Jak se dívat na zápas smíšené čtyřhry Sereny Williamsové a Andyho Murraye v USA

Sledujte Serena a Andy Match online

GettyAKTUALIZACE : Zápas třetího kola Sereny Williamsové a Andyho Murraye vs. Bruno Soares a Nicole Melichar lze sledovat v USA na ESPN+ . Více informací o ESPN+ najdete v původním příspěvku níže.
Velmi očekávané párování smíšené čtyřhry Sereny Williamsové a Andyho Murraye bude mít premiéru v sobotu ve Wimbledonu, když v zápase prvního kola nastoupí proti Andreasovi Miesovi a Alexi Guarachimu.Utkání začne zhruba ve 14:10. ET. Ve Spojených státech to nebude na běžné kabelové televizi, ale zápas můžete sledovat živě na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí Wimbledonu a dalších sportovních událostí, všech dokumentů 30 za 30 a dalšího původního obsahu za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Serena/Murray vs Mies/Guarachi na vašem počítači přes ESPN.com, nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.
Serena / Murray vs Mies / Guarachi Preview

Párování Sereny Williamsové a Andyho Murraye je bezpochyby jedním z nejpůsobivějších týmů smíšené čtyřhry všech dob.Myslím, že to bude nejdiskutovanější remíza smíšené čtyřhry v historii tenisu, řekla 21násobná grandslamová šampionka ve čtyřhře a analytička ESPN Pam Shriverová . Bude to neuvěřitelné. Jen si představuji ovace pro oba na jednom z velkých kurtů, kde určitě budou hrát, a bude to kouzlo.

Dříve jsme ve čtyřhře viděli další dvojice velkých jmen, ale nic takového na této úrovni.Na grandslamech má Serena 23 titulů ve dvouhře, 14 ve čtyřhře a dva tituly ve smíšené čtyřhře, přičemž sedm, šest a jeden z nich přichází ve Wimbledonu. Je pravděpodobně největší hráčkou všech dob a bezpochyby jednou z největších hvězd na planetě.Murray možná není tak dokonalý jako jeho partner, ale tři grandslamové tituly, včetně dvou ve Wimbledonu, není k čemu se vysmívat, zvláště když vezmeme v úvahu, že musel překonat vrcholy Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče. Kromě toho se stal prvním Britem za 77 let, který vyhrál titul dvouhry mužů ve Wimbledonu v roce 2013, a může být nejuctívanější osobou v All-England Clubu.

Dát to všechno dohromady a máte partnerství jednou za život.

Chci říct, hodně štěstí všem ostatním, řekla Victoria Azarenková. Bude těžké porazit [tým] [tým]. Oba to berou vážně. Ale mám pocit, že to bude pro lidi jen potěšení sledovat. Víte, bude to historické. Takže určitě také budu sledovat.

Za to, co stojí za to, oba mají trochu zkušeností se smíšenou čtyřhrou. Serena má výše zmíněné dva grandslamové tituly, ačkoli oba přišly před 21 lety, zatímco Murray spárovaný s Laurou Robsonovou dodával stříbro Velké Británie na olympijských hrách 2012.

Přesto to není zážitek ze čtyřhry, který činí tento tým přesvědčivým. Je to fakt, že dvě z největších hvězd za posledních 20 let-jedna chce přidat svůj rekordní životopis a druhá, která chce zahájit novou kapitolu své kariéry poté, co letos téměř odešla do důchodu-spojují své síly v nebývalém rozsahu móda.

Pokud jde o jejich soupeře v prvním kole, Mies minulý měsíc vyhrála čtyřhru mužů na French Open s německým kolegou Kevinem Krawietzem, zatímco Američanka narozená Chilean Guarachi má na kontě jeden titul ve čtyřhře na okruhu WTA.


Populární Problémy

Duquesne a La Salle se uprostřed těžkých sérií ztrát ztrácejí v neděli na souboji za stavu. Zde je návod, jak sledovat hru živě online prostřednictvím ESPN Plus.

Novak Djokovic, který je letos neporažený, se ve druhém kole US Open 2020 setkává s Kyle Edmundem. Ti dva se setkali v edici turnaje 2016, přičemž Djokovič sestřelil Edmunda ve dvou setech.

Jak zjistit velikost slunečních brýlí. Najít perfektní sluneční brýle může být těžké, ale nebojte se! Pokud provedete správná měření a zvolíte materiál rámu a objektivu moudře, neměli byste mít problém najít správný pár ...

Ženský tenis NECC-ITF: Thombare postupuje do druhého kola