Sevastova a Garcia proplouvají v Bastadu, Nanchang běda Zhangovi

Caroline Garcia vs Petra Kvitova Fed Cup Francie-Česká republika 12102016

Světové číslo 20 Caroline Garcia

Anastasija Sevastova a Caroline Garcia se probojovaly do čtvrtfinále Ericsson Open, ale Chang Kai-Chen na Jiangxi Open překvapil tím, že si připsal skalp špičkového nasazeného Zhang Shuai.

video s tipy na raketbal

Druhá nasazená Sevastovová s pohledem na druhý letošní titul polevila ve středu na vítězství 6-2 6-3 nad Elizavetou Kulichkovou na antuce v Bastadu.

Anna Blinková v prvním kole pro Sevastovovou nepředstavovala žádný zápas a Lotyšce trvalo jen 67 minut, než si prohlédla záda Kulichkové, která nasbírala osm dvojchyb a byla čtyřikrát zlomena při nevyrovnaném zobrazení.

Čtvrtfinalistka French Open Garcia porazila loni ve Fed Cupu dvakrát Saru Erraniovou a za pouhých 54 minut porazila Itala 6-1 6-0.

jak opravit tenisový loket

Garcia si v první hře zápasu zachránila brejkbol a třetí nasazená Francie získala 12 bodů v řadě, aby převzala vedení první sady, než zabalila druhou a připravila čtvrtfinálový střet s Barborou Krejčíkovou nebo Kiki Bertensovou .

Katerina Siniakova nastoupí na Sevastovovou v posledních osmi po sesazení Arantxy Rusové, zatímco Aleksandra Krunic porazila šťastnou poraženou Viktorii Tomovou.

Chang ohromil Zhanga ve vlasti nejlepších semen a prošel napjatou bitvou v prvním kole, aby vyhrál 6: 4 6: 7 (6: 8) 6: 4 v Nan-čchu.

Zhang hledal vzestup poté, co prohrál v prvním kole ve Wimbledonu, ale prohrál první čtyři zápasy zápasu a byl osmkrát zlomen soupeřem zařazeným 82 míst pod ní.

skóre tenisové lásky

Třetí nasazená Kristyna Plíšková se v prvním kole dostala přes Su Jeong Jang 6-3 7-6 (7-4) a Arina Rodionova pokračovala vítězstvím 6-4 6-2 nad Liu Fangzhou, aby postoupila do třetího kola.

Xinyun Han je také do poslední osmičky, zatímco Tereza Martincova byla další vítězkou v prvním kole.

Populární Problémy

Jak zastavit popraskání krku. Popraskání krku, podobně jako chronické praskání kloubů, je mezi Američany poměrně běžným zvykem. Ačkoli neexistuje žádný definitivní důkaz, že prasknutí (kavitace) páteřních kloubů vašeho vlastního krku je nebezpečné nebo ...

„Příběh mýdel“, retrospektiva telenovely, má premiéru v úterý večer na ABC. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat speciální online.

Váš průvodce sledováním K.C. Undercover online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Jak naučit ptáka mluvit. Naučit ptáka mluvit může být zábava, i když dokáže říct jen jedno slovo. Vše, co potřebujete, je trochu obětavosti, soustředění a času! Zjistěte více o svém ptákovi. Ne všichni ptáci mohou nebo budou mluvit, takže první věc ...

Vaše jádro, často nazývané vaše „powerhouse“, se skládá ze svalů mezi vaší bránicí a pánevním dnem. Tyto svaly stabilizují páteř a pánev a udržují vaše tělo stabilní při kinetickém pohybu vpřed. Silné jádro také ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos Texas Tech vs Buffalo v 32. kole turnaje NCAA 2018-19.