Australian Open 2018: Zaokrouhlení 10. den

Chung Reaches je prvním grandslamovým semifinále

Tennys Sandgren blahopřeje Chung HyeonoviChung Hyeon vyhrál bitvu nenasazených hráčů. Když oba hráči figurovali ve svém vůbec prvním grandslamovém čtvrtfinále, Chung porazil Američana Tennyse Sandgrena 6: 4, 7: 6 (5), 6: 3 a stal se prvním jihokorejským hráčem, který se dostal do posledních čtyř grandslamových turnajů.

Chung pokračoval ve skvělé formě, když ve třetí hře první sady a první hře druhé sady zlomil Sandgrena. Sandgren to srovnal a ještě jednou zlomil, aby podal na set, ale své podání neudržel, protože tie-break vyhrál Chung.Chung ve třetím setu znovu zlomil Sandgrena a přivedl to k vítězství. Sandgren měl více vítězů a es, ale byl odčiněn nevynucenými chybami a také Chungovou schopností vrátit míče zpět do hry. Před kapitulací Sandgren zachránil pět mečbolů. Chung nyní bude čelit obhájci titulu Rogeru Federerovi o místo ve finále.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Valero Texas Open 2019 bez kabelu.

Jak snížit bolest Osgood Schlattersovy choroby. Osgood-Schlatterova choroba (OSD) je poměrně častou příčinou bolesti kolen u dospívajících. Https://orthoinfo.aaos.org/topic.cfm? Topic = a00411 Je to způsobeno opakujícím se stehenním svalem ...Stan Wawrinka a Roger Federer slaví vítězství ve čtyřhře v Lille 23. listopadu (IANS/EFE) Superstar Švýcarské duo Roger Federer a Stanislas Wawrinka p.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Lakers vs Heat online bez kabelu, ať už jste v LA, Miami nebo mimo trh.

Jak odstranit tmavé švy z bot. Je frustrující, když se vám poškrábou boty. Čím více se odřou, tím hůře vypadají a nakonec můžete přemýšlet o tom, že je vyhodíte. Existuje však mnoho skvělých způsobů, jak vyčistit ...Serena Williamsová by si mohla zopakovat sezonu 2002-03 znovu, pokud by nedávná forma měla co dělat.