Jak streamovat Disneyho Robina Hooda: Průvodce prohlížením vaší rodiny

stream robin hood

Disney

Streamujte Robina Hooda hned teď

Vydán v roce 1973, Disney’s Robin Hood byl 21. animovaný film studia a první z jejich animovaných funkcí, který překonal hranici 1 hodiny a 20 minut od Fantasie. Film byl po svém uvedení hitem pro rodiny i kritiky a nyní rodiny sledují streamování Disneyho Robina Hooda. Film by představoval oscarové herce a byl by nominován na tři ceny, včetně Oscara a Grammy. Zvukový doprovod filmu byl zařazen do Legacy Collection vydané v roce 2017 a dvě z písní byly uvedeny na CD 60 let hudební magie, které společnost vydala. Se spuštěním služby Disney + si rodiny vychutnávají klasiku, když sledují Disneyho Robina Hooda online. Byla to teprve druhá funkce Disneyho, která neměla žádné lidské postavy, místo toho byly všechny postavy antropomorfizovaná zvířata, včetně kuřat, kohouta vypravěče, lišek, vlků, káně a dokonce i hrochů a slonů. Zde je návod, jak streamovat Robina Hooda právě teď:

Jak streamovat Robin Hood od Disney - exkluzivně na Disney+

Robin Hood je jedním z fanoušků oblíbených filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Robin Hood a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Robina Hooda
  5. 5. Klepněte na Robina Hooda
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

sledovat tenis espn

Disney's Robin Hood: Přehled

Datum vydání: 8. listopadu 1973
Tvůrci: Larry Clemons, Ken Anderson, Vance Gerry, Frank Thomas, Eric Cleworth, Julius Svendsen, David Michener
Režie: Wolfgang Reitherman
Hrají: Phil Harris, Andy Devine, Brian Bedford, Monica Evans a Pat Buttram
Hodnocení: G
Synopse: Robin Hood bojuje proti tyranské vládě prince Johna, který se snaží králi Richardovi ukrást trůn v Anglii, a snaží se nalákat na služebnou Marian.

Jak dlouho je Robin Hood od Disneyho?

Robin Hood od Disney má 83 minut.


Plot Robina Hooda od Disney

Princ John, mladší bratr krále Richarda Lví srdce, převzal kontrolu nad Sherwoodským lesem a Nottinghamem ve velkém, aby sesadil krále, když je pryč v boji proti křížovým výpravám. Robin Hood, psanec, a jeho přítel Little John, bojují proti princi, krást ho a dát peníze zpět chudým lidem v této oblasti. Robin a Little John kradou od prince, převlečeného za kartářky, což vede prince Johna k oficiálnímu pojmenování psanců a k odměně za jejich hlavy. Šerif z Nottinghamu, jeden z princových stoupenců, jde do rodiny králíků, vezme si ještě více daní a zničí narozeniny malého králíka. Přijíždí Robin s dárky pro oslavence a penězi pro matku, které jim mají pomoci přežít. Děti vyrazí s Robinovým dárkem, lukostřeleckou soupravou a hrají si v lese. Ztratí šíp na nádvoří Mariánského hradu, kde hraje badminton s Lady Kluck, její obsluhou. Vracejí šíp a říkají Mariánovi, že je Robin Hood zpět. Marian a Robin se do sebe zamilovali už od dětství, ale kvůli princi nemohli být spolu. Malý John se mezitím přestrojí za vévodu, aby se dostal do blízkosti prince a dozví se o turnaji v lukostřelbě. Robin se rozhodne vstoupit, když se dozví, že Marian dá pusu vítězi. Převlékne se za čápa a vyhraje, ale Sir Hiss, důvěrník a poradce prince Johna, zjistí, kdo je, a následuje honička, když princ John nařídí svým strážcům zajmout Robina Hooda. Robin a Little John se vyhýbají svým pronásledovatelům. Služka Marian s ním uteče a v lese se znovu zamilují. Princ John ztrojnásobí daně a šerif jde za mnichem Tuckem, Robinovým přítelem a ministrem komunity, a uvězní ho. Několik dalších obyvatel je uvězněno a šerif doufá, že zajme Robina Hooda tím, že ho naláká na vězně. Robinovi Hoodovi a Little Johnovi se podaří osvobodit vězně, ale Robina ovládne šerif a poté, co v zámku vypukne požár, musí skočit ze střechy do příkopu níže. Malý John sleduje, jak stráže tříští vodu šípy a věří, že Robin je mrtvý. Robin uteče pomocí rákosu dýchat pod vodou. Princ John se vzteká, když si uvědomí, že hrad jeho matky je nyní zničen. Král Richard se vrací, uvězní prince a jeho spoluvlastníky a omilostní Robina Hooda a Little Johna. Robin, nyní svobodný muž, si vezme služebnou Marian.

Obsazení Disneyho Robina Hooda

Obsazení Disneyho Robina Hooda zahrnuje oscarového herce a několik známých západních herců včetně George Lindseyho, Kena Curtise a Pat Buttrama. Zde jsou hlavní členové obsazení filmu:

Roger Miller jako Allan-a-Dale, vypravěč

Allan-a-Dale je kohout, který ve filmu vystupuje jako vypravěč. Roger Miller byl populární skladatel a herec, který byl uveden do síně slávy country hudby v roce 1995. Jeho nejslavnější písní je King of the Road. Kromě Disneyho Robina Hooda je známý také svými příspěvky k soundtrackům k filmům, jako jsou Talladega Nights, Into the Wild a Superman III.

Peter Ustinov jako princ John a král Richard

Princ John je malicherný a zlý a chce převzít Anglii od svého bratra, statečného a laskavého krále Richarda. Peter Ustinov byl oceněný herec známý pro své role ve filmech Spartakus a Topkapi, které mu oběma přinesly Oscara. Kromě herectví byl Ustinov vynikajícím spisovatelem a pracoval u vyslance dobré vůle pro UNICEF. V roce 1990 byl povýšen do šlechtického stavu sira Petera Ustinova.

Brian Bedford jako Robin Hood

Robin Hood je vítězný lukostřelec a rebel, bojující proti zlému princi Johnovi. Brian Bedford se během své kariéry objevil ve 39 filmech. Je nejlépe známý pro své role ve filmech Disney Robin Hood, Nixon a Grand Prix.

obrázky tenisek

Phil Harris jako malý John

Malý John je nejlepším přítelem Robina Hooda a příležitostně se ho snaží od svých plánů odradit, ale vždy bojuje po boku Robina. Phil Harris byl kapelník, herec a rozhlasová hvězda. On je nejlépe známý pro jeho práci na Disney filmech Kniha džunglí, Aristokoti a Robin Hood.

Monica Evansová jako služka Marian

Služka Marian je zamilovaná do Robina Hooda, ale princ John si ji chce vzít. Monica Evans byla herečka, která je nejlépe známá pro své role ve filmech Disney Aristokoti a Robin Hood. Objevila se také v televizním seriálu Lichý pár.

Pat Buttram jako šerif z Nottinghamu

Šerif z Nottinghamu s potěšením přijímá peníze od občanů Nottinghamu. Je jedním ze stoupenců prince Johna. Pat Buttram byl známým hercem ve venkovských televizních seriálech včetně Green Acres a v několika klasických westernech, než převzal roli šerifa v Disney Robin Hood. Odtamtud bude dělat mnoho dalších hlasových koncertů, hrát ve filmech a televizních pořadech, jako jsou The Rugrats, The Fox and the Hound a Garfield and Friends.

Andy Devine jako Friar Tuck

Friar Tuck je ministrem pro Nottingham a má starosti se svým sborem. Andy Devine byl oceněný herec. Jeho nejznámější role byly ve westernových filmech včetně Stagecoach a The Man Who Shot Liberty Valance. Během své kariéry se objevil ve 196 filmech a televizních seriálech.

Terry-Thomas jako Sir Hiss

Sir Hiss je přítelem a přítelem prince Johna a obzvláště ho baví poukazovat na nedostatky v princových plánech. Terry-Thomas byl milovaný komik a herec, který je nejlépe známý pro své role ve filmech Je to šílený, šílený, šílený, šílený svět, Jak zavraždit manželku a Robin Hood.

Písně a soundtrack od Disneyho Robina Hooda

Disney’s Robin Hood byl nominován na tři ceny, z toho dvě za hudbu. Téma lásky „Láska“ bylo nominováno na Oscara za nejlepší původní píseň a soundtrack jako celek byl nominován na Grammy za nejlepší nahrávku pro děti. Nevyhrálo to ani jednu cenu, ale písně zůstávají populární, takže se dostaly do reklam a internetových memů i dnes.

Disney's Robin Hood u pokladny

Rozpočet Disneyho Robina Hooda byl 5 milionů dolarů a během počátečního prodeje pokladny by vydělal zpět 9,6 milionu dolarů. K dnešnímu dni film vydělal od 32 milionů do 35 milionů dolarů, s reedicemi, nahrávkami soundtracku a záznamem z pohádky, který vyšel brzy po celovečerním filmu.

cena tenisových raket

Recenze Disneyho Robina Hooda - co řekli kritici

Robin Hood se stal okamžitě oblíbeným s rodinami a dokonce i kritici byli filmu nakloněni po jeho vydání. Od původního vydání však film získal kritiku a mnozí říkali, že nesplňuje předchozí filmy Disney, a to ani v uměleckých dílech, ani v původním příběhu/dialogu. Někteří také kritizovali opakované použití scén, například animátoři recyklující taneční scény ze Sněhurky a sedmi trpaslíků, Kniha džunglí a Aristokoti. Film má a obecně kladné hodnocení recenzí na webu Rotten Tomatoes Diváci jej hodnotí 84% a kritici film 54% kladně.

Kam se hra Disney’s Robin Hood hodí do Disney Movie Pantheonu

Disneyův Robin Hood zůstává oblíbeným fanouškem, i když je mnohými kritiky považován za menší film, především kvůli opětovnému použití tanečních scén. Přesto mnozí chválí umělecká díla a celkovou produkci a poznamenávají, že písně z filmu se dodnes používají v reklamách a dokonce i v internetových memech, jako je „Hamster Dance“. Film byl nominován na tři ceny, ale vyhrál by pouze jednu, německou cenu Golden Screen . Film byl nominován na 10 nejlepších 10 filmů AFI za animaci, ale nedojde k finálnímu střihu a téma lásky „Láska“ bylo nominováno na Oscara na 46. ceně akademie; prohrálo by to s hitem Barbry Streisandové „The Way We Were“.

Trailer Disneyho Robina HoodaHrát si

Robin Hood - Trailer Kdysi dávno, v daleké zemi, vypráví legenda neobyčejný příběh o odvaze a přátelství ... Připravte se na vzrušující dobrodružství, nezapomenutelné postavy, nezapomenutelnou hudbu a spoustu smíchu v Disney's ROBIN HOOD. Heroic Robin Hood - spolu se svým důvěryhodným společníkem Little Johnem a jeho oddanou skupinou veselých mužů - vykouzlí… 2014-08-09T16: 47: 29.000Z

Streamujte Robina Hooda hned teď

Trivia Robina Hooda od Disneyho: 5 rychlých faktů

Díky obsazení excentrických zvířat a poutavým písním zůstává Robin Hood od Disneyho oblíbeným rodinným příslušníkem již více než čtyřicet let. Zde je pět faktů, které jste o filmu možná nevěděli:

1. Disney uvádí film a záznam

Kromě filmu, Disney by vytvořil rekord , kompletní se scénáři, písněmi a partiturou, vyprávěním a dialogy k prodeji široké veřejnosti. Záznam byl přehráván na typických gramofonových deskách a byl dostatečně podrobný, aby si ho děti mohly přečíst během přehrávání záznamu.

umístění ortézy na tenisový loket

2. Žádné lidské postavy v Robinu Hoodovi

Mnoho filmů bylo vydáno bez lidských postav, ale Disney's Robin Hood je pouze druhý Disneyho film, ve kterém jsou uvedena pouze antropomorfizovaná zvířata bez jakýchkoli lidských postav. Dalším filmem Disney, který uváděl pouze zvířata, byl Bambi.

3. Robin Hood je posledním filmem, na kterém by spolupracovalo devět starců společnosti Disney

Skupina devíti animátorů, z nichž mnozí pokračovali v režírování mnoha filmů Disney, se stali legendami v oboru a byli známí jako Disney’s Nine Old Men . Členy skupiny byli Les Clark, Marc Davis, Ollie Johnson, Milt Kahl, Ward Kimball, Eric Larson, John Lounsbery, Wolfgang Reitherman a Frank Thomas. Všechny byly přidány do seznamu Disney Legends. Robin Hood by byl posledním animovaným filmem Disney, kterého by se zúčastnilo všech devět.

4. Disney používá pro bojové scény univerzitní bojové písně

Jednou z populárnějších scén z filmu je honička, ve které šerif a jeho muži pronásledují Robina a Little Johna po soutěži v lukostřelbě. Disney použila Bojová píseň USC „Fight On“ během hlavní scény a během fotbalové části této scény přešel na bojovou píseň University of Wisconsin „On Wisconsin“.

5. Čtyři postavy vyjádřené „západními“ herci

Protože jedním z původních nastavení filmu byl americký starý západ, Disney si najal herci proslulí rolemi v hollywoodských westernech vyjádřit čtyři postavy. Pat Buttram vyjádřil šerifa z Nottinghamu, Andy Devine vyjádřil Friara Tucka, Ken Curtis vyjádřil Nutsyho a George Lindsey Triggera. Dokonce i poté, co se prostředí vrátilo do Anglie, Disney držel na filmu „západní“ hlasy.

Streamujte Robina Hooda hned teď


Populární Problémy

Šarapovová získala první vítězství WTA v Rusku po 13 letech.

Nadalovi fanoušci po celém světě se netrpělivě těší na sezónu 2018, ale Španělovi může stát v cestě několik překážek.

Akademie Rafaela Nadala na Mallorce během čtyř let své existence uvítala zápletku slavných hráčů. Zařízení na světové úrovni kombinuje tenis a akademiky pro své mladé absolventy spolu s přizpůsobenými školeními pro dospělé.

2. sezóna seriálu Britannia má premiéru v neděli v USA. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte Epix.

Tsonga byl ATP v roce 2007 vyhlášen průlomovým hráčem roku. Nebýt Big 4, Tsonga mohl být potenciálně jedním z největších hráčů v historii.

Jak natáhnout kůži. Kůže je materiál, který se časem přirozeně natáhne, ale někdy chcete tento proces urychlit. Ať už chcete natáhnout kožené boty, bundu nebo doplňky, existuje několik strategií, které ...