Jak sledovat film „SharkFest“ společnosti National Geographic online bez kabelu

SharkFest

National Geographic / Devon Massyn Kousněte se ze SharkFestu National Geographic, který začíná dnes večer ve 21 hodin.Je léto a víte, co to znamená: dokumenty o žralocích! National Geographic super každoročně zve SharkFest letos přidáním dalšího týdne obsahu do jeho éteru. Počínaje nedělí 14. července ve 21 hodin ET/PT a během 2. srpna můžete hodovat na kanibalských žralocích, žraločích útocích, bílých a spoustě dalších.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos National Geographic Channel a podobně SharkFest programování na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

National Geographic je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.učit tenis online

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Nat Geo na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat určitý program naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co se vysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizíživý přenos orli vs baliči

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje National Geographic.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Nat Geo na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat na něco živě, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici mnoho pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů Mezi všechny patří National Geographic.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Nat Geo na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

tenisové hry pro wii

Náhled „SharkFest“ 2019

National Geographic ví, po čem diváci touží. V příštích třech týdnech bude síť dodávat hromady podvodního obsahu s nejrůznějšími zákeřnými a začarovanými žraloky. Sedmý ročník SharkFest bude vysílat na Nat Geo i Nat Geo WILD s šílenstvím programování, které určitě uklidní i toho nejzarytějšího žraloka.

Jedním z vrcholů je hodina s názvem Největší světová bílá? který bude dokumentovat znovuzrození toho, co je považováno za největší velký bílý, jaký byl kdy natočen. Žralok údajně nebyl za posledních pět let zachycen kamerou.

Tento speciál je jen začátek a určitě každého pobaví SharkFest chuť fanoušků. Ale je toho mnohem víc, odkud to přišlo! Podle The Wrap „Zde je přehled toho, co může National Geographic nabídnout v průběhu příštích tří týdnů.

Když žraloci zaútočí
Neděle 14. července v 9/8c (plus další epizody 15. července-19. července ve dvouhodinových premiérových blocích začínajících v 8/7c)
Od amerického pobřeží po exotické pláže po celém světě, útoky žraloků proměňují dovolenou snů v noční můry. Mnoho z těchto útoků se objeví náhle, postihne více než jednu osobu a mohou se stát na neočekávaných místech - záhadných místních i vědcích. Když Sharks Attack vyšetřuje každý incident, aby objasnil, proč a kde k setkání se žraloky dochází.

Kanibalští žraloci
Neděle 14. července v 10/9c
Přední světoví vědci se žraloky vedou vyšetřování fascinujícího světa Cannibal Sharks. Připravte se na to, že uvidíte žraloky tak, jak jste je ještě nikdy neviděli, od dvoumetrového vykrajovátka na sušenky, které trhá kusy z bílých žraloků desetkrát větší, než jsou štěňata Sand Tiger, která se navzájem napadají a jedí v děloze.

Great Shark Chow Down
Pondělí 15. července v 10/9c
Přední světoví vědci a kameramani prožívají 5 mimořádných akcí krmení žraloků. Od nočního obklíčení 700 žraloků šedých útesů, 300členného shromáždění žraloků černých, tmavých a bronzových, kteří se živí tisíci návnadovými rybami, až po nádherný pohled na více než 200 modrých žraloků krmících se na mršině sedmitunové velryby ; Great Shark Chow Down je epická oslava žraloků z celého světa. Končí to varovným připomenutím, že tyto velkolepé hody mohou být brzy minulostí, protože celosvětově krachují počty žraloků.

amazon prime super bowl 2018

Velryba, která jedla čelisti: Zpráva očitých svědků
Úterý 16. července v 10/9c
V říjnu 1997 zachytili turisté v San Francisku útok kosatky na velkého bílého žraloka na pásce. O dvacet let později znovu udeří v Jižní Africe, ale tentokrát mají vědci těla k pitvě, zatímco experti váží, aby odhalili ohromující nové objevy za chutí kosatky na žraločí maso. Žraločí biolog a vědec Scot Anderson, který byl na akci v roce 1997 přítomen, patří mezi přední úřady, s nimiž se hovořilo o tomto mimořádném chování.

Muž vs. žralok
Středa 17. července v 10/9c
Čtyřicet let poté, co vymyslel obrněné obleky, které chrání potápěče před útoky menších žraločích druhů žraloků, se mořský biolog Jeremiah Sullivan postaví tváří v tvář hladovým kladivům a smrtícím tygřím žralokům, aby změřil sílu kousnutí, sílu těla a schopnost žvýkat své pokročilé materiály dříve. Vytvoří nové brnění, které vyzkouší tím, že se vloží do ničivých čelistí 14 stopého tygřího žraloka.

Předpověď: Žraločí útok
Čtvrtek 18. července v 10/9c
Dr. Greg Skomal a meteorolog Joe Merchant cestovali na Bahamy, aby otestovali teorii: že útoky žraloků mohou být stejně předvídatelné jako počasí. Věří, že vítr může žraloky přimět k lovu blíže ke břehu, což žraloky přiblíží plavcům.

Shark Movers: Deadly Cargo
Pátek 19. července v 10/9c
V rušném přístavu Noumea je tropický ráj ohrožen přílivem obrovských, ručně krmených býčích žraloků. Nový kaledonský vědec, Dr. Laurent Vigliola, rekrutuje australského žraločího vědce, doktora Willa Robbinse, aby otestoval světově první plán. Společně chytí, zvednou jeřábem a přemístí několik býčích žraloků na nedotčený korálový útes v naději, že se přizpůsobí svému novému domovu daleko od lidí a naučí se krmit ve volné přírodě.

Největší velká bílá na světě?
Neděle 21. července v 8/7c (simulcast na Nat Geo a Nat Geo WILD)
V lednu 2019 se tři zkušení potápěči a fotografové vydali na malou loď, aby se pokusili zaznamenat jakýkoli mořský život kolem mršiny spermie velryby plovoucí u pobřeží Oahu. To, co zažili, je jedno z nejneuvěřitelnějších setkání velkých žraloků bílých, které kdy byly zachyceny kamerou, představující dva největší velké bílé, jaké kdy byly na Havaji natočeny, včetně nejslavnějšího žijícího žraloka na světě, obřího velkého bílého známého jako Deep Blue. V tomto speciálu diváci zažijí neuvěřitelné spojení této trojice s velkými bílými na vlastní kůži, jak se to stalo, a dozví se historii a vědu za vzácnými pozorováními velkých bílých žraloků ve vodách obklopujících náš 50. stát.


Populární Problémy

Podrobnosti o strategickém partnerství mezi společnostmi Infosys a ATP.

UFC 259 nabízí v sobotu večer tři souboje o titul. Zde je návod, jak můžete sledovat PPV na vašem Roku.

Hranice mezi Kanadou a USA, známá také jako International Boundary, je nejdelší mezinárodní hranicí na světě. Při jízdě přes kanadskou hranici ze Spojených států musí všichni cestovatelé projít ...

Jak cvičit při cestování. Ať už cestujete za prací nebo za zábavou, vaše kondiční návyky vám mohou rychle propadnout. Naštěstí to tak být nemusí! S trochou plánování a přípravy se můžete držet svého ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poháru Nastia Liukin 2020 online bez kabelu zdarma.