Jak se dívat na KUWTK Season 17 Episode 8 Online

Jak se dívat na to, jak držet krok s Kardashians online

Getty Na snímku: Kim Kardashian

Sezóna 17 Držet krok s Kardashiany vysílá epizodu 8 dnes večer, což znamená zbrusu novou dávku vysílání dramatu, ve 21 hodin. ET/PT a 20:00 CT, na E! kanál. Pro ty, kteří by se chtěli podívat na dnešní večer KUWTK epizoda, ale nemají kabel, nemají E! nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat E! sítě ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, a to tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

E! je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

oficiální pravidla stolního tenisu

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje E !.

kde koupit tenisové sukně

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sling TV

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně E !.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat živý přenos E! na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Epizody Držet krok s Kardashiany jsou také k dispozici pro nákup na Amazonu , pokud byste chtěli dohnat minulou sezónu nebo jiná období show.

Osmá epizoda 17. série je Rumor Has It a má se vysílat 3. listopadu 2019. Synopse této epizody zní, Kris zuří, když k 25. výročí vraždy její přítelkyně kolují nějaké pomlouvačné zvěsti; Kim se snaží na cestě do Kostariky odpojit od práce; některé Khloeiny minulé nejistoty se znovu vynořily, když se zúčastnila svého prvního plesu. A epizoda příštího týdne, což je epizoda 9, se jmenuje Hard Candy. Popis epizody uvádí, že Kim a Kourtney plánují společnou narozeninovou oslavu pro své dcery; Kris je znepokojen některým obsedantním chováním Khloe; po kritice názvu její řady oděvů, Kim stojí před těžkým rozhodnutím o budoucnosti své společnosti.

volejbal střílel tenis

Od minulé sezóny Kim a Kanye West přivítali své čtvrté dítě prostřednictvím náhradníka a pojmenovali ho Žalm. Jeho přivítání bylo nedávno ukázáno na další epizodě KUWTK . Po příjezdu Žalmu Kim připravila službu obnovení slibu k jejímu výročí s Kanyem. Služba byla držena mimo kameru, aby byla zvláštní a soukromá.

Pokud jde o dnešní epizodu, šířily se zvěsti o Kris Jennerové v den výročí její přítelkyně, úmrtí Nicole Brownové. Brown byla manželkou OJ Simpsona a byl obviněn z její vraždy. Jedna z pověstí, která vyšla, byla, že Jenner podvedla manžela Roberta Kardashiana se Simpsonem, ale Jenner tvrdí, že se Simpsonem neměla poměr. Podle People Jenner říká dceři Khloe: Vytiskli příběh, ve kterém jsem spal s OJ. Po 25 letech byste si mysleli, že to prostě nebude nic. V průběhu let se dokonce šuškalo, že OJ Simpson byl Khloeiným otcem.

V nedávných zprávách Kardashian se objevil Nick Lachey Sledujte, co se děje, naživo a mluvil o tom, když šel před lety na rande s Kim Kardashian. Když volající označil Kardashian jako Lacheyinu bývalou, řekl: Chcete -li říci, že je to moje bývalá, je to trochu liberální používání tohoto výrazu. Šli jsme spolu na jedno rande ... Šli jsme se podívat Da Vinciho kód spolu ... Odešla asi v polovině a šla na toaletu a když jsme odcházeli z divadla, šokovalo nás 25 paparazzů. Myslím si tedy, že na našem malém setkání byly ve hře i další věci. Podle Brava „Lachey naznačoval, že ho Kardashian použila ke slávě.

Dnes je Nick Lachey ženatý s Vanessou Lacheyovou, královnou průvodu, moderátorkou, herečkou a televizní osobností. Nedávno se objevila jako fiktivní manželka Jasona Priestleyho BH90210 .Populární Problémy

Organizace na ochranu zvířat PETA vyzvala indickou špičkovou mléčnou značku Amul, aby stáhla svou nedávnou reklamu, na které se objevil vítěz Roland Garros 2021 Novak Djokovic.

Vítězové skupiny D Egypt čelí ve čtvrtfinále Afrického poháru národů rivalovi Maroku. Zde je návod, jak sledovat zápas online zdarma.

Pokud žijete ve Spojených státech, podívejte se na čtvrteční zápas Barcelona vs Cornella Copa del Rey.

Mississippi State a Iowa chtějí uzavřít sezonu vítězstvím v Outback Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zdá se, že syn Novaka Djokoviče Stefan se o tento sport již zajímá, přestože mu bylo pouhých pět let. Stefan byl viděn hrát několik rally během bělehradské etapy Adria Tour, k velké radosti fanoušků.