Lexington 2020: CiCi Bellis vs Jil Teichmann náhled, head-to-head & prediction | Top Seed Open

CiCi Bellis

CiCi Bellis

Čtvrtfinále Top Seed Open v Lexingtonu je za námi, z toho první zápas bude mezi USA CiCi Bellis a Švýcarem Jilem Teichmannem. Oba hráči si užívají bohatou žílu formy přicházející do posledních osmi turnajů a budou se snažit pokračovat ve své skvělé show.

Catherine ‘CiCi‘ Bellis v prvních dvou kolech překonala výzvy Francescy di Lorenzo a Jessicy Peguly s vítězstvími s přímým setem. Podobného výsledku dosáhl také Jil Teichmann narozený ve Švýcarsku, který porazil Annu Kalinskou a Julii Putintsevovou, aniž by shodil set.

Teichmann v obou svých zápasech, zvláště v zápase proti Putintsevě, předváděla určitý scintilační tenis. Třiadvacetiletý mladík poměrně snadno vypálil vítěze z obou křídel a Kazachovi nedal vůbec žádný dýchací prostor.

nakládaný tenis
Jil Teichmann

Jil Teichmann

302. CiCi Bellisová mezitím ve svém předchozím kole zcela přemohla výše umístěnou Jessicu Pegulu. Američanka nejenže předvedla solidní podání, ale také zneplatnila podání svého krajana tím, že si vynutila neuvěřitelných 14 brejkbolů.


CiCi Bellis vs Jil Teichmann hlava-nehlava

CiCi Bellis nikdy předtím nehrál Jila Teichmanna

CiCi Bellis nikdy předtím nehrál Jila Teichmanna

CiCI Bellis a Jil Teichmann nikdy předtím neměli příležitost hrát si navzájem. Je však nepravděpodobné, že by jeden z nich šlapal příliš opatrně, vzhledem k tomu, že oba jsou agresivní hráči, kteří se rádi dostanou z bloků poměrně rychle.

většina tenisových grandslamů žen

Nejdůležitější bitva ve hře by byla mezi Bellisovým obranným prozíravostí a Teichmannovou útočnou schopností. Američan je velmi dobrý, pokud jde o získávání úhlových nebo lineárních výstřelů. Zajímavé je, že toto jsou dva z oblíbených úderů Teichmanna, pokud jde o zasažení vítězů.

CiCi Bellis vlastní lepší podání dua, ale Jil Teichmann by mohl změnit příliv ve svůj prospěch tím, že bude jižní tlapkou. Široké porce by mohly Američance dělat potíže a mohly by dále ovlivnit její obecně zdravé postavení na kurtu.

CiCi Bellis v akci na Top Seed Open

CiCi Bellis v akci na Top Seed Open

badmintonové fotky

Největší devizou Jil Teichmanna jsou variace na její údery. Švýcar je schopen zasáhnout míč naplocho i těžkým topspinem, což by Bellis mohlo způsobit potíže.


Předpověď CiCi Bellis vs Jil Teichmann

Jedná se o velmi těsný zápas a jako takový se velmi obtížně volá. CiCi Bellis a Jil Teichmann mají skvělé a rozmanité dovednosti, které by mohly být užitečné proti druhému.

CiCi Bellis má v taktickém oddělení mírný náskok v tom, že dokáže lépe přizpůsobit svou hru, ale to by bylo jednodušší říct, než udělat proti kvalitě Jila Teichmanna.

Předpověď: CiCi Bellis vyhraje ve třech setech.

Podrobnosti zápasu

Turnaj: Top Seed Open 2020

Místo: Lexington, USA

Kategorie: WTA International

velké malé lži sezóna 2 sledovat online zdarma

Povrch: Hardcourt

Finanční odměna: 225 500 $

Načasování zápasu: 11:00 EDT, 20:30 IST

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Utah vs Nevada online bez kabelu. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku nebo Apple TV.

Cowboys and Steelers zahájili ve čtvrtek předsezónu NFL 2021 hrou Síně slávy. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos, pokud nemáte kabel.

Takto můžete sledovat celoživotní funkci „Christ Watts: Confessions of a Killer“ online, bez kabelu.

Karen Khachanov se ve čtvrtek ve druhém kole ATP European Open v Antverpách utká se Zizou Bergsovou. Bergs v úterý porazil Alberta Ramose-Vinolase ve svém prvním zápase na úrovni turné.

Upnutí: (12) Karen Khachanov ROC vs (6) Pablo Carreno Busta ESP

Velký porce John Isner bude čelit síle Stefanose Tsitsipase v 16. kole na Cincinnati Masters 2020. Isner zatím vede Tsitsipas s náskokem 2: 1.