Australian Open 2021: Ana Bogdan vs Danielle Collins náhled, souboj a předpověď

Ana Bogdanová

Ana Bogdanová

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Ana Bogdan vs Danielle Collins

kde byl vynalezen raketbal

Datum: 9. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna: 80 milionů AUD

Načasování zápasu: Cca. 19:00 místního času, 13:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six

Náhled Ana Bogdan vs Danielle Collins

Ana Bogdan se bude snažit pokračovat ve své comebackové stopě, když se bude brodit hlouběji do nové sezóny.

Bývalá světová jednička 51, která měla průlomovou sezónu v roce 2018, od té doby utrpěla pár těžkých zranění, která zastavila její postup. Rumunka však bude doufat v solidní představení na Australian Open 2021, kde se v prvním kole postaví bývalé semifinalistce Danielle Collinsové.

Danielle Collins

Danielle Collins

Collins z její strany má letmý začátek sezóny. Američanka dosáhla čtvrtfinále Yarra Valley Classic, když vstřelila rozrušenou výhru nad Karolinou Plíškovou a vyrazila na start Sereny Williamsové, než se uklonila v tiebreaker.

Určitě si užívá hraní v Melbourne, protože měla svůj průlomový semifinálový běh na Australian Open 2019. Přidejte k útoku její útočnou základní hru a Collins začne vypadat jako impozantní soupeř.

Ana Bogdan vs Danielle Collins proti sobě

Ana Bogdan vstupuje do této soutěže jako těžký smolař.

Ana Bogdan vstupuje do této soutěže jako těžký smolař.

bekhend v tenise

Ana Bogdan vede Danielle Collinsovou tváří v tvář štíhlým rozdílem 1: 0. Rumun vyhrál na Monterrey Open 2018 snadné vítězství ve dvou setech nad Collinsem.

Predikce Ana Bogdan vs Danielle Collins

Vzhledem k nedostatku tréninkových postupů v kombinaci s formou soupeřky se Ana Bogdan do této soutěže přihlásila jako těžký smolař. To znamená, že Rumun v minulosti předvedl talent pro povzbuzování oblíbených soupeřů na největších pódiích.

Bogdan také naposledy zvítězila nad Danielle Collinsovou, když obě ženy hrály naposledy, a ona si z této statistiky odnese velkou jistotu.

Osmadvacetiletá žena se dokáže udržet od základní linie i proti těm nejlepším-včetně takových jako Sofia Kenin a Ashleigh Barty. Bude doufat, že její střely vydrží tváří v tvář neúnavnému zasažení ze strany Collinse ze sítě.

Je nepravděpodobné, že by Bogdan svou fyzickou sílu porazila svou soupeřku, a bude muset spoléhat na svou silnou hru před dvorem, aby zkrátila rally. Nemůže si dovolit dopřát si dlouho táhlou bitvu proti Collinsovi, protože to je typ situace, kde se Američanům daří.

Předpověď: Danielle Collinsová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Novak Djokovic zlepšil svůj rekord vítězství a prohry v semifinále Australian Open na 9: 0, když ve čtvrtek porazil Aslana Karatseva ve dvou setech.

Americký hokejový tým USA se v sobotu utká s Kanadou v prvním zápase Rivalry Series 2019-20. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Real Salt Lake a Tigres UANL se ve středu setkají ve čtvrtfinále Ligového poháru. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Jak uspořádat fotbalový turnaj. Pořádání fotbalového turnaje může být pro vaši organizaci skvělou sbírkou peněz nebo propagační akcí, ale také zábavnou příležitostí pro místní fotbalové týmy. Pokud chcete, aby byl váš turnaj úspěšný, ...

Druhé semeno prohrálo s nenasazeným Španělem Albertem Ramosem-Vinolasem.

Čištění jemných tkanin může být únavné, zvláště pokud je nelze prát v pračce. Čištění různých položek na plátně je však poměrně snadné a často vyžaduje pouze vodu, jemný prací prostředek a některé ...