Živý přenos Baylor vs Notre Dame: Jak se dívat na národní šampionát žen online

Ženy

Getty

V bitvě semen č. 1 se Baylor Bears (36-1; vítěz turnaje Big 12 Conference) utká s Notre Dame Fighting Irish (35-3; vítěz turnaje ACC) v Národní mistrovství v basketbalu žen v neděli večer z Amalie Areny v Tampě na Floridě.

Začátek hry je naplánován na 18:00. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud však nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

nejlepší raketa pro starší hráče

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

pravidla dvouhry ve stolním tenise

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté k přihlášení použít své přihlašovací údaje PlayStation Vue, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách ESPN.

kdy v tenise měníte strany

Náhled Baylor vs Notre Dame

Baylor, nejlepší semeno turnaje žen NCAA 2018-19 a Notre Dame, jsou si navzájem téměř zrcadlovými obrazy. Kromě přirozeně dusivého obranného stylu každého týmu jsou oba týmy silné uvnitř barvy; Notre je v této zemi č. 1 v národních barvách na body s 50,3, zatímco Baylor je na druhém místě s 46,1.

Medvědy vede středový Kelani Brown o výšce 6 stop-7 (15,7 bodu, 8,1 doskoku na zápas; 61% FG) a Lauren Cox (13,2 PPG, 8,4 RPG, 52% FG). Brown a Cox jsou impozantní duo uvnitř a venku na obou koncích podlahy.

jak sledovat mulana na disney plus

Baylor byl šestý v národě v bodech na 100 majetku (113,1) a druhý v zemi v bodech na 100 majetku proti (76,4). Baylor byl 3. v národě v FG % (50,3) a 1. v soupeřově FG % proti (31,4). Baylor byl navíc druhý v národě v celkovém počtu doskoků na zápas (47,6) a první v míře doskoků (61,6%).

Ale počkej; je toho víc! Medvědi dovolili nejméně doskoků na zápas (29,7) a nejnižší míru odrazu v zemi (38,4%) a zároveň skončili na prvním místě v asistencích na zápas (22,5); v čele s Chloe Jackson, která měla v průměru 5,3 na zápas. Baylor také vedl národ v blocích na hru (7,2) a blokové sazbě (20,7%) - žádný velký problém.

Fighting Irish vede Arike Ogunbowale (21,5 PPG, 4,8 RPG, 3,9 APG, 35% z tříbodového dosahu) a Jackie Young (15,1 PPG, 7,4 RPG, 5,1 APG). Notre Dame byla třetí v bodech na 100 majetku (117,5) a první na FG % (51,6).

Notre Dame byl čtvrtý v národě v asistencích, v průměru 20,6 na hru; čtvrtý v národě v doskoku (44,4 na zápas) a doskoku (56,7%), vedený centrem 6 stop 4 Jessicou Shephardovou (16,8 PPG, 10,2 RPG, 3,2 APG). Notre Dame jsou obhájci titulu z velké části díky Ogunbowaleovi, který loni zasáhl epickou střelu proti Connecticutu ve Final Four a další v zápase o titul proti Mississippi State.

Na rozdíl od loňského roku bude mít Notre Dame přesilovku 6 stop-3 Brianna Turner (14,4 PPG, 7,5 RPG), která loni vynechala většinu sezóny s rozervaným ACL a která je bezpochyby nejlepším obráncem Notre Dame (2,8 bloku na hra). Turner bude hrát velkou roli ve snaze zpomalit Baylorův interiér Browna a Coxe.

Baylor (2005, 2012) a Notre Dame (2001, 2018) získali po dvou národních šampionátech v historii programu. Toto bude třetí národní hra mistrovství, která neobsahuje UConn, a druhá v řadě s Notre Dame; Stát Mississippi dosáhl titulních her typu back-to-back, než v roce 2017 spadl do Jižní Karolíny a loni do Notre Dame.


Populární Problémy

Devatenáctiletá Běloruska se kvůli neustálému chrochtání během hry vysmívala davům.

Jak přistát seskok z vysokého místa. Skákání je nezbytnou součástí sportu a kondice. Vědět, jak správně přistát skok, může znamenat rozdíl mezi neúspěchem a úspěchem ve sportovní soutěži. Vědět, jak skočit z vyšší ...

Luke Garza a Iowa se v úterý utkají s Nebraskou v Lincolnu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

V Queen's si místo ve čtvrtfinále rezervoval také obhájce titulu Andy Murray.

Zde je návod, jak online Indukci Rock & Roll Hall of Fame 2019 sledovat online. Mezi vyvolenými jsou Def Leappard, Janet Jackson, Stevie Nicks a Radiohead.