Australian Open 2021: Ana Bogdan vs Danielle Collins náhled, souboj a předpověď

Ana Bogdanová

Ana BogdanováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Ana Bogdan vs Danielle CollinsDatum: 9. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)Místo : Melbourne, AustrálieKategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna: 80 milionů AUDNačasování zápasu: Cca. 19:00 místního času, 13:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six

Náhled Ana Bogdan vs Danielle Collins

Ana Bogdan se bude snažit pokračovat ve své comebackové stopě, když se bude brodit hlouběji do nové sezóny.

Bývalá světová jednička 51, která měla průlomovou sezónu v roce 2018, od té doby utrpěla pár těžkých zranění, která zastavila její postup. Rumunka však bude doufat v solidní představení na Australian Open 2021, kde se v prvním kole postaví bývalé semifinalistce Danielle Collinsové.

Danielle Collins

Danielle Collins

Collins z její strany má letmý začátek sezóny. Američanka dosáhla čtvrtfinále Yarra Valley Classic, když vstřelila rozrušenou výhru nad Karolinou Plíškovou a vyrazila na start Sereny Williamsové, než se uklonila v tiebreaker.

Určitě si užívá hraní v Melbourne, protože měla svůj průlomový semifinálový běh na Australian Open 2019. Přidejte k útoku její útočnou základní hru a Collins začne vypadat jako impozantní soupeř.

Ana Bogdan vs Danielle Collins proti sobě

Ana Bogdan vstupuje do této soutěže jako těžký smolař.

Ana Bogdan vstupuje do této soutěže jako těžký smolař.

Ana Bogdan vede Danielle Collinsovou tváří v tvář štíhlým rozdílem 1: 0. Rumun vyhrál na Monterrey Open 2018 snadné vítězství ve dvou setech nad Collinsem.

Predikce Ana Bogdan vs Danielle Collins

Vzhledem k nedostatku tréninkových postupů v kombinaci s formou soupeřky se Ana Bogdan do této soutěže přihlásila jako těžký smolař. To znamená, že Rumun v minulosti předvedl talent pro povzbuzování oblíbených soupeřů na největších pódiích.

Bogdan také naposledy zvítězila nad Danielle Collinsovou, když obě ženy hrály naposledy, a ona si z této statistiky odnese velkou jistotu.

Osmadvacetiletá žena se dokáže udržet od základní linie i proti těm nejlepším-včetně takových jako Sofia Kenin a Ashleigh Barty. Bude doufat, že její střely vydrží tváří v tvář neúnavnému zasažení ze strany Collinse ze sítě.

Je nepravděpodobné, že by Bogdan svou fyzickou sílu porazila svou soupeřku, a bude muset spoléhat na svou silnou hru před dvorem, aby zkrátila rally. Nemůže si dovolit dopřát si dlouho táhlou bitvu proti Collinsovi, protože to je typ situace, kde se Američanům daří.

Předpověď: Danielle Collinsová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Australan Nick Kyrgios včera na hřišti páru Rogers Cup udělal oplzlé poznámky proti přítelkyni švýcarského esa Wawrinky.

Existuje mnoho důvodů, proč jít do Chaotic Evil; chaos je váš způsob života a morálka nemusí zastavit vaše plány. Tento článek vysvětlí hraní postavy Chaotic Evil všem, kteří chtějí být šéfy Orka Waaagha a Darque Wizards. Přemýšlet o...

Pokud žijete v USA, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat moderní pětiboj olympijských her mužů a žen.

Jak patentovat software. Vynález implementovaný v softwaru může být patentovatelný ve Spojených státech za předpokladu, že je jedinečný a vázán na stroj nebo transformaci. Http://www.ipwatchdog.com/software-patents/ Přísně vzato, nejste ...

Novak Djokovic je hlavní hvězdou losování dvouhry mužů na US Open 2020, zatímco Dominic Thiem vede spodní polovinu. Stefanos Tsitsipas, Daniil Medvedev a Alexander Zverev doufají, že napadnou 2 nejlepší semena na NY Slam.

Hledáte v sobotu večer živý přenos ze hry TCU vs. Arkansas? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat online nebo na jiných zařízeních zdarma.