Australian Open 2018: Roger Federer říká, že už nikdy nebude nosit bez rukávů jako Rafael Nadal, chce ho znovu vidět se sportovními capri kalhotami

2018 Australian Open - 10. den

Federer v akci během Australian Open

Jaký je příběh?

Švýcar Ace Roger Federer si rezervoval místo v semifinále na probíhajícím Australian Open 2018 poté, co porazil soupeře Tomáše Berdycha 7: 6, 6: 4, 6: 3 a po počátečním klopýtnutí ovládl veterána. Když mluvil po zápase, Federer si byl jistý, že vytáhne svou lehčí stránku a nadchne fanoušky svým smyslem pro humor.

World No.2, v pozápasovém rozhovoru, byl dotázán, kdy začne sportovat košile bez rukávů jako jeho úhlavní nepřítel Rafael Nadal, na což 36letý muž vesele odpověděl: „To se nikdy nestane, protože víš proč. Moje paže nejsou jako jeho paže! ', Posílající dav v Rod Laver Aréně do smíchu.

„Rád ho vidím s tím oblečením, pamatuje si to na mě, když jsme se potkali poprvé, také bych ho rád viděl znovu s capri kalhotami,“ dodal s obrovským úsměvem na tváři.

V případě, že jste nevěděli

Švýcarský mistr, který má na svém kontě 19 grandslamů, si na probíhajícím Australian Open 2018 užil purpurovou záplatu a do semifinále nepostoupil ani na set, čímž si razil svoji autoritu v soutěži.

Srdcem věci

Hned po Federerově vítězství nad Berdychem udělal televizní moderátor Jim Courier rozhovor s Federerem a žertoval o něm, když si koupil tričko bez rukávů jako jeho rival Nadal.

Na otázku ohledně nešťastného vytažení Rafaela Nadala kvůli zranění Federer odpověděl: „Doufám, že se Rafa brzy uzdraví, jsem rád, že slyším zprávy, že zranění není vážné“ a dodal: „Poslední věc, kterou jsem předtím udělal jít spát minulou noc psal Rafa ', což osvětlovalo jeho silné přátelství se Španělem.

Když byl Federer dotázán na své myšlenky na to, jak čelit Chungovi v semifinále, přiznal, že neshromáždil spoustu informací o novém dítěti na bloku, ale byl nadšený z vyhlídky, že se s ním setká v semifinále, a byl nadšený, že to vidí nové tváře ve velké fázi turnaje.

Co bude dál?

Federer se v semifinále turnaje utká s Korejcem Hyeon Chungem ve snaze kvalifikovat se do finále a zlepšit své šance na zvednutí šestého titulu z Australian Open.

Autorský záběr

Pro muže tak vysokého kalibru a talentu, jakým je Roger Federer, je potěšující vidět jeho respekt ke hře a k ostatním hráčům, zejména k divokému rivalovi Rafaela Nadala, který ho v nedávné minulosti připravil o mnoho titulů.

Populární Problémy

Speedy Vinci závodí ve třetím kole na US Open

V regionálních turnajích se hraje o osm míst ve Světové sérii Malé ligy. Zde je návod, jak sledovat živý přenos každé hry online.

Djokovič dokonce uvažoval o úplném vypadnutí ze čtvrtfinále.

Kabaddi je populární, snadno osvojitelný týmový kontaktní sport s kořeny v tisícileté historii starověké Indie a jižní Asie. Základní pravidla Kabaddi jsou jednoduchá: dva týmy po sedmi hráčích se utkají ve velké čtvercové aréně ...

Poté, co byl její zákaz zkrácen na 15 měsíců, mluvila Šarapovová s ostříleným tazatelem Charlie Rose.

Vysílání „Take at Birth“ dnes večer, 9. října 2019, ve 22 hodin ET/21:00 CT na TLC. Zde je návod, jak můžete sledovat show online bez kabelu.