Jak se obléknout, abyste se dostali na velblouda

Jízda na velbloudu? Správné oblékání je důležité, abyste se ujistili, že se nepřehříváte a necítíte se nepříjemně. Tento článek vysvětluje, jaké oblečení nosit při jízdě na velbloudu.

jak hrát tenisovou čtyřhru

Kroky

 1. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 1

  1 Nebojte se váhy. Průměrný smečkový velbloud unese za den zhruba 400 liber na 25 mil (181 kg na 40 km). Takže vám nebude vadit, kolik oblečení máte na sobě. Vy naopak můžete, takže to nepřehánějte, zvlášť když je horko.
 2. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 2

  2 Noste pohodlné oblečení. Chůze, turistika nebo horolezectví jsou dobrou volbou, protože vyšplhat se na velblouda a zůstat na něm vyžaduje flexibilitu. Vyberte si pytlovité oblečení, protože to pomáhá s flexibilitou. Základní pravidlo zní: pokud můžete sedět v oděvu na zemi, můžete v něm sedět na velbloudovi.
  • Upřednostněte dlouhé kalhoty, kalhoty nebo džíny. Velbloudi mají blechy, mohou plivat a velbloudí srst se může škrábat na holé noze. Zakrytím také ochráníte své nohy před slunečním zářením a potenciálem vzniku vředů způsobených třením.


 3. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 3

  3 Vrstvte si oblečení. Vrstvení vám umožní odstranit vrstvy, pokud vám bude příliš horko, a znovu je nasadit, pokud vám bude zima.
 4. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 4

  4 Vezměte si větrnou bundu. Jste výše, takže budete reagovat větrem. Srolujte ho a vložte do kapsy, nebo si jej zavažte kolem pasu.
 5. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 5

  5 Nosit čepici . Držte slunce na tváři, jak se budete pohybovat po velbloudovi. Klobouk s kravatou je nejlepší volbou.
  • Zvažte nošení sluneční klobouku ve stylu legionáře a dlouhý kousek vám zakryje také krk.
 6. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 6

  6 Nosit sluneční brýle aby tvé oči byly zastíněné.
 7. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 7

  7 Noste pohodlnou obuv. Bosé nohy se nedoporučují kolem zvířete velkého jako velbloud. Mohlo by vám to šlápnout na nohy a způsobit spoustu škody. Kromě toho se vyvarujte nošení bot, které nejsou připoutané ani přivázané. Velbloudi mohou třást a vy nechcete, aby vám ztráta obuvi bránila v požitku.
  • Noste turistickou nebo vycházkovou obuv, kryté sandály, tenisky atd.
 8. Obrázek s názvem Šaty se dostat na velblouda Krok 8

  8 Počítejte s tím, že oblečení bude špinavé a možná i trochu zapáchá. Zatímco sedlo vás může chránit před nějakým přenosem zápachu, počítejte s tím, že vaše oblečení označí špína, což je normální pro jakoukoli venkovní aktivitu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zvažte místní kulturu. Pokud jedete na velbloudu, kde se od žen očekává, že se budou zakrývat, buďte skromní a nebuďte turistkou v úhledném oblečení. Noste minimálně tričko a kalhoty.
 • Velbloudi se ve skutečnosti moc nepotí. Stále však mají svůj vlastní velbloudí zápach, takže je dobré nosit snadno omyvatelné oblečení, které na cestách rychle schne.
 • Pro trochu zábavy byste si mohli dopřát okouzlující vzhled Sex ve městě, ale budete vypadat nemístně na méně než okouzlujících místech, kde byste normálně očekávali jízdu na velbloudu. Zatímco velbloudovi je jedno, co nosíte, vaši přátelé možná! Přesto, pokud chcete tento vzhled, můžete nosit harémové kalhoty , zlatý turban a opasek s krystaly. A pokud to chcete povznést na n -tý stupeň, můžete dokonce nosit vysoké podpatky, chcete -li napodobit velbloudí jezdecké počiny Paris Hilton v Dubaji. Nedoporučuje se to, ale může to být skvělá příležitost k fotografování!

reklama

Varování

 • Pokud si ceníte pohodlí, nenoste při jízdě spodní prádlo tanga.
 • Velbloudi plivou a slintají. Nenoste svou neděli nejlépe.
 • Jakákoli část pokožky, která přijde do kontaktu se sedlem, může způsobit vředy na sedle. Zabraňte tomu, aby se to stalo, krytím!
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Oblečení
 • Obuv

Populární Problémy

Ochranné pomůcky, jako jsou rukavice, pokrývky hlavy a chrániče holení, jsou nezbytné pro každého, kdo dělá MMA. I po jediném tréninku však bude vaše výstroj nasáklá potem a bakteriemi. Nejen, že to začne vonět dříve ...

Jak zamést podlahu. Zametání podlah je udržuje bez nevzhledného a nehygienického prachu a nečistot a je často prvním krokem v rozsáhlejších úklidových projektech. Přestože zametání může většině lidí připadat jako úkol zdravého rozumu, existuje ...

Zde je návod, jak sledovat tributní koncert Willie Nelson A&E online bez kabelu.

Zde je návod, jak streamovat „Restaurant Impossible: Back in Business“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Food Network.

Kromě Venus a Sereny Williamsové existuje několik dalších sourozenců, kteří také skvěle předvedli tenis.

BNP Paribas Open: Analýza široce otevřeného hřiště WTA - Li Na, Sharapova, Azarenka, Radwanska.