Jak se dívat na basketbal olympiády Slovinsko vs Japonsko v USA

Basketbal Slovinsko vs Japonsko

Getty Images Luka Doncic ze Slovinska.

Luka Doncic a Slovinsko se utkají s olympijským hostitelem Japonska ve skupinové hře v Saitama Super Arena.

Ve Spojených státech hra (začátek: středa večer v 12:40 ET/21:40 PT) nebude nikde v televizi, ale můžete ji sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream Slovinsko vs Japonsko online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte basketbal Slovinsko vs Japonsko živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s touto možností a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celou olympiádu) za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte basketbal Slovinsko vs Japonsko v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kterékoli z nich můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

pásmo na odlehčení tenisového lokte

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte basketbal Slovinsko vs Japonsko v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte Slovinsko vs Japonsko v přímém přenosu nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled Slovinsko vs Japonsko

Luka Doncic má premiéru na olympijských hrách, kterou si pamatuje, což ohrožuje rekord v bodování 48 body-31 v první polovině. Velká noc hvězdy Mavericka pomohla Slovinsku zvítězit nad Argentinou 118: 100.

Měli jsme plán a hráči tento plán splnili, zvláště ofenzivně jsme byli, co mohu říci, úžasní. Získali jsme 118 bodů, řekl slovinský trenér Aleksander Sekulic, než dal Doncicovi - který seděl vedle něj - své rekvizity. Ten chlap tady hrál pekelnou hru. Je to pak jednodušší.

Zatímco Doncic se již prosazuje jako olympionik, dvaadvacetiletá hvězda se obává pouze jedné věci-vítězství.

Nestarám se o záznamy, řekl po hře Doncic, který se zabývá všemi záležitostmi. Vyhráli jsme a kvůli tomu jsme sem přišli.

Doncic zapálil basketbalový svět a získal si respekt svých protivníků.

Za mě jsem to řekl před dvěma lety: Je to nejlepší hráč na světě, včetně NBA, řekl trenér Argentiny Sergio Hernandez. A pokud v mé mysli existovaly nějaké pochybnosti, už žádné nejsou. Je to nejlepší hráč na světě.

Japonsko upustilo proti Španělsku 88: 77 a zaostalo, když zkušení Španělé vyrazili na běh 19: 0 a drželi Japonsko bez branek déle než čtyři minuty.

Toto je naše první hra na olympijských hrách, takže je to jiný zážitek. Španělsko je na olympiádě dlouhodobě a hraje na vysoké úrovni, řekla po prohře japonská hvězda Rui Hachimura. Jsme mladý tým. Prostě musíme hrát tyto hry. Zvláště ve třetí čtvrtině jsme měli skvělý úsek, ale musíme prostě hrát (takhle) od začátku.

pravidla raketového míče

Hachimura, který hraje za Washington Wizards, zaznamenal 20 bodů za prohru s Japonskem, které hraje basketbal na své první olympiádě od roku 1976.

Japonsko a Slovinsko jsou ve skupině C společně se Španělskem a Argentinou. Do vyřazovacího kola postoupí týmy z každé skupiny na prvním a druhém místě a celkově dva nejlepší týmy na třetím místě. Slovinsko může téměř zablokovat místo ve vyřazovacím kole vítězství proti Japonsku.

Slovinsko je proti Japonsku favoritem 21 bodů.

Kurz na výhru v turnaji (prostřednictvím BetMGM)

USA: -250
Austrálie: +800
Španělsko: +900
Francie: +900
Slovinsko : +900
Itálie: +4 000
Nigérie: +5 000
Argentina: +8 000
Česká republika: +10 000
Německo: +10 000
Írán: +100 000
Japonsko : +100 000


Populární Problémy

Tým USA se v sobotu utká se Španělskem v basketbalové exhibici před olympiádou. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online.

Sania Mirza a Cara Black zvítězily na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu

Jak napodobit Kate Middleton. Kate Middleton, manželka prince Williama a vévodkyně z Cambridge, je třídní akt. Pokud chcete být jako ona, musíte kopírovat některé z jejích nejlepších vlastností. Můžete také kopírovat její styl a milost, abyste se stali více ...

Ať už opravujete řetězový plot nebo jej odstraňujete, možná budete muset část odříznout, abyste práci zvládli. Ačkoli to může vypadat jako komplikovaná práce, ve skutečnosti to není tak obtížné se správnými nástroji. Použijte řezače šroubů k odstřižení ...

Jak zapomenout na chlapa. Nikdo neřekl, že zapomenout na chlapa, na kterém vám záleží, bude snadné - nebo zábavné. Ale čím dříve se rozhodnete přijmout, že ten chlap nemá místo ve vaší budoucnosti, tím dříve ho můžete začít dávat do minulosti, kde ...

Tento týden má premiéru nový Spongebob Squarepants s názvem Kamp Koral. Zde je návod, jak můžete show sledovat online.