Živý přenos Warriors vs Nets: Jak se dívat online

Hodinky Warriors vs Nets

Getty Kevin Durant z Brooklynských sítí

Golden State Warriors zahájí sezonu návštěvou Brooklyn Nets v úterý.

Hra začíná v 19 hodin. ET a budou celostátně vysílány na TNT. Pokud ale nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos online hry Warriors vs Nets:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos TNT a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Warriors vs Nets můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě přes TNTDrama.com nebo aplikace TNT. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

gumový průvodce na stolní tenis

Sling TV

Živý přenos TNT a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV nebo Sling Orange. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Warriors vs Nets můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě přes TNTDrama.com nebo aplikace TNT. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


YouTube TV

Prostřednictvím YouTube TV můžete sledovat TNT a dalších 80 televizních kanálů:

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, Warriors vs Nets můžete sledovat živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo je můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled Warriors vs Nets

Pro Kevina Duranta to bude první velká hra od Hry 5 finále NBA 2019 a po návratu bude čelit svému bývalému týmu v Golden State. Nemohli byste napsat lepší příběh o potenciálním návratu, ale Durantovi to neříkejte.

Neexistuje vůbec žádný příběh. Je to jen obyčejný basketbalový zápas, Řekl Durant na svém podcastu minulý týden. Příliš mě nezajímá drama, které s tím bývalým týmem (a) všemi těmi věcmi přichází. Prošel jsem si tím s OKC, takže se o to nepokouším s Golden State. Miluji tam všechny. Je to prostě další hra.

Dobře - ale není opuštěn, aby se vrátil k soudu po roce a půl?

Jo, ta část - jsem z hraní nadšený, řekl Durant. Zahrát si nějaké známé tváře bude určitě skvělé, když to první kolo provedete. Když jsem byl tak dlouho mimo hru, těším se.

Hlavní trenér Nets Steve Nash je ve své první sezóně v čele týmu a v prvním roce v čele s ním budou muset čelit několika jedinečným výzvám. Byl jsem hrdý na to, jak soutěžili v obraně, spoustu dobrých věcí, ale dlouhá cesta, jak byste čekali. Co jsme měli, 10, 11 praktik? Zeptal se Nash rétoricky při rozhovoru s médii před sezónou. To je něco, co bude obrannou cestou po celou sezónu, abychom i nadále stoupali a byli tím nejlepším obranným týmem, jakým můžeme být.

Pokud jde o Warriors, řeší stejné problémy, jaké má každý druhý tým, stejně jako zraněná superstar.

Jsme na stejné lodi jako spousta lidí, hlavní trenér Warriors Řekl Steve Kerr . Všechno je pro každého divné. Máme štěstí, že pracujeme, a víme to. Proto své okolnosti přijímáme, než abychom nad nimi naříkali.

V tomto Draymondovi Greenovi vládli Warriors, protože se potýká s přetěžováním pravé nohy. Je to však něco, na co by se Kerr a společnost měli připravit.

Projít táborem, první týden bez našeho vůdce bylo obtížné, Řekl Kerr tento týden . Svou přítomnost okamžitě pocítil radou ve filmové relaci, a pak, víte, radami na podlaze a spoustou odpadkového povídání, takže hladina energie raketově vzrostla.


Populární Problémy

Petra Kvitová se vrací na turné na Western & Southern Open proti krajance Marie Bouzkové. Dvojnásobný vítěz Major má působivou bilanci proti českým kolegům.

Nárůst armádního programu otevírá fotbalovou sezónu 2019 proti Riceovi v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak si vyrobit melounové smoothie. Melounové smoothie jsou chladivé a osvěžující - perfektní pochoutka pro horký letní den. Obvykle se vyrábějí s limetkovou šťávou a mátou nebo bazalkou, ale existuje více verzí podobných smoothie, které obsahují ...

Dne 6. noci má premiéru 6. sezóna seriálu When Calls the Heart. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online nebo po jeho odvysílání.

Jak narovnat zuby bez rovnátek. Někteří lidé říkají, že mít přímý, krásný úsměv je nejlepší doplněk, ale ne každý si je jistý vzhledem svých zubů. Zatímco rovnátka jsou obvykle považována za nejlepší způsob ...

Mark Cuban dostal od NBA obrovskou pokutu poté, co navrhl, aby Dallas Mavericks tankoval.