 a 30:0, 30:15 a 30, ale Shelton se prostě nevzdal a získal oba. brejků zpět a dokonce i vyhrabání se z jamky 4-2, abyste se dostali z druhého setu tie-breaku.

Oba hráči zůstali na podání ve třetím setu až do stavu 3, když se Shelton naposledy vrhl na brejk na 4:3 a nakonec dojel k vítězství, vystřelil své 13. eso v zápase, aby jej uzavřel po dvou hodinách a 50 minutách. vyčerpávající minuty na kurtu.

Od obou hráčů to byl velmi kvalitní zápas – ve skutečnosti byla celková čísla Girona pro zápas ještě čistší než Sheltonova. Giron skončil s 43 vítězi ku 24 nevynuceným chybám, rozdíl +19, zatímco Shelton měl 41 vítězů ku 28 nevynuceným chybám, rozdíl +13.

Ale ve velkých chvílích byl Shelton mnohem lepší, když šel 4/8 na příležitosti k brejku, zatímco Giron šel 3/10.

Sheltona ve finále čeká buď bývalý hráč Top 20 Aslan Karatsev, nebo dvacetiletý Japonec s divokou kartou Shintaro Mochizuki.

Populární Problémy

Luke Garza a č. 5 Iowa zahájili ve středu sezónu proti NC Central. Je to na síti Big Ten Network, ale tady je návod, jak můžete sledovat, pokud nemáte kabel.

Jak žít ve svém autě. Život v autě není něco, co by mnoho lidí doporučovalo. Pokud však z okolností nebo z výběru nemáte domovskou nemovitost, může být bydlení v autě jedinou rozumnou volbou, zejména pokud ...

Sezóna 21 „Velkého bratra“ je tady. Získejte přehled o živých kanálech 2019 a o tom, jak sledovat BB21 online prostřednictvím živého vysílání.

Jak zlepšit flexibilitu nohou. Zlepšení pružnosti nohou je skvělý způsob, jak se dostat do formy, nebo může pomoci předcházet vážným zraněním, pokud jste již zkušeným sportovcem. Protahování nohou může mít také pozitivní ...