Australian Open 2021: Rafael Nadal vs Cameron Norrie náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal na Australian Open 2021 zatím nepustí setbekhendové podání badmintonu

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs Cameron Norrie

Datum: 13. února 2021Turnaj : Australian Open 2021

Kolo : Třetí kolo (kolo 32)

Místo : Melbourne, AustrálieKategorie: Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 80 milionů AUDŽivé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony Six


Náhled Rafael Nadal vs Cameron Norrie

Druhý nasazený Rafael Nadal má za sebou vynikající start na Australian Open 2021. Španěl vyhrál oba své zápasy ve dvou setech, přičemž své podání připustil celkem jednou.

V prvním kole porazil srbského Lasla Dere 6-3, 6-4, 6-1, než ve druhém vytvořil klinický výkon proti kvalifikantovi Michaelovi Mmohovi. Nadal ve čtvrtek sestřelil Američana 6-1, 6-4, 6-2, aniž by získal jediný bod zlomu.

Čtyřiatřicetiletý muž, který od svého titulu v roce 2009 nevyhrál Australian Open, má letos namířeno na dvojnásobný kariérní grandslam.

velikost hlavy tenisové rakety

Cameron Norrie, třetí nejvyšší Brit v žebříčku Žebříčku ATP , již dosáhl nejlepšího výsledku své dosavadní kariéry na Australian Open.

Norrie neprošel prvním kolem v Melbourne až letos, ale nyní dosáhl posledních 32. Toto je jeho druhé třetí kolo v posledních třech Slamech.

Pětadvacetiletý mladík má za sebou dva těžké zápasy na Australian Open 2021, oba se táhnou do čtyř setů. Ve svém otvíráku turnajů Norrie porazil krajana Dana Evanse skóre 6: 4, 4-6, 6-4, 7-5.

Norrie poté narazil na kvalifikačního hráče Romana Safiullina, který na něj okamžitě udělal tlak tím, že vzal první set. Brit však bojoval a vyhrál 3-6, 7-5, 6-3, 7-6 (3).

Rafael Nadal vs Cameron Norrie hlava na hlavě

Rafael Nadal a Cameron Norrie se nikdy předtím na turné nepotkali. Do tohoto zápasu jdou s nerozhodným výsledkem 0: 0.

Rafael Nadal vs Cameron Norrie předpověď

Cameron Norrie již dosáhl svého nejlepšího výsledku na Australian Open

Rafael Nadal je jedním z nejlepších hráčů v historii hry díky své silné strokeplay, spolu s jeho neúnavností na hřišti. Španěl ze sebe vydává vše pro každý bod a chlubí se jedním z nejlepších, ne -li nejlepších, forhands na turné.

Nadal právě teď vypadá hladově jako vždy a bude rozhodnut přidat ke svému společnému rekordnímu počtu 20 Slamů.

kde hrát stolní tenis

Cam Norrie má sám silnou základní hru se solidními střelami z obou křídel. Brit také přistupuje ke svým zápasům s nikdy neříkajícím postojem, podobně jako jeho sobotní soupeř.

Vzhledem k tomu, že se duo nikdy předtím nepotkalo, slibuje to zajímavou remízu. Nadal by možná mohl ztratit svou první sadu na turnaji, ale nakonec cílovou čáru pravděpodobně protne.

Předpověď : Rafael Nadal vyhrát ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Hořký spor mezi Novakem Djokovičem a Nickem Kyrgiosem nejeví žádné známky ústupu, přičemž Kyrgios nedávno na Djokoviče znovu skočil.

Jak zhubnout pouhým cvičením. Hubnutí nemusí být složité: pokud spálíte více kalorií, než spotřebujete, zhubnete! Abyste však byli úspěšní, nemusíte držet přísnou dietu ani počítat každou kalorii ...

Zde je návod, jak sledovat Uruguay vs Chile (Copa America 2019) ve Spojených státech.

Jak provést Wudu. Tento článek wikiHow vás provede procesem provádění wudu. Před modlitbou salaha je vyžadováno wudu. Kroky musí být dokončeny v uvedeném pořadí níže a musí být provedeny bez dlouhých přestávek mezi ...