Australian Open 2021: Karolina Pliskova vs Karolina Muchova preview, head-to-head & prediction

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (6) Karolina Pliskova vs (25) Karolina Muchova

velikost badmintonových kurtů

Datum: 13. února 2021

Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo: Melbourne, Austrálie

Kategorie: Grand Slam

Povrch : Outdoor Hardcourt

Odměna: 80 milionů AUD

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Indie - Sony Six

Karolina Pliskova vs Karolina Muchova preview

Šestá nasazená Karolina Plíšková se v sobotu utká s 25. nasazenou Karolinou Muchovou v celo českém zápase třetího kola na Australian Open 2021.

Plíšková se od loňského finálového umístění před Simonou Halepovou v Římě do značné míry trápila. Ve čtyřech následujících turnajích, včetně Abu Dhabi Open a Yarra Valley Classic v této sezóně, nedokázala spojit dvě po sobě jdoucí vítězství.

Vzhledem k tomu, že Plíšková obvykle prospívá v dolaďovacích akcích Australian Open, bylo překvapivé sledovat, jak trojnásobný šampion Brisbane International minulý týden v Melbourne brzy padl. Bývalé světové jedničce ukázala dveře 40. pozice Danielle Collinsová v 16. kole.

Ale o týden později Plíšková tuto porážku oplatila. Světová šestka naservírovala sedm es na své cestě k zvučné výhře 7-5, 6-2 nad Collinsem ve druhém kole Australian Open poté, co v prvním udeřila Jasmine Paolini 6-0, 6-2.

malá liga světové série stream reddit
Karolina Muchova

Karolina Muchova

Na druhou stranu nejlepším loňským výkonem Karoliny Muchové bylo dosažení čtvrtého kola US Open, kde natáhla případnou vicemistryni Victorii Azarenkovou na tři sady.

Bývalá wimbledonská čtvrtfinalistka si již nějakou dobu upevnila své místo ve světové třicítce. Muchová má nebojácný přístup a druh hry, která každou chvíli způsobí velké rozrušení, což dokládají její vítězství nad Garbine Muguruzaovou a Karolinou Plíškovou na US Open a Wimbledonu.

Čtyřiadvacetiletý mladík vstoupil na Australian Open 2021 minulý týden po čtvrtfinálovém vystoupení na Gippsland Trophy. V prvním kole vyslala bývalou vítězku French Open Jelenu Ostapenkovou 7-5, 6-2, poté pokračovala ve své dobré formě a porazila Monu Barthelovou 6-4, 6-1.

Karolina Pliskova vs Karolina Muchova head-to-head

Karolína Plíšková a Karolína Muchová mají nerozhodný stav 1: 1. Plíšková na Australian Open 2019 odpálila svou krajanku 6: 3, 6: 2, ale Muchová ten samý rok otočila tabulky tvrdě vybojovaným vítězstvím 4: 6, 7–5, 13–11 ve Wimbledonu.

sledovat barry online zdarma reddit

Karolina Pliskova vs Karolina Muchova prediction

Karolina Pliskova

Karolina Pliskova

Oba Češi si užívají hraní na rychlejších površích. Kromě toho byli loni také cvičnými partnery a znali si navzájem hru naruby.

Karolina Muchová má solidní základní hru, ale může také míchat věci s plátky a padajícími výstřely. Čtyřiadvacetiletá žena je také velmi výkonná na síti, což byl velký faktor pro její vzrušující vítězství nad Karolinou Plíškovou ve Wimbledonu.

Karolina Plíšková však do tohoto zápasu přichází kvůli obrovské výhře posilující sebevědomí nad Danielle Collinsovou. Bývalá vicemistryně US Open získala v prvním setu 70% bodů za první podání a ve druhém si polepšila na 77%. V průběhu zápasu také omezila své nevynucené chyby a ve druhém setu uniklo jen sedm ve srovnání s 11 v otvíráku.

Pokud dokáže podat své podání a udržet své chyby na minimu, Plíšková by si představila své šance na návrat na Australian Open druhý týden poprvé od roku 2019.

Předpověď: Karolina Plíšková vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se Rafael Nadal pohybuje v rámci jednoho z grandslamových rekordů Rogera Federera, analyzujeme, zda je Španěl nejlepším hráčem všech dob.

Jak podpořit zdraví srdce. Ať už máte strach, nebo se jen staráte o sebe, máte právo soustředit se na udržení zdravého srdce. Naštěstí můžete podpořit zdraví svého srdce některými opatřeními zdravého rozumu, jako je ...

Bývalý světový hráč číslo 1 Andy Murray měl před několika dny pozitivní test na COVID-19.

Narozeniny jsou především o zábavě a oslavách, což může být během pandemie COVID-19 dost těžké. Nebojte se - existuje mnoho způsobů, jak si můžete svůj speciální den užít, i když jsou vaše možnosti trochu omezenější než ...

Dayton a Fordham se v úterý večer setkají v zápase A-10. Zde je návod, jak hru sledovat.

Dnes v noci je finále sezóny „Temptation Island“. Zjistěte více o tom, jak sledovat show online prostřednictvím živého přenosu.