Australian Open 2019: Roger Federer vs Stefanos Tsitsipas: Kde sledovat a podrobnosti živého přenosu

Federer a Tsitsipas se postavili proti sobě na Hopman Cupu začátkem tohoto měsíce

Federer a Tsitsipas se postavili proti sobě na Hopman Cupu začátkem tohoto měsíce

Australian Open 2019 dnes pokračovalo a na všech kurtech v Melbourne Parku se odehrálo přes 40 zápasů.

Novak Djokovic, Serena Williams, Simona Halep a Naomi Osaka, abychom jmenovali alespoň některé, se dostali do dalšího kola.

Ve spodní polovině losování začnou jejich zápasy ve čtvrtém kole 20. ledna. Obhájce titulu a třetí nasazený Roger Federer nastoupí v řecké senzaci Stefanos Tsitsipas, což slibuje skvělý zápas.

raketový míč

Federer dosud v turnaji nepustil ani set a byl zlomen pouze jednou. Svou kampaň zahájil vítězstvím nad Denisem Istominem ve dvou setech. Ve druhém kole ho testoval britský Dan Evans, ale dokázal se z toho střetnutí dostat i ve dvou setech. Ve 3. kole to měl proti USA Taylor Fritz relativně snadné, když ho porazil i ve dvou setech.

Tsitsipas zatím vyhrál všechny tři své zápasy ve 4 setech. V prvních třech kolech porazil Matteo Berrettini, Viktor Troicki a Nikoloz Basilashvili.

Federer a Tsitsipas se proti sobě postavili zatím jen na Hopmanově poháru, který se konal před pár týdny. Federer vyhrál ten zápas ve dvou tie-breakers, 7-6 (5), 7-6 (4).

Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: Roger Federer vs Stefanos Tsitsipas, 4. kolo.

Čas: 13:30 IST nebo 19:00 AEDT. Zápas je naplánován jako první v nočním zasedání.

Místo: Rod Laver Arena, Melbourne.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD. Zápasy lze také živě streamovat na SonyLiv.

různé tenisové nabídky

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Web Australian Open .

Čtěte také: 2019 Australian Open, 7. den: Rozpis a pořadí hry

Populární Problémy

Když Martina Hingis potřetí odchází z tenisu, stále není jasné, jak přesně si ji budou pamatovat.

Semeno č. 1 Gonzaga zahajuje turnaj NCAA proti Fairleigh Dickinsonové. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bez nutnosti kabelového přihlášení.

Kdo jsi? V čem jste výjimeční? Pro některé lidi to může být skvělý zdroj úzkosti a stresu. Ale být speciální neznamená jen být výjimečný nebo být „lepší“ než ostatní v nějakém úkolu, schopnosti nebo dovednosti. Být zvláštní ...

Jak zacházet s kočkou pomocí fyzikální terapie. Pokud je vaše kočka zraněná, zotavuje se z chirurgického zákroku nebo má chronické tělesné postižení, je dobré nechat ji podstoupit fyzickou terapii jako součást veterinárního ošetření. Fyzikální terapie ...

Jak vystřelit z pušky. Zapomeňte na to, co si myslíte, že znáte z videoher a filmů: naučit se správně střílet z pušky vyžaduje cvičení, přípravu a bezpečnost. Naučit se základy formy vám pomůže vyvinout správné základy pro ...