Jak sledovat Super Bowl 2021 na PS4 nebo PS5

Hodinky Super Bowl 55

Getty Těsný konec Travis Kelce z náčelníků Kansas Citytetherball s tenisovým míčkem

Patrick Mahomes a Kansas City Chiefs se pokusí vyhrát trofeje zády k sobě Lombardi, když v Super Bowl LV nastoupí proti Tomu Bradymu a Tampa Bay Buccaneers.Hra začíná v 18:30. ET a bude vysílán na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Chiefs vs Bucs na PlayStation 4 nebo PlayStation 5. Všimněte si, že aplikace CBS Sports, která má bezplatný stream hry, je není k dispozici na PS4 nebo PS5.Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak sledovat Super Bowl LV na PS4 nebo PS5

Všechny následující možnosti zahrnují bezplatné zkušební verze pro nové předplatitele, takže pokud jste již některou ze služeb využili, přejděte k další možnosti a sledujte Super Bowl zdarma.


Možnost 1: Sledujte video Amazon Prime

K dispozici pro uživatele PS4 i PS5 1. 1) Zaregistrujte si bezplatnou zkušební verzi kanálu CBS All Access od Amazon Prime
 2. 2) Zapněte PS4 nebo PS5
 3. 3a) Pokud již máte staženou aplikaci Amazon Prime Video, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci Amazon Prime Video nemáte, vyberte Hledat
 5. 4) Začněte psát Amazon Prime Video, dokud jej nenajdete
 6. 5) Vyberte možnost Stáhnout
 7. 6) Otevřete aplikaci Amazon Prime Video
 8. 7) Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů Amazon Prime
 9. 8) Pokud možnost CBS All Access na hlavní obrazovce nevidíte, přejděte v horní části na kartu TV pořady
 10. 9) Přejděte na položku Vaše kanály a vyberte CBS All Access
 11. 10) Vyberte Watch Live: Your Local CBS Station a začněte sledovat hru nebo pokrytí před zápasem

Možnost 2: Sledujte prostřednictvím Hulu

K dispozici pro PS4 i PS5 1. 1) Zaregistrujte si bezplatnou zkušební verzi Hulu s živou televizí
 2. 2) Zapněte PS4 nebo PS5
 3. 3a) Pokud již máte aplikaci Hulu staženou, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci Hulu nemáte, vyberte Hledat
 5. 4) Začněte psát Hulu, dokud jej nenajdete
 6. 5) Vyberte možnost Stáhnout
 7. 6) Otevřete aplikaci Hulu
 8. 7) Přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů, které jste použili při registraci do Hulu With Live TV
 9. 8) V průvodci najděte CBS a začněte sledovat pokrytí hry nebo před zápasem

Možnost 3: Sledujte prostřednictvím CBS All-Access

K dispozici pouze pro PS4

 1. 1) Zaregistrujte se k bezplatné zkušební verzi CBS All Access
 2. 2) Zapněte PS4 nebo PS5
 3. 3a) Pokud již máte aplikaci CBS All Access staženou, přejděte ke kroku 6
 4. 3b) Pokud aplikaci CBS All Access nemáte, vyberte Hledat
 5. 4) Začněte psát CBS All Access, dokud jej nenajdete
 6. 5) Vyberte možnost Stáhnout
 7. 6) Otevřete aplikaci CBS All Access
 8. 7) Rozhodněte se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů CBS All Access, nikoli poskytovatele televize
 9. 8) Přejděte doleva, vyhledejte nabídku a vyberte Živé TV
 10. 9) Vyberte kanál CBS a začněte sledovat pokrytí hry nebo před zápasem

Náhled Super Bowl LV

Zatímco většina řečí směřujících do této hry bude o show Bradyho a Mahomese, zápas bude obsahovat také dva z nejlepších těsných konců, které se kdy budou hodit a hrát hru.Travis Kelce právě nastavil rekord jedné sezóny pro příjem yardů těsným koncem s 1,416. Má pět po sobě jdoucích sezón přijímání 1 000 yardů a je nejvíce zdobeným hráčem na této pozici od doby, Rob Gronkowski, kterému bude znovu čelit.Gronkowski, který přišel z důchodu, aby si ještě jednou zahrál s Bradym, hledá ještě jednu ochutnávku té sladkosti Super Bowl, zatímco Kelce chce jen okusit vítězství. Pevný konec All-Pro Chiefs nikdy neporazil Bradyho ani Gronka, a to je něco, co se snaží změnit.

Nikdy jsem neporazil Roba Gronkowského a Toma Bradyho v situaci play -off a jsem si toho velmi dobře vědom, Řekla Kelce a dodala : Ten chlap je neuvěřitelný člověk, talent, říkáte si. Možná jsem jedním z největších fanoušků Gronka. Budiž řečeno, člověče.

Ten pocit je vzájemný. Nemám nic jiného než velký respekt k Travisovi Kelcovi, Řekl Gronkowski . Pomohl transformovat těsnou koncovou pozici. Pomohl umístit těsnou koncovou pozici na mapu. Když už mluvíme o smlouvě, pomohl těsné koncové pozici dostat zaplaceno tak, jak si zaslouží dostat zaplaceno.

Kansas City se sem dostalo tak, že v základní části odjelo 14: 2, než v play off rozdalo ztráty Cleveland Browns (22-17) a Buffalo Bills (38-24). Tampa Bay v základní části odehrála 11: 5 a vítězí nad týmy Washington Football (31-23), New Orleans Saints (30-20) a Green Bay Packers (31-26). Nyní je tu ještě jedna hra pro oba týmy.

Jedním z klíčových aspektů této hry bude, jak dobře dokáže Tampa Bay bránit Tyreek Hill a impozantní letecký útok náčelníků. Bucs držel široký přijímač Packers All-Pro, Davante Adams, devět úlovků na 67 yardů na 15 terčů v mistrovské hře NFC a zde budou muset mít podobnou produkci ze svých obranných zad. Náčelníci by také měli dostat širokého přijímače Sammyho Watkinse zpět z nepříjemného zranění kolenní šlachy, což současnou situaci Buccaneers trochu znepokojuje.

Podle Grega Aumana z The Athletic, nováčkovská bezpečnost Antoine Winfield vypadá podle šéftrenéra Bruce Arianse o něco lépe, zatímco bezpečí Jordan Whitehead je příliš brzy na to, abychom to prozradili. Oba mohli vyhrát jako rozhodnutí ve hře, i když to stále více vypadá, že bude hrát Winfield.


Populární Problémy

Jak potit měděné potrubí. Pocení trubky je slangový výraz pro pájení trubky nebo spoje za účelem utěsnění nového spoje nebo opravy poruchy. Toto je základní instalatérský proces, který se často používá při zlepšovacích projektech. Pocení dýmky ...

V nedávném rozhovoru Marat Safin popsal Rogera Federera jako jednoho ze dvou hráčů, vůči kterým se cítil naprosto bezmocný. Safin hrál Federera celkem 12krát a vyhrál pouze dvakrát, včetně jejich epického setkání na Australian Open 2005.

Gangliové cysty jsou kulaté, pod kůží sevřené hrbolky, které se obvykle tvoří podél šlach nebo v kloubech-nejčastěji na zápěstí. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/ganglion-cyst/basics/definition/con-20023936 Mohou být ...

Jak vyrobit falešná rovnátka. Pokud máte přirozeně rovné zuby, ušetříte spoustu času, peněz a nepohodlí tím, že vynecháte proces rovnátek. Někdy však vzhled rovnátek je to, co si přejete, ať už ...

Nejvyššími tenisty jsou Ivo Karlović a Reilly Opelka, ale v seznamu je několik známých jmen. Optimální výška profesionálních tenistů je mezi 185 cm a 190 cm.