Barbora Krejčíková překonala po Indian Wells 10 milionů dolarů na odměnách za kariéru

Krejčíková a Kateřina Siniaková společně v poušti vyhrály svůj milník 15. titul ve čtyřhře na okruhu WTA – a potkaly se s P!nk.

Už to bylo neuvěřitelných pár týdnů pro Barboru Krejčíkovou, která nedávno vyhrála svůj první titul na okruhu WTA 1000 ve dvouhře v Dubaji – a na cestě se stala první hráčka v historii žebříčku WTA, která porazila č. 1, č. 2 a č. 3 na stejném turnaji ve třech po sobě jdoucích dnech .

V Indian Wells nasbírala ještě další milníky.

Nejprve Krejčíková a Kateřina Siniaková společně získaly na turnaji WTA 1000 svůj významný 15. titul ve čtyřhře na okruhu WTA. Nyní mají na kontě sedm grandslamových titulů, jednu zlatou olympijskou medaili, jeden titul ve finále WTA, tři turnaje WTA 1000, jeden WTA 500 a dva turnaje WTA 250 dohromady.

Zadruhé se dvojice setkala s trojnásobným držitelem Grammy P!nk, který byl na akci po celý druhý týden a sledoval vystavený tenis světové úrovně. Tady jsou tři z nich rozjet párty :

Pro Krejčíkovou a Siniakovou to byl v Indian Wells Feel Good Time, protože nejenže vyhrály titul ve čtyřhře, ale také si poté popovídaly s P!nk.

Byla tu ještě jedna věc zvednout sklenici do: s $96,955 za postup do čtvrtého kola ve dvouhře (kde málem porazila Arynu Sabalenkovou) a $218,365 za titul ve čtyřhře se Krejčíková stala sedmou Češkou v historii WTA, která překonala 10 milionů $ na odměnách za kariéru.

$10,034,580: Barbora Krejčíková

Siniaková není příliš daleko od toho, aby se stala osmým jménem na výše uvedeném seznamu s $9,818,760 po dvou týdnech v Indian Wells.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Dolphins vs Vikings online bez kabelu

Největším tahákem turnaje bude světová jednička 4 Stan Wawrinka, letošní vítěz French Open.

Jak opravit Torticollis. Torticollis (nebo wryneck) je neškodný stav, který znamená, že váš krk je křivý nebo zkroucený do strany. Může postihnout dospělé po úrazu nebo se u novorozenců projevit jako vrozená torticollis. Pokud jste dospělí ...

Kansas State hostí v úterý stát Severní Dakota v otvíráku basketbalové sezóny každého týmu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Sezóna 21-22 EPL začíná v pátek hostováním Arsenalu v Brentfordu. Pokud žijete v USA, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos zápasu online.