Irsko vs USA Rugby přímý přenos: Jak se dívat online v USA

Irsko vs USA Rugby

Getty

Po minulém víkendu, kdy Irsko zvítězilo nad historickým vítězstvím nad Novým Zélandem, se Irsko v sobotu chystá dokončit sérii Guinnessovy série v roce 2018, kdy se utkají s americkými orly na stadionu Aviva v Dublinu.

Pro ty ve Spojených státech, kteří se chtějí dívat, je zápas naplánován na začátek ve 13:30. ET. I když to nebude vysíláno v televizi nikde v USA, stále můžete sledujte živý přenos zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN, která vysílá desítky mezinárodních ragbyových zápasů.

Můžeš zaregistrujte se zdarma na 7denní zkušební verzi ESPN+ zde , a poté můžete sledovat živý přenos Irsko vs. USA na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud se nemůžete dívat naživo, všechny hry-včetně Irska a USA-, které jsou streamovány na ESPN+, lze také sledovat na vyžádání prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN.


Náhled

Série Guinness 2018, trojice domácích podzimních mezinárodních testovacích zápasů, zatím proběhla tak dobře, jak by se dalo v Irsku vůbec představit. Tým Joe Schmidta začal věci vítězstvím 28-17 nad Argentinou a poté na to navázal masivním vítězstvím 16-9 nad Novým Zélandem minulý víkend.

Možná to bylo jen druhé vítězství Irska v historii proti All Blacks, ale bylo to také druhé v posledních třech vzájemných zápasech. Bylo to obrovské vítězství, protože Irové č. 2 nadále zaplňují mezeru na Novém Zélandu v žebříčku nejlepších na světě.

Od rozhodujícího vítězství nad nejlepším týmem světa k zápasu proti týmu Spojených států, který je v žebříčku stále jen na 13. místě, je největším sobotním cílem Irska udržet se v zápase, ve kterém jsou silně favorizováni.

(Schmidt) jen hledá, abychom byli kliničtí a abychom získali stejný druh náskoku, jaký jsme přinesli během posledních tří testů, řekl Stuart McCloskey . Je důležité nenechat naši úroveň klesnout.

Očekává se, že irský tým bude vypadat úplně jinak, než ten, který právě sestřelil All Blacks. Rob Kearney, James Ryan a Kieran Marmion, kteří všichni začínali proti Novému Zélandu, byli mezi sedmi hráči, kteří byli uvolněni z týmu a vrátí se k jejich provinciím. To bude sloužit jako příležitost pro méně používané hráče získat pravidelné místo na soupisce.

Trénovali jsme spolu v podstatě tři nebo čtyři týdny, něco jako druhý tým, řekl McCloskey. Musíte si s tím vystačit ... každý musí být připraven posunout se na maximum, pokud jsou potřeba.

Pokud jde o Spojené státy, vstupují do tohoto zápasu po impozantním vítězství 31: 5 nad Rumunskem v Bukurešti minulý víkend.

S dnešním výkonem jsme opravdu spokojeni. Myslím, že to byly velmi těžké podmínky proti docela dobrému rumunskému týmu a naši kluci se tohoto úkolu velmi dobře drželi, Řekl hlavní trenér USA Gary Gold . Do poločasu to bylo blízko, ale ve druhém poločase jsme udělali, co jsme potřebovali, a bojovali jsme opravdu dobře. Ve druhém poločase jsme odolali docela velkému tlaku, zejména v době skrumáže, ale kluci to drželi opravdu dobře a jsme moc rádi, že jsme vyhráli.

Vítězství zlepšilo sérii vítězných testovacích zápasů USA na devět a pomohlo jim posunout se na č. 13 ve světovém žebříčku. V sobotu v Dublinu to ale bude Eagles značně komplikovat, protože v devíti zápasech všech dob proti Irsku vyhráli.

Tyto dva týmy se setkaly loni v létě v New Jersey s Irskem postupující k vítězství 55-19 .


Populární Problémy

„The Bachelor: The Greatest Seasons Ever“ má premiéru v pondělí večer na ABC. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat speciální online.

Jak přimět 13letého chlapce, aby tě políbil. Pokus o to, aby vás někdo políbil, je děsivý a vzrušující zážitek. Pokud jste zamilovaní do 13letého chlapce, použijte tyto tipy, aby vás políbil. Připravte si svůj vzhled. V následujících situacích...

Buffalo Bills vstupují do roku 2021 s oprávněnými ambicemi Super Bowl. Zde je návod, jak můžete sledovat každou hru živě online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat online přenos premiéry seriálu Good Girls online bez kabelu. Vrací se v neděli 16. února ve 22 hodin. ET/PT na NBC.

Americký ženský fotbalový tým se ve čtvrtek utká v přátelském zápase se Švédskem. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak uchovat růži. Stalo se vám někdy, že jste od někoho výjimečného dostali růži a chtěli jste si ji uchovat? Ať už si ze sentimentálních důvodů chcete nechat obrovskou kytici na ukázku nebo jedinou růži, buďte opatrní při manipulaci se suchým ...