Jak sledovat dokumentární film Heroes of the Sky online

Heroes of the Sky

NatGeo Americké vojenské letectvo B-17E letí.

Právě včas na víkend Memorial Day, Nat Geo vysílá ve čtvrtek 21. května ve 20 hodin dva speciály. Zavolal ET/PT Druhá světová válka v Evropě: Hlasy zepředu a Heroes of the Sky: The Mighty Eighth Air Force .

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Druhá světová válka v Evropě: Hlasy tvoří frontu a Heroes of the Sky: The Mighty Eighth Air Force na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Nat Geo na Hulu pomocí živé televize

National Geographic Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

recenze ortézy na loketní tenis

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Se službou Live TV, můžete dokumentární filmy sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

pomocí tenisových míčků v pračce

Sledujte Nat Geo na Sling TV

National Geographic Channel je jedním ze 47 živých televizních kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue od Sling TV. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s Nat Geo, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

jak udělat bekhend v tenise

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete dokumentární filmy sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „druhé světové války v Evropě: Hlasy zepředu“ a „Heroes of the Sky: The Mighty Eighth Air Force“Hrát si

Mise v Rouenu | Hrdinové nebe z 2. světové války | National Geographic UK Díky dosud neviděným archivním záběrům zažijte příběh letců, kteří během druhé světové války posunuli osudy spojenců, známých jako Mighty Eighth Airforce. Budou létat nebezpečné mise a oznámit svůj příjezd do Německa tisíci stezkami s bílými parami a souboji s nacistickými piloty. Toto je skutečný příběh… 2020-05-06T16: 00: 31Z

Při příležitosti 75. výročí Dne VE nebo dne, kdy si spojenci zajistili vítězství v Evropě během druhé světové války, NatGeo ctí ty, kteří byli v první linii války, která si vyžádala životy odhadem 65–85 milionů lidí.

21. května si NatGeo naplánoval celý den programování druhé světové války, včetně nových speciálních primetime, které oceňují členy Největší generace ohlédnutím se za dvěma důležitými událostmi druhé světové války.

kravata v tenise

v Druhá světová válka v Evropě: Hlasy zepředu , Moderátor ABC News Bob Woodruff dává divákům možnost slyšet některé z posledních zbývajících hlasů války, která navždy změnila svět. Speciál představí živé vzpomínky na některé z posledních přeživších veteránů z druhé světové války.

Vyprávěno pomocí zřídka viděných archivních záběrů a fotografií a desítek rozhovorů, Druhá světová válka v Evropě: Hlasy zepředu zachycuje okamžik radosti a vzpomínek, kdy se lidé po celém světě dozvěděli, že evropská kapitola druhé světové války se chýlí ke konci. Od slavného newyorského Times Square přes londýnský Piccadilly Circus až po moskevské Rudé náměstí, speciální zachycuje, jak tento okamžik představoval různé významy pro všechny zúčastněné.

Pak Heroes of the Sky: The Mighty Eighth Air Force představí divákům odvážné muže legendárního osmého letectva USA. Po útoku na Pearl Harbor Spojené státy oficiálně vstoupily do války, když nacistické Německo stálo na vrcholu své moci a okupovalo většinu Evropy. Aby se boj dostal k nepříteli, bylo náhle osmé letectvo povoláno do akce a vstoupilo do brutální letecké války o Evropu.

Tento dvouhodinový speciál integruje vlastní slova letců z osobních deníkových záznamů, dopisů blízkým a předchozích rozhovorů s více než 1 000 hodinami vzácných a dosud neviděných intimních záběrů, které vypráví neuvěřitelný příběh hrdinských postav z filmu Mocný Osmý.'

Druhá světová válka v Evropě: Hlasy zepředu vysílá ve čtvrtek 21. května ve 20 hodin ET/PT a Heroes of the Sky: The Mighty Eighth Air Force vysílá bezprostředně po, v 9 hodin ET/PT na NatGeo


Populární Problémy

Kdo mezi Daniilem Medveděvem a Grigorem Dimitrovem dosáhne svého prvního grandslamového finále? Analýza:.

Jak nastříkat barvu. Sprejování se může zdát jednodušší než malování předmětů štětcem a tekutou barvou, ale správné provedení vyžaduje určité zvláštní znalosti. Je důležité mít správné materiály a nástroje k ochraně vašeho ...

Ať už jste běžec, basketbalista nebo bojovník, rychlost je pro každého sportovce výhodou! Zrychlete se na nohou začleněním rychlostních cvičení a sprintů do svého pravidelného tréninku. Rychlost také vyžaduje sílu ...

Zde je návod, jak sledovat hru Seahawks vs Steelers Week 2 online, pokud nemáte kabelové přihlášení.

Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Pelicans vs Rockets online bez kabelu v New Orleans, Houstonu a na dalších trzích.

Scénické dívky jsou úžasné svým pestrobarevným oblečením, chladnými vlasy a dokonalým vkusem hudby. Přirozeně chcete být jedním! Nejdůležitější součástí toho, jak se stát dívkou na scéně, je přibití oblečení, vlasů a líčení. Zaměřte se na světlé, ...