Banned rozhodčí pracoval na US Open 2015 kvůli „chybě“

Rozhodčí, který řídí hru na dřívějším šampionátu

Rozhodčí, který řídí hru na dřívějším šampionátu

Chorvatský tenisový rozhodčí dostal zákaz výkonu funkce na 12 měsíců poté, co vyšetřování korupce v loňském roce pracovalo jako čárový rozhodčí US Open kvůli „chybě v našem systému“, United States Tennis Association řekl v pátek.

Denis Pitner byl pozastaven Mezinárodní tenisovou federací v srpnu poté, co během turnaje poslal trenérovi informace o hráči a pravidelně se přihlašoval na sázkový účet, ze kterého byly sázeny tenis zápasy.

'Měli jsme v systému chybu.' Denis Pitner pracoval jako rozhodčí na US Open 2015, “řekl v pátek agentuře Reuters Chris Widmaier, generální ředitel korporátní komunikace USTA.

USTA ve svém prohlášení uvedla: „Jak jsme nyní zjistili, pan Denis Pitner byl 13. července schválen k práci na US Open jako čárový rozhodčí. USTA bylo oznámeno, že pan Pitner byl zařazen do„ Do not Credential “ 'seznam 24. srpna.

'Pan. Pitner si již vyzvedl své pověření před oznámením USTA. Kvůli chybě v našem procesu, kterou nyní vyšetřujeme, nebylo pověření pana Pitnera zrušeno.

'USTA bere tuto záležitost velmi vážně a vyšetřování toho, co způsobilo chybu, považuje za svou nejvyšší prioritu, a bude spolupracovat s nově vytvořeným nezávislým kontrolním panelem, aby zajistil, že se takové případy v budoucnu nebudou opakovat.'

Pitner dostal pozastavení od ITF šest měsíců poté, co byl kolega tenisového rozhodčího, kazašský Kirill Parfenov, doživotně vyloučen za to, že kontaktoval jiného úředníka na Facebooku ve snaze zmanipulovat bodování zápasů.

Oba rozhodčí byli sankcionováni za porušení sportovního kodexu chování pro činovníky, zatímco další čtyři rozhodčí byli rovněž vyšetřováni jednotkou Tennis Integrity Unit (TIU).

ITF však oznámila zákazy pro Pitnera a Parfenova až tento týden a vysvětlila, že dříve její kodex chování nepožadoval jmenování sankcionovaných úředníků.

Tenis se stále vzpamatovává z rozšířených obvinění z korupce ve sportu a nezávislý kontrolní panel (IRP), který byl spuštěn minulý měsíc, bude trvat nejméně rok, než jeho vyšetřování dokončí.

IRP byla zřízena po zprávách médií kritizujících TIU za nedostatečné vyšetřování asi 16 hráčů, kteří opakovaně označili podezření, že v minulém desetiletí hodili zápasy.

Obvinění z ovlivňování zápasů BBC a online BuzzFeed News se zlomila před minulý měsíc na Australian Open.

Obvinění dále podpořil bývalý australský profesionál Nick Lindahl, který se v lednu přiznal k ovlivňování výsledků zápasů na menším turnaji v roce 2013.

Špičkový globální bookmaker také pozastavil sázení na podezřelý zápas na Australian Open.

Populární Problémy

Mnozí si pamatují milníky kariéry Rogera Federera, ale málokdo si pamatuje zásadní body, které k těmto vítězstvím vedly. Švýcaři často vytahovali vítězství z čelistí porážky a tyto body hrály v těchto únikových akcích velkou roli.

Jak získat test s kyselinou močovou. Kyselina močová je odpadní produkt, který vaše ledviny normálně odfiltrují z vašeho těla. Pokud se vaše tělo o kyselinu močovou řádně nestará, mohou se vaše hladiny kyseliny močové zvýšit, což může vést k stavům, jako je ...

Justine Henin hovořila o tom, jak těžké a zvláštní vítězství Wimbledonu 2008 Rafaela Nadala bylo. Mats Wilander souhlasil s Belgičanem a dodal, že výhra ve Wimbledonu 2008 udělala z Nadala superstar.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, kde můžete ve čtvrtek sledovat 1. kolo mistrovství PGA mistrovství Tigera Woodse.

Všichni potřebujeme peníze, abychom přežili, ale pracovat pro kapitál (nebo jej získat investováním) a dosáhnout finanční stability může být také způsob, jak se vyrovnat, přežít a dokonce prosperovat. Chcete -li získat práci, musíte odpovídat svým dovednostem nabízeným ...