Australian Open 2021: Iga Swiatek vs Fiona Ferro náhled, souboj a předpověď

Každý Swiatek

Každý Swiatek

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (15) Iga Swiatek vs Fiona Ferro

mám hrát tenisový kvíz?

Datum: 12. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Outdoor Hardcourt

Odměna: 80 milionů AUD

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Ten Network / Sony Liv Premium


Náhled Iga Swiatek vs Fiona Ferro

Polská jednička Iga Swiatek se v pátek utká ve třetím kole Australian Open 2021 s Francouzkou Fionou Ferro.

sledovat live Madrid vs Bayern Mnichov naživo zdarma

Swiatek, šampionka French Open 2020, prošla úvodními dvěma zápasy v Melbourne Parku a prohrála přitom pouhých 10 her. Devatenáctiletá žena prodloužila sérii Slamových výher na devět zápasů vítězstvím dvou setů nad Italkou Camilou Giorgiovou ve druhém kole.

Pokud by Swiatek vyhrála v pátek, pravděpodobně by připravila blockbusterovou odvetu proti světové č. 2 Simoně Halepové - hráčce, kterou porazila na cestě ke svému prvnímu grandslamovému titulu na Roland Garros.

Stejně jako Swiatek měla i Fiona Ferro na French Open 2020 průlomový běh. Třiadvacetiletá Francouzka dosáhla 16. kola na svém domácím Slamu a nyní v Melbourne dokázala, že její pařížský běh nebyl náhoda.

Ve středu Ferro porazil Elenu Rybakinovou - která byla její obětí také na Roland Garros -, aby se dostala do třetího kola. To je pro Francouzku vůbec nejlepší výsledek Down Under.


Iga Swiatek vs Fiona Ferro proti sobě

Fiona Ferro

Fiona Ferro

Iga Swiatek a Fiona Ferro se proti sobě nikdy předtím nepotkaly, takže vzájemný souboj je v současnosti 0: 0.


Predikce Iga Swiatek vs Fiona Ferro

Iga Swiatek se rychle stává jedním z nejlepších jmen v tenise. Polák je považován za jednoho z favoritů na titul v Melbourne, vzhledem k naprosto dominantní povaze jejího vítězství v Paříži.

Swiatek

Swiatek čelí po vítězství French Open většímu očekávání

Devatenáctiletý hráč má atraktivní herní styl, který se vyznačuje naprostou agresivitou. Její ofenzivní palebná síla byla k vidění v jejím předchozím zápase, když rutinovala tvrdě bijící Camila Giorgi 6-2 6-4. Swiatek zasáhl v zápase celkem 17 vítězů.

Fiona Ferro mezitím předvedla silný projev proti dalšímu velkému útočníkovi ve středu. Ferro byla Rybakinou zlomena pouze jednou, ale třikrát zlomila velkou porci Ruska.

jak získat Disney Plus na televizi Samsung

Francouzka také kontrolovala své nevynucené chyby, což je vždy klíčový prvek při hraní agresivního baselineru.

Ferro se pokusí nasadit stejnou strategii proti Swiateku, který je náchylný k přepadům, když nenajde svůj dostřel. Ale vzhledem k formě, v jaké je, by se Swiatek měl dostat přes čáru bez větších obtíží.

Předpověď: Iga Swiatek vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak připravit lososovou kůži. Lososová kůže může být stejně delikátní jako maso samotné ryby. Je také stejně zdravý a pyšní se velkým množstvím omega-3 mastných kyselin. Https://spoonuniversity.com/lifestyle/salmon-skin-facts-before-you -...

Jak hrát hůlky. Hůlky jsou strategická i základní matematika. Má kořeny v Japonsku a může být také nazýván Finger Chess, Swords, Split, Magic Fingers, Chinese Fingers, Cherries, Sticks, and Twiddly Dinks. Ačkoli existují ...

Jak používat mandolínu. Mandolinky krájí ovoce a zeleninu na krásné, rovnoměrné plátky. I když je můžete použít na salátové přísady, jsou zvláště užitečné pro jemné operace vaření. Například konzistentní velikost ...

Komplexní náhled na finále Světového turné Barclays ATP, které končí.

Tato stránka byla napsána s cílem poskytnout pomoc při oblékání jako Invader Zim na Halloween. Pre-made Invader Zim kostýmy aktuálně neexistují, a vy si musíte vytvořit vlastní. Začíná úvodem do Invader Zim, poté se přesune na ...

Manchester United se ve čtvrtek utká s Derby County v pátém kole FA Cupu. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.